Software

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
MatejV46
Prispevkov: 4
Pridružen: 25 Mar 2017, 19:06

Software

Odgovor Napisal/-a MatejV46 »

Pozdravljeni.

Lastim si Renault Megane GT Line letnik 2011. Avtomobil sem poskušal povezati z telefonom vendar to ne gre z nobenim drugim telefonom razen Apple. Prav tako mi ne deluje USB priključek. V nastavitvah radia piše da ta funkcija ni na voljo. Verzija softwera je 88.11. Bil sem na renault servisu in so se zelo prijazno z avtom ukvarjali tri minute. Mehanik si lasti Apple in se je telefon seveda povezal. In potem je trdil da stvar deluje in da je problem v mojem telefonu. Ne razumem pa kako ne dela z nobeno ostalo znamko. Sam si lastim Sony Xperio Z3. Glede tega da mogoče radio ne podpira telefona razumem. Ampak da USB funkcija ni na voljo pa mislim, da se da urediti. Na radio je verzija softwera 88.11. Malo sm pobrskal po internetu in če prav razumem se da programsko opremo posodobiti in bi mogoče bila potem vsaj ena od teh težav rešena.
Uporabniški avatar
AgitatoR
Prispevkov: 120
Pridružen: 12 Nov 2015, 06:32

Re: Software

Odgovor Napisal/-a AgitatoR »

Meni se G Scenic prek BT poveže na Kitajce, Korejce, Japonce, ... brez vsakršne težave.
Poznam primer, ko je bilo treba menjati BT modul in potem je normalno delovalo in deluje še danes.

Glede USB pa nimam izkušenj.

Poslano z mojega F2 z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
robertp
Prispevkov: 1615
Pridružen: 29 Jul 2005, 08:13
Kraj: Vodice

Re: Software

Odgovor Napisal/-a robertp »

A ključek z glasbo (MP3) ti prepozna in predvaja? iPhone se predstavi kot iPod. Mogoče moraš Android telefon prestaviti v pravi način...
Skromnost je lepa čednost. Pozabite jo. Čimprej.
MatejV46
Prispevkov: 4
Pridružen: 25 Mar 2017, 19:06

Re: Software

Odgovor Napisal/-a MatejV46 »

Ne ne prepozna nič. V nastavitvah pa piše da usb funkcija ni na voljo. Glede na to da ima možnost za usb potem sklepam, da je potrebna kakšna posodobitev ali sprememba v nastavitvah.

Kako pa prestavim telefon v pravi način?
Uporabniški avatar
robertp
Prispevkov: 1615
Pridružen: 29 Jul 2005, 08:13
Kraj: Vodice

Re: Software

Odgovor Napisal/-a robertp »

Če ti običajnega ključka z MP3 ne prepozna je nekaj narobe s samo napravo. Ali pa je bil panel dodan naknadno in sama naprava ne podpira USB priklopa.
Skromnost je lepa čednost. Pozabite jo. Čimprej.
Odgovori