R-LINK2 končno odklenjen!!!

Novice iz sveta Renault
alvin74
Prispevkov: 18
Pridružen: 12 Mar 2017, 14:11

Re: R-LINK2 končno odklenjen!!!

Odgovor Napisal/-a alvin74 »

A je kaka razlika?
Uporabniški avatar
zakumi
Prispevkov: 1431
Pridružen: 29 Sep 2012, 17:23
Kraj: Črnomelj

Re: R-LINK2 končno odklenjen!!!

Odgovor Napisal/-a zakumi »

Jih je kar nekaj,navigacija izpopilnjena,dodana bljižnica za klimatizacijo na domačem zaslonu... hitrejše delovanje.

Poslano z mojega Pixel 4 XL z uporabo Tapatalk

Slika
všeč so mi dekleta,ki vedo bočno parkirat
Uporabniški avatar
zakumi
Prispevkov: 1431
Pridružen: 29 Sep 2012, 17:23
Kraj: Črnomelj

Re: R-LINK2 končno odklenjen!!!

Odgovor Napisal/-a zakumi »

Ste opazili,da na strani MY Renault ne deluje R-LINK STORE že dva tedna?
Sem javil napako, še vedno niso uspeli popraviti.

Edit: končno dela.


Poslano z mojega Pixel 4 XL z uporabo Tapatalk




Slika
všeč so mi dekleta,ki vedo bočno parkirat
007stojko
Prispevkov: 2
Pridružen: 12 Dec 2020, 13:53

Re: R-LINK2 končno odklenjen!!!

Odgovor Napisal/-a 007stojko »

Pozdravljeni,
1. na kateremkoli računalniku odprem r.link 2 toolbox, povsod piše no internet connection. V čem je problem?
2. Na my renault sem se po dolgem času logiral in ni nikjer več trgovine, od mojega avta kaže samo številko šasije in ničesar več (niti ni notri podatkov o avtu, o garanciji...nič kar vem, da je bilo). Morda kdo ve kaj se dogaja?

Hvala, Lp, Ž
49505
Prispevkov: 3
Pridružen: 13 Okt 2020, 19:35

Re: R-LINK2 končno odklenjen!!!

Odgovor Napisal/-a 49505 »

Tudi sam imam z navi. težave.Imam R-link 1,ki se ne posodobi preko aplikavcije my Renault tako kot R-link 2.Servis hoče za SD kartico za posodobitev 60€.Opažam pa,da mi že peša vid in na trenutke ne vidim razločno na ekran navigacije in bo potrebno kar avto menjat.Očala bi me med vožnjo motila,če imam le za branje.Upam,da se težava reši.
KeyExtreme
Prispevkov: 150
Pridružen: 14 Feb 2017, 12:13
Kraj: Maribor

Re: R-LINK2 končno odklenjen!!!

Odgovor Napisal/-a KeyExtreme »

Pozdravljeni!

Imam dva vprašanja :)

Rlink na meganu 4 je na verziji 3.3.15.411. Ali se da to updatat na 3.3.16.xxx? Android auto mi dela, carplay ne. Oboje je aktivirano preko ddt4all. Avto je letnik 3.2017.

Drugo vprašanje pa: Ali se da naložit na rlink, ki tovarnniško nima navija navigacijo? Ne bi se branil, če bi imel karte na voljo tudi na avtu, čeprav uporabljam google :)

Hvala za pomoč.
LP
49505
Prispevkov: 3
Pridružen: 13 Okt 2020, 19:35

Re: R-LINK2 končno odklenjen!!!

Odgovor Napisal/-a 49505 »

Pozdravljeni !
Tudi sam se soočam s težavo na R-link evolution,ker mi ne preklopi na dnevni-nočni način kljub temu,da potrdim to funkcijo,kar je zelo moteče..Naprimer: zvečer mi ne preklopi in ga s tistim plusom na desni spodaj pritisnem (vsili nočni način).Problem se pojavi zjutraj,ko je dan,ker se tisti meni ob pritisku na plus +ne pokaže in moram na nastavitve sistema.Vem,da se je prej lepo preklopilo,če je bil tunel ali pa senčna stran,gozd itd...Mislil sem,da bi te težave odpravil,če bi nabavil novejše vozilo.Opažam,da je veliko težav tudi z R-link 2...
Uporabniški avatar
zakumi
Prispevkov: 1431
Pridružen: 29 Sep 2012, 17:23
Kraj: Črnomelj

Re: R-LINK2 končno odklenjen!!!

Odgovor Napisal/-a zakumi »

Rabi kdo nove karte Tom Tom 06/2023.
Za vozila z RLink 2.Slika

Poslano z mojega Pixel 6 Pro z uporabo Tapatalk

Slika
všeč so mi dekleta,ki vedo bočno parkirat
xerces8
Prispevkov: 2
Pridružen: 27 Mar 2023, 16:33

Re: R-LINK2 končno odklenjen!!!

Odgovor Napisal/-a xerces8 »

1. Je kaj narobe z rlink store te dni? Piše Loading in progress in ne gre dalje.

2. Glede map. Je to edini način dobiti aktualne mape? Sem naredil update lani, pa so vseeno prastari zemljevidi. Zanima me za Slovenijo.

Avto je Grand Scenic 4 letnik 2023.
Odgovori