Danes je 16 jun 2019, 13:55 | Natisni

astilba d.o.o. predstavitev

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih

Moderator: Globalni moderatorji

OdgovorNapisal/-a ridder » 05 jun 2013, 14:12

Pozdravljeni.

Avtoservis Astilba smo v začetku junija postali priporočen serviser renault kluba Slovenija.

Na kratko o nas:
Ekipa je sestavljena iz odličnih in prijaznih mehanikov, z ogromno izkušnjami na področju avtomobilizma, predvsem za vozila Renault. Vzdržujemo pa tudi vse ostale znamke. Skupaj več kot 50 let izkušenj s tega področja.

Ukvarjamo se z vzdrževanjem vseh vrst kombiniranih ter osebnih vozil.
Poleg klasičnih storitev pa smo specializirani predvsem za obnovo Renaultovih motorjev, ter obnovo ročnih menjalnikov, popravilo in korekcija števcev, popravilo ecu-ja (računalnika za vbrizg), airbag računalnikov, PROGRAMIRANJE KARTIC za megane, laguna, espace, popravilo ARMATURE SCENIC, espace.

Pri nas se je ustavilo že veliko soforumašov, jaz (kot del ekipe) tudi aktivno pomagam na forumu z nasveti, zato smo se skupaj z predstavniki kluba tudi odločili za sodelovanje.

Vsi člani renault kluba so pri nas deležni kar 20% popusta na vse storitve.

Poizkušali bomo ustvariti čim več ugodnosti za vse člane kluba ter obiskovalce foruma.

Naš moto= KVALITETA PO DOSTOPNI CENI!

Za pomoč smo vam na voljo 24 ur na dan na številki:
Naročanje, pomoč: 040-171-052
Pomoč, svetovanje: 041-99-00-77

Forum je namenjen tudi komentiranju oz. pohvalam, nasvetom, grajam...
trenutna lokacija=Ljubljana, Šmartinska 32 (Gradisove garaže, nasproti Petrola)
Cenik se bo objavljal po akcijskih cenah v podforumu, so pa vse cene BREZ DDV!

Vaš serviser: ASTILBA d.o.o.
Polnjenje klime že od 30€!!!!!!!!!
Če se ti težava zdi nerešljiva pokliči nas = ASTILBA d.o.o. priporočena delavnica za vzdrževanje vozil s strani renault kluba.
pomoč, informacije na 040-171-052
Uporabniški avatar
ridder

OdgovorNapisal/-a robertp » 08 avg 2013, 11:02

Dan

sem se oglasil pri njih. Mi je nagajal gumb za prostoročno zaklepanje na kljuki (Scenic II) kar je klasična hiba teh modelov... :)
Moram reči da sem zadovoljen z opravljeno storitvijo. Sicer nisem mojstru Igorju gledal pod prste, ampak po končanem delu (ob dogovrjenem času) mi je naredil kratek "brifing" opravljenega dela. Pošteno.
Ker smo vsi krvavi pod kožo in zagrabimo celo roko ko nam nekdo ponudi prst sem sevedal imel na zalogi še kakšno hibo... Obljubljeno je bilo, da dobim informacije...

Glede na izkušeno pa lahko rečem da se spoznajo na posel (ne samo ček-lista menjaj-po-vrstnem-redu-dokler-ne-dela), da pazljivo ravnajo z vozilom (na kar sem izredno občutljiv) in da so cenovno zelo konkurenčni.

Tako da resno razmišljam o menjavi trenutnega servisa... :D
Če mi pa še moje problemčke rešijo v celoti... ej...
Skromnost je lepa čednost. Pozabite jo. Čimprej.
Uporabniški avatar
robertp

Kraj: Vodice

OdgovorNapisal/-a ridder » 08 avg 2013, 19:25

bam88 napisal/-a:Fantje vso srečo z podjetjem in močno upam (če/ko boste razširjeni/uveljavljeni), da ne boste pozabili na potrošnike in postali pohlepni. Veliko mehanikov začne super čudovito potem pa ratajo šlampasti in dragi.

Se trudimo!
Za soforumaše bo odnos in cena vedno ista!
:)
Če se ti težava zdi nerešljiva pokliči nas = ASTILBA d.o.o. priporočena delavnica za vzdrževanje vozil s strani renault kluba.
Uporabniški avatar
ridder

OdgovorNapisal/-a drhouse » 08 avg 2013, 20:26

No, bom kar tukaj napisal svojo prvo izkušnjo z novo delavnico (in staro ekipo). Že prej sem bil kar pogosta stranka na stari lokaciji (doma).

Predvčerajšnjim sem peljal taščinega Clia na servis zavor (menjava diskov, ploščic, čiščenje, mazanje), menjava ležaja, gum in še par malenkosti (airbag...). Avto sem pripeljal dopoldne, ob 15h dobil SMS "Avto je končan ;)" Avto super zrihtan, kot vedno sčiščen in opran. Baje se je med testno vožnjo prižgala lučka za gorivo, zato je bila noter tudi nezanemarljiva količina svežega goriva in kantica zavornega olja...

No, prišli smo k ceni.. Ne vem, če lahko govorim o številkah, ampak mislim, da v marsikateri malo dražji restavraciji v LJ za ta znesek ne bi plačal dveh malo boljših pic in dveh velikih piv 8) Odnos prekrasen že od prvega obiska naprej pred cca 2 leti. Klemen, "oče", svaka vama čast!
Uporabniški avatar
drhouse

Kraj: Sežana (okolica)

OdgovorNapisal/-a clio open » 19 avg 2013, 19:47

Se pridružujem zadovoljnim forumašem. Prišel sem sicer zaradi ene malenkosti, kaj hitro pa je avto letel na dvigalo pa čevlji z njega, da smo odpravili šlamparijo uradnega servisa. Sem za trenutek pomislil, da gre za korupcijo, sodeč po stopnji uslužnosti, pa vidim, da nisem nič posebnega :lol:

Odpravili smo nekaj Renaultove trme, nekaj je pa še bomo 8) predvsem se veselim dneva, ko bom lahko svoj avto zopet zaklepal na vseh vratih :lol:
Ne bi šv zdj peš u mesto, pa da mi plačaš taxi.

Za vzdrževanje vaših konjičkov priporočamo Astilbo.
Uporabniški avatar
clio open
Predsednik kluba

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a ridder » 19 avg 2013, 20:49

clio open napisal/-a:Se pridružujem zadovoljnim forumašem. Prišel sem sicer zaradi ene malenkosti, kaj hitro pa je avto letel na dvigalo pa čevlji z njega, da smo odpravili šlamparijo uradnega servisa. Sem za trenutek pomislil, da gre za korupcijo, sodeč po stopnji uslužnosti, pa vidim, da nisem nič posebnega :lol:

Odpravili smo nekaj Renaultove trme, nekaj je pa še bomo 8) predvsem se veselim dneva, ko bom lahko svoj avto zopet zaklepal na vseh vratih :lol:

hej.

Jah poglej ustrežljivost se vedno izplača.
Ja sej res, na meganu ti moram stikala zamenjat.
Še vedno pa mi ni jasno, da je 5 in 10g rešilo tresenje :shock:

in hvala za pohvalo
:)
Uporabniški avatar
ridder

OdgovorNapisal/-a ridder » 25 avg 2013, 21:52

bam88 napisal/-a:Tud jest pohvalim izpeljan event. Prijazni mehaniki in predvsem podkrepljeni z znanjem. Sploh tvoj oče ridder je mojster za stare avte.

ja to je res, pravi da je z njimi gor rastu. Pa nič bati, tudi pri novejših ni pomanjkanja znanja ;)
Uporabniški avatar
ridder

OdgovorNapisal/-a dampop » 29 avg 2013, 12:03

Še ena zadovoljna stranka. Dva različna avta, obakrat poštimano, kot je treba, cena pa več kot poštena. Pa še opran avto. :D
Uporabniški avatar
dampop

OdgovorNapisal/-a Yuree » 02 nov 2013, 08:16

Lepo pozdravljeni jaz imam pa eno vprašanje pa vas bom kar tukaj uprašal upam da ne bo narobe. in sicer:

Na renault scenicu 2006 letnik 1.6 16v bencinar lokalni mehanih menjaval ploščice, preden je menjaval ploščice ni nikoli na armaturi pisalo " electronic fault " po povzetju pa se to konstanto prižiga. sem pa opazil da če pedal zavore malo potisneš proti sebi -gor- ta napis izgine. zanima me če ste že imeli kakšen podoben problem

hvala in lp
Uporabniški avatar
Yuree

OdgovorNapisal/-a robertp » 02 nov 2013, 08:47

Ti bom odgovoril jaz, sicer nisem mehanik, ampak sem že obdelal to sceno na svojem Scenicu (2007). Prvo kot prvo, mehanik ni kriv za to napako, se je pa zgodilo sočasno. Shodilo (crknilo) ti je stikalo na zavornem pedalu. Ni nek hud strošek, preveri pa če ti delujejo zavorne luči (meni so). Zadeva je bolj moteča kot ne zaradi rumene kontrolke in teženja BC.
Uporabniški avatar
robertp

OdgovorNapisal/-a iRenault » 03 nov 2013, 17:51

Tudi sam sem zadovoljna stranka mehanikov pri Astilbi.
Prejšnji mesec naredil mali servis + komplet sprednje zavore in nekaj malenkosti (končnik, puše, ...).

Tako zadovoljen da ga ta mesec spet pripeljem; ker je veliko malenkosti za porihtat, pa se mi prej nikoli ni dalo ubadati z mehaniki, ki se povečini otepajo takih strank kjer je milijon enih malenkosti za porihtat.

Velika pohvala ekipi za odnos in kvalitetno opravljeno delo (avto je bil končan tiptop - kljub temu da je delavnica bila polna avtomobilov).

Lp
Renault Megane II 1.5 dCi, ph. 1 (2004)
Uporabniški avatar
iRenault

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a anpohar » 29 apr 2014, 20:47

Še ena nova stranka, od zelo daleč :)
Danes peljal mojega megana na servis k njim, pa še menjava ploščic.... Bil sem prvič, vsekakor ne zadnjič!
Prijazni, korektni in cenovno zeloooo ugodni.
Pohvale še enkrat za kvalitetno opravljanje storitve!

se vidimo na naslednjem servisu!

Andrej P
and now... let's do the News!
Uporabniški avatar
anpohar

Kraj: strmec

OdgovorNapisal/-a robertp » 29 apr 2014, 21:23

anpohar napisal/-a:Še ena nova stranka, od zelo daleč :)
Danes peljal mojega megana na servis k njim, pa še menjava ploščic.... Bil sem prvič, vsekakor ne zadnjič!
Prijazni, korektni in cenovno zeloooo ugodni.
Pohvale še enkrat za kvalitetno opravljanje storitve!

se vidimo na naslednjem servisu!

Andrej P

Da pa ne bomo samo hvalili (čeprav osebno sem zelo zadovoljen)... Slišim pripombe glede resnosti in dogovarjanja po telefonu... Razumem da je Klemen na faksu, samo potem bi se moral nekdo drug dogovarjati za termine. Nekako niso vsi prosti vsak trenutek in imajo čas iti v delavnico (ki mimogrede ni označena!) da se dogovorijo za termin...
Vzemite to kot dobronamerno kritiko...
Uporabniški avatar
robertp

OdgovorNapisal/-a anpohar » 29 apr 2014, 21:39

Če ne bo zgledalo, kot da je predobro, se strinjam ;)
Ja označeno bi pa res bilo lahko bolj. Sicer se ni glih za zgubit, ampak vseeno.
Kar se dogovarjanja tiče jaz nimam pripomb, če se niso oglasili, so klicali nazaj.
and now... let's do the News!
Uporabniški avatar
anpohar

Kraj: strmec

OdgovorNapisal/-a ridder » 29 apr 2014, 22:29

Fantje hvala za pohvale, sprejmemo tudi kritiko, vse zato, da bo delo boljše, tablo bomo dodali!

Glede telefona je pa tako:
Problem je v tem, da smo kdaj nedosegljivi zaradi sestankov, ali pa ker je preprosto težko spustiti menjalnik iz rok in se oglasit na telefon ;)
načeloma vedno pokličemo nazaj, če pa smo kdaj pozabili, se pa opravičujemo, in prosim, da naslednjič pokličete znova.

l.p.
Uporabniški avatar
ridder

Naslednja

Vrni se na Okvare in pomoč

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost