Našli ste 30 zadetkov

Napisal/-a nejc 21
06 Jan 2012, 22:01
Forum: Tuning
Tema: vprašanje glede porabe?
Odgovori: 12
Ogledi: 1580

jz ti priporocam dizla na kratko hehe
Napisal/-a nejc 21
05 Jan 2012, 22:41
Forum: Tuning
Tema: Izpusni lonec
Odgovori: 59
Ogledi: 13639

najbol d das gor powerfull pa ta sredn lonc uzams vn ma nooooor glas garentiram (sprobano) 8)
Napisal/-a nejc 21
04 Jan 2012, 14:58
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Ugašanje hladnega vozila 1.9 dci
Odgovori: 5
Ogledi: 698

Re: kaj nihče še ni imel tega primera

jz ti pripporocam d se zapels do najblizjega mehanika in d pogleda
Napisal/-a nejc 21
03 Jan 2012, 21:23
Forum: Splošno
Tema: Angel Eyes
Odgovori: 7
Ogledi: 909

2 letnik 2003
Napisal/-a nejc 21
03 Jan 2012, 21:17
Forum: Splošno
Tema: Angel Eyes
Odgovori: 7
Ogledi: 909

mogoce obstajajo take luci tudi za laguno mogoce ksn ve?
Napisal/-a nejc 21
29 Dec 2011, 19:16
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Elektronska ročna zavora scenic
Odgovori: 55
Ogledi: 18948

Re: Elektronska ročna zavora scenic

probaj zajlo namazat al je zaprta??
Napisal/-a nejc 21
29 Dec 2011, 19:11
Forum: Galerija Renault vozil
Tema: Moja Lagunca Grandtour 2.0 DCI
Odgovori: 348
Ogledi: 20064

Re: Moja Lagunca Grandtour 2.0 DCI

kva mas pa to ene mjhne feltne 15 ke?
Napisal/-a nejc 21
27 Dec 2011, 17:36
Forum: Splošno
Tema: Cene goriva
Odgovori: 912
Ogledi: 265358

no saj dizl ni su gor saj neki :?
Napisal/-a nejc 21
27 Dec 2011, 17:30
Forum: Splošno
Tema: renault laguna 2002
Odgovori: 7
Ogledi: 851

najbol bo c uzams 1.9 dci jz mam to pa mi kur 5.4l
Napisal/-a nejc 21
27 Dec 2011, 11:00
Forum: Splošno
Tema: renault laguna 2002
Odgovori: 7
Ogledi: 851

Re: renault laguna 2002

zivjo jaz imam laguno 2003 z vziganjem ni nubenih tzav avto je supr res se lpo pele avto je prva liga hehe pa avto se drzi ceste nevrjetn sm biu zelo presenecn bremze so supr te nalima na sipo heheh
Napisal/-a nejc 21
21 Dec 2011, 13:25
Forum: Talisman, Laguna, Megane, Clio
Tema: laguna 1.9 dci chip tuning?
Odgovori: 2
Ogledi: 310

laguna 1.9 dci chip tuning?

se splača ali ne?
Napisal/-a nejc 21
21 Dec 2011, 13:04
Forum: Splošno
Tema: olja excellium in evolution
Odgovori: 11
Ogledi: 966

2.0 dci za enkrat ga lohka sam pohwalm k je reno nredu sm z nemu 200.000 km pa dela k urca sam redni servisi heh se eno uprasanje za mojga osebnga mam laguno 1.9 dci a se splaca cipirat al ne ? Nič osebnega, samo kaj ko bi ti začel uporabljati nekoliko bolj berljivo slovenščino...za začetek vsaj si...
Napisal/-a nejc 21
21 Dec 2011, 12:10
Forum: Splošno
Tema: olja excellium in evolution
Odgovori: 11
Ogledi: 966

2.0 dci za enkrat ga lohka sam pohwalm k je reno nredu sm z nemu 200.000 km pa dela k urca sam redni servisi heh se eno uprasanje za mojga osebnga mam laguno 1.9 dci a se splaca cipirat al ne ?
Napisal/-a nejc 21
21 Dec 2011, 12:02
Forum: Splošno
Tema: olja excellium in evolution
Odgovori: 11
Ogledi: 966

Nos napisal/-a:
nejc 21 napisal/-a:v svojega in sluzbenga tankam samo elf 8) tko d za reno je samo elf an ?!?
predpisan je elf, ja. lohk pa daš tud kerga bolj kvalitetnega not.... sam če se splača.... :)
jaz iz sluzbenim naredim usak dan od 400 do 600 kilometrou heh a pol bol ksn drug ole???? :shock:
Napisal/-a nejc 21
21 Dec 2011, 11:57
Forum: Splošno
Tema: olja excellium in evolution
Odgovori: 11
Ogledi: 966

v svojega in sluzbenga tankam samo elf 8) tko d za reno je samo elf an ?!?