megan coupe 1 letnik 2002
zunanjo teperaturo mi kaže za cca 30-40 stopinj več kot je zunaj.
kaj je lahko vzrok? senzor ali še kaj drugega?
je ta "prikazana" temperatura povezana z delovanjem navadne klime???
Hvala in lp
Našli ste 10 zadetkov
- 27 Feb 2011, 14:19
- Forum: Renault Sport modeli
- Tema: senzor temperature
- Odgovori: 3
- Ogledi: 232
- 22 Dec 2010, 17:29
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: tekočina za pranje prve šipe...
- Odgovori: 6
- Ogledi: 1025
tekočina za pranje prve šipe...
kupil sem antifreez za mašino in stekla. in sem po nesreči nalil 3dl tekočine za šipe v posodo za vodo
je lahko kaj narobe?
lp
je lahko kaj narobe?
lp
- 08 Dec 2010, 22:12
- Forum: Renault Sport modeli
- Tema: megan I 2002 motorček za dvig stekla
- Odgovori: 13
- Ogledi: 348
- 08 Dec 2010, 18:22
- Forum: Renault Sport modeli
- Tema: megan I 2002 motorček za dvig stekla
- Odgovori: 13
- Ogledi: 348
- 07 Dec 2010, 15:16
- Forum: Renault Sport modeli
- Tema: megan I 2002 motorček za dvig stekla
- Odgovori: 13
- Ogledi: 348
- 07 Dec 2010, 12:58
- Forum: Renault Sport modeli
- Tema: megan I 2002 motorček za dvig stekla
- Odgovori: 13
- Ogledi: 348
- 07 Dec 2010, 11:00
- Forum: Renault Sport modeli
- Tema: megan I 2002 motorček za dvig stekla
- Odgovori: 13
- Ogledi: 348
megan I 2002 motorček za dvig stekla
zanima me če imajo megan coupe in vsi ostali modeli enak motorček za dvig stekla.
imam pa megan I coupe 2002 in mi je crkil levi motorček.
hvala in lp
imam pa megan I coupe 2002 in mi je crkil levi motorček.
hvala in lp
- 11 Avg 2010, 12:04
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: megan cope prosti tek
- Odgovori: 6
- Ogledi: 935
Hmmm... Ko sem ga kupil cca 2 tedna nazaj v avto hiši, so mi zatrjevali da je vse OK in da je to normalno če malo skače.... 3 mesece mam garancije sm verjetno to ne spada not? Ali pač, glede na to, da so rekli da je to normalno delovanje? ima kdo iskušnje z uveljavljanjem te kratkoročne garancije? Lp
- 10 Avg 2010, 23:04
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: megan cope prosti tek
- Odgovori: 6
- Ogledi: 935
sem posnel kako zgleda... spodnji link
http://www.youtube.com/watch?v=5BjSbxt7Y5s
to je primer ko je mašina segreta,... zelo podobno dela tudi pri hladni
kuk pa pride ta motorček prostega teka? se splača kupit novega al je rabljen tud vredu?
lp in hvala
http://www.youtube.com/watch?v=5BjSbxt7Y5s
to je primer ko je mašina segreta,... zelo podobno dela tudi pri hladni
kuk pa pride ta motorček prostega teka? se splača kupit novega al je rabljen tud vredu?
lp in hvala
- 09 Avg 2010, 13:08
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: megan cope prosti tek
- Odgovori: 6
- Ogledi: 935
megan cope prosti tek
pozdrav vsem. kupil sem --> megan cope 1.6 79kW 2002 je normalno da se obratomer premika za nekaj milimetrov v prostem teku? ventelicija je izključena. ko prižgem hladen avto se najprej ustali pri cca 850 obr nato skače gor in dol in počasi pade na cca 750 obr, obratomer se še vedno premika ... kaj ...

