Našli ste 28 zadetkov
- 21 Apr 2014, 11:45
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Clio I zadnji brisalec
- Odgovori: 3
- Ogledi: 432
Re: Clio I zadnji brisalec
bom uporabu abciger
- 19 Apr 2014, 20:41
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Clio I zadnji brisalec
- Odgovori: 3
- Ogledi: 432
Clio I zadnji brisalec
Kako odmontirat zadnji brisalec? (odšravfal 13 matico pa še vedno brisalec drži)
- 08 Avg 2011, 21:31
- Forum: Galerija Renault vozil
- Tema: Clio 1.2 l. 97 - Work in progress
- Odgovori: 6
- Ogledi: 534
- 07 Feb 2011, 23:29
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Dogradnja elektricnih stekel?
- Odgovori: 3
- Ogledi: 605
V fidji 97 5v sm zmontiru el.stekla
http://www.renault-klub.si/forum/viewtopic.php?t=26983
http://www.renault-klub.si/forum/viewtopic.php?t=26983
- 16 Jan 2011, 22:10
- Forum: Renault Sport modeli
- Tema: Razstavljanje armaturke
- Odgovori: 10
- Ogledi: 442
- 16 Jan 2011, 20:30
- Forum: Renault Sport modeli
- Tema: Razstavljanje armaturke
- Odgovori: 10
- Ogledi: 442
- 16 Jan 2011, 12:55
- Forum: Renault Sport modeli
- Tema: Razstavljanje armaturke
- Odgovori: 10
- Ogledi: 442
- 15 Jan 2011, 17:13
- Forum: Renault Sport modeli
- Tema: Razstavljanje armaturke
- Odgovori: 10
- Ogledi: 442
Razstavljanje armaturke
kako bi najlažje razstavil plastiko pri ventilaciji da bi prišel do stikal.(nimam podaljšane armature kot na sliki).


- 12 Jan 2011, 21:47
- Forum: Splošno
- Tema: Windows 7 & bluetooth ...grrrrrr
- Odgovori: 14
- Ogledi: 12076
- 26 Dec 2010, 17:15
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Clio I brisalci
- Odgovori: 1
- Ogledi: 468
- 24 Dec 2010, 15:06
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Clio I brisalci
- Odgovori: 1
- Ogledi: 468
Clio I brisalci
Brisalci na clijotu mi ne delujejo dobro,ko vklopim se na začetku zelo malo premikajo(kot bi ji zadrževal) potem pa delujejo normalno.To se dogaja ko jih prvič vključim,ko se ''ogrejejo'' pa dela vredu.
- 14 Jul 2010, 22:30
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: ogledalo za clio
- Odgovori: 13
- Ogledi: 2671
Mi se tu vsi ne pogovarjamo o isti stvari. Eni govorite o notranjem ogledalu eni o zunanjem. Po pravici povedano niti meni ni jasno točno za katero se gre ampak glede na to da ga zanima samo stekleni del se gre za zunanje ogledalo. Napokalo mi je zunanje desno ogledalo.Se skoraj ne vidi,tako da bom...
- 06 Jul 2010, 14:39
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: ogledalo za clio
- Odgovori: 13
- Ogledi: 2671
- 05 Jul 2010, 21:25
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: ogledalo za clio
- Odgovori: 13
- Ogledi: 2671
ogledalo za clio
Ali paše ogledalo(steklen del) od clioII na clio 97?
- 21 Apr 2010, 19:15
- Forum: Galerija Renault vozil
- Tema: Clio I 1.8 16V, l.'93 - I love my car. Avto šel papa.
- Odgovori: 398
- Ogledi: 28750
