Našli ste 17 zadetkov

Napisal/-a Renault89
30 Dec 2010, 04:48
Forum: Peskovnik
Tema: Dostava Kurilca - Dragar (OMV)
Odgovori: 1
Ogledi: 606

:lol:
Napisal/-a Renault89
30 Dec 2010, 04:13
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Laguna l. 2000 1.8 16v počen izpušni kolektor
Odgovori: 23
Ogledi: 6058

če se kolektor vari na avtomobilu je ok , če ga vzameš iz motorja in variš ga je potrebno ravnati, varjen lahko naslednji dan poči zraven zvara, garancije ni
Napisal/-a Renault89
29 Dec 2010, 23:27
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Menjava amortizerjev
Odgovori: 13
Ogledi: 6840

dynamic napisal/-a:
miko 55 napisal/-a:Jest sm bil z monroe reflex serijo zelo zadovoljen. Ležaji niso tako hud strošek, ker ko menjaš amortizerje in imaš vse odprto zamenjaš sproti še to.

Kaj pri menjavi ležaja amortizerja je potrebna optika??
ne
Napisal/-a Renault89
29 Dec 2010, 18:20
Forum: Styling
Tema: felge - nasvet
Odgovori: 98
Ogledi: 6931

Zakaj te skrbi glede sredinskih centrirnih obročkov? Bodi vesel da so plastični, bo vsaj težje oksidiral vse skupaj, boš kolo vsaj dol dobil ko bo potrebno...
Nimajo nobene druge vloge kot kolo nacentrirat na sredino za kar so pa tudi plastični odlični
Napisal/-a Renault89
25 Dec 2010, 23:32
Forum: Okvare in pomoč
Tema: tekočina za pranje prve šipe...
Odgovori: 6
Ogledi: 1021

zaradi 3dl nebo nič narobe :)
Napisal/-a Renault89
23 Dec 2010, 19:37
Forum: Peskovnik
Tema: filmi+smesnice+razno... Nadaljevanje!!!
Odgovori: 2948
Ogledi: 422389

ja kolo mu zablokiral ga dol vzel in zasilno tak prišu donov, iznajdliv človk, ka zdaj wtf ? :lol:
Napisal/-a Renault89
21 Dec 2010, 00:07
Forum: Splošno
Tema: Nakup prenosnika
Odgovori: 36
Ogledi: 95864

Dci hvala, ga bom res ahtal in bo lepo čuvan doma upam da nebo problemov, rabil ga bom pa itak skoraj samo za internet
Napisal/-a Renault89
20 Dec 2010, 22:58
Forum: Splošno
Tema: Nakup prenosnika
Odgovori: 36
Ogledi: 95864

Hvala sem že dobil Acer-ja
Upam da bo
Upam da se tema še nadaljuje
Napisal/-a Renault89
20 Dec 2010, 21:47
Forum: Peskovnik
Tema: Za poznavalce ebay-a
Odgovori: 2
Ogledi: 584

Za poznavalce ebay-a

LP
potrebujem display za nokio n95 8gb a mi iskalnik najde veliko zadetkov, jaz pa nevem kateri je tapravi ...
http://shop.ebay.com/i.html?_nkw=displa ... m270.l1313
Kako je s tem Free shipping ?
Hvala
Napisal/-a Renault89
18 Dec 2010, 19:55
Forum: Splošno
Tema: Nakup prenosnika
Odgovori: 36
Ogledi: 95864

1 http://www.mimovrste.com/artikel/2750306528/prenosnik-acer-aspire-5742g-i3-win7 2 http://www.mimovrste.com/artikel/2750304223/prenosnik-asus-k52jc-ex224-24-ghz 3 http://www.mimovrste.com/artikel/2750296435/prenosnik-asus-k52dr-ex127d-21-ghz Šel par € višje in ali imam prav da se še vedno najbolj s...
Napisal/-a Renault89
17 Dec 2010, 21:07
Forum: Splošno
Tema: Nakup prenosnika
Odgovori: 36
Ogledi: 95864

Napisal/-a Renault89
17 Dec 2010, 20:31
Forum: Splošno
Tema: Nakup prenosnika
Odgovori: 36
Ogledi: 95864

Napisal/-a Renault89
17 Dec 2010, 19:21
Forum: Splošno
Tema: Nakup prenosnika
Odgovori: 36
Ogledi: 95864

Na seznamu ga ni
Povej kaj več o njemu, cena, firma Lenovo?