Našli ste 5 zadetkov

Napisal/-a vilko
12 Apr 2010, 18:17
Forum: Galerija Renault vozil
Tema: Clio II RS 182 cup
Odgovori: 319
Ogledi: 24009

V tvojem mestu pri Mercatorju.
Napisal/-a vilko
12 Apr 2010, 17:33
Forum: Galerija Renault vozil
Tema: Clio II RS 182 cup
Odgovori: 319
Ogledi: 24009

Lep clio.

Samo nekaj me še zanima, kaj po parkirišču ne gre nič hitreje kot je šlo danes?? :lol: :lol: :roll:
Napisal/-a vilko
19 Mar 2010, 15:19
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Plovec - Števec Goriva
Odgovori: 5
Ogledi: 2981

Pozdravljeni! Upam da ni kaj narobe, če pišem kar v to temo. Imam Cliota 1, letnik 96, 1.2 motor. Prosil bi tistega, ki ima tak avto, ali ga je imel, da mi pove kje je kazalec za gorivo, ko se prižge lučka? Pri meni je bil enkrat že skoraj na R-ju, vendar lučka še kar ni svetila. Tako da sploh ne ve...
Napisal/-a vilko
22 Nov 2009, 23:00
Forum: Renault Sport modeli
Tema: Olje
Odgovori: 59
Ogledi: 2903

kmetek napisal/-a:V navodilih od avta nè ne piše katero olje je primerno?
Nimam navodil :( Aja, še to, letnik je 96.
Napisal/-a vilko
22 Nov 2009, 19:26
Forum: Renault Sport modeli
Tema: Olje
Odgovori: 59
Ogledi: 2903

Pozdravljeni!

Pred kratkim sem kupil Cliota 1.2 Bebop, tip motorja E7FH708. Rad bi opravil redni servis, tako da vas prosim da mi podate predloge, katero Elf-ovo olje naj kupim, ter koliko ga potrebujem.

Najlepša hvala za odgovore in lep pozdrav.