Se sprašujete zakaj se včlaniti v klub?

Legendarni dogodki

Renault klub Slovenija skrbi za svoje člane in za njih vsako leto organizira pester nabor dogodkov. Pridruži se nam na legendarnih klubskih TrackDay in DynoDay dogodkih, ali pa na bolj sproščenih panoramskih vožnjah.

Člani kluba so deležni sponzorskih ugodnosti

Naši člani svoja vozila vzdržujete ugodneje pri naših sponzorjih. Trenutne ugodnosti, ki ji ponujajo naši sponzorji, so opisane tukaj.

Premierne predstavitve novih modelov

Ste si vedno želeli biti prisotni na premiernih predstavitvah novih modelov, ki so bile doslej domena avtomobilističnih novinarjev? Renault klub Slovenija vam omogoča tudi to! Doslej smo se udeležili predstavitev naslednjih modelov:

  • Renault Clio R.S. 200 EDC
  • Renault Captur

Eksklutivni dostop do dodatnih vsebin na forumu

S članstvom pridobite ekskluzivni dostop do dodatnih vsebin na našem forumu, kjer boste našli razna navodila, kako odpraviti določene težave na vašem avtomobilu, kot tudi druge DIY vodiče.