Alu platišča clio gt solonia

Vse o videzu avtomobila
Odgovori
patricija123
Prispevkov: 49
Pridružen: 17 Maj 2011, 10:08

Alu platišča clio gt solonia

Odgovor Napisal/-a patricija123 »

Lep pozdrav mene pa zanima kje bi se dalo dobiti original platišča 16 col od cliota gt imenovana solonia barva pa je dark metalik.

Imam občutek da mi jih pri renaultu ne bodo mogli prodat. Gledala sem replike pa ni nobene, na avto netu tudi ni nič ne pri razbitih avtomobilih kot tudi pri platiščih.

A bo mogoče kdo menjal feltne na cliotu gt pa mi te proda?

Lp
Uporabniški avatar
oorosh
Moderator
Prispevkov: 1751
Pridružen: 16 Feb 2009, 12:32
Kraj: Akina

Odgovor Napisal/-a oorosh »

Greš na renault servis, poveš da bi rada naročila nova platišča od cliota gt (dobro je da imaš kataloško) in ti jih naročijo.
HTWC Dual VVT-i inside

武士道
Uporabniški avatar
IcEm4n
Prispevkov: 1794
Pridružen: 12 Jul 2007, 18:45
Kraj: LJ kotel

Odgovor Napisal/-a IcEm4n »

Cena novih pa, kot da so iz zlata!?

Bolje, da skoz spremljaš avto.net, pa se mogoče celo kdo najde, ki ti jih bo prodal.
Ni brzine brez turbine! :D

Slika
Uporabniški avatar
clio open
Prispevkov: 3124
Pridružen: 13 Nov 2007, 10:40
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a clio open »

Pa niso take cene... Tam 200€ na komad :D
Ne bi šv zdj peš u mesto, pa da mi plačaš taxi.
Uporabniški avatar
Bucko99
Prispevkov: 201
Pridružen: 01 Feb 2011, 22:58

Odgovor Napisal/-a Bucko99 »

clio open napisal/-a:Pa niso take cene... Tam 200€ na komad :D
Še mal manj, pa še za kakšen popust se zmen ;) Sicer pa kvaliteta se plača ;)
Clio 1.6 GT
patricija123
Prispevkov: 49
Pridružen: 17 Maj 2011, 10:08

Odgovor Napisal/-a patricija123 »

Sem šla včeraj vprašat in me je kap zadela ko sem slišala ceno. Za vsako platišče 197 eur + 13,5 eur za varnostne vijake na platišče. :?

Tako da bom kar ostala na prvi zamisli to je krom platišče z dodatno pobarvanim robom v belo (platišče z zamaknjenim robom noter).

Samo se bojim da ne bo potem grdo izpadlo. :(
Uporabniški avatar
clio open
Prispevkov: 3124
Pridružen: 13 Nov 2007, 10:40
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a clio open »

Pogley na eBay. Za clia III je pa res širok spekter platišč; že samo serijska če pogledaš imaš 3 vrste 16": solonia, lyra in canasta. Lyra je pri nas zelo redka, canasta so zelo pogosta, za GT-jeve pa sama vidiš :)

Zataknilo se ti bo pri homologaciji, če jih še nimaš vpisane v homologacijski kartonček, ker za original platišča ni TÜV. Takrat me kontaktiraj, da ti pošljem TÜV za dimenzijo 195/50 R16 ET49 6J - sem se tudi sam s tem hecal. Na homologacijo pa sem se pripeljal s platiščem v prtljažniku :) Res pa je, da so 1.2 tCe imeli to dimenzijo navadno že vpisano.

PS: če se ti da, pojdi na Reala (LJ) k g. Dimcu (Tomaž Dimec - vodja prodaje). Tam mu povej, da si dobila na Renault klubu nasvet, da se zglasi pri njem. Povej mu kaj rabiš in ni hudič, da ne bi dal kaj popusta. Varnostne vijake pa ne potrebuješ nujno... Oz, jaz bom zaprosil kolega, da mi jih izdela - bodo unikat :D kar nujno potrebuješ so vijaki za ALU platišča. Ne smeš uporabljati istih vijakov, ki jih imaš na jeklenkah! Tovrstne vijake pa lahko kupiš pri bolje založenih vulkanizerjih, kjer boš prišla občutno ceneje skozi.
Ne bi šv zdj peš u mesto, pa da mi plačaš taxi.
Odgovori