moj clio

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
Uporabniški avatar
RoZleht
Prispevkov: 1071
Pridružen: 25 Okt 2004, 11:28
Kraj: Trebnje

Odgovor Napisal/-a RoZleht »

bom probu sklopt cevko ... tnx
Lp RoZleht
Uporabniški avatar
RoZleht
Prispevkov: 1071
Pridružen: 25 Okt 2004, 11:28
Kraj: Trebnje

Odgovor Napisal/-a RoZleht »

evo pregledano ... pumpica al pa crpalka (kar vam je ljubse) je sla adijo ...
Lp RoZleht
Uporabniški avatar
BoneS
Prispevkov: 1689
Pridružen: 13 Jun 2003, 07:45

Odgovor Napisal/-a BoneS »

a si jo zamenju?

kuk te je pa prisla
Slika
Uporabniški avatar
RoZleht
Prispevkov: 1071
Pridružen: 25 Okt 2004, 11:28
Kraj: Trebnje

Odgovor Napisal/-a RoZleht »

nism se zamenju ... morm mal vprasat kok nov pride, pa morm enga k voz razbite avte iz italije, ce ma kej ...
Lp RoZleht
Uporabniški avatar
RoZleht
Prispevkov: 1071
Pridružen: 25 Okt 2004, 11:28
Kraj: Trebnje

Odgovor Napisal/-a RoZleht »

pumpica zrihtana ... una je bla zanic, pa sm novo nabavu (oz. rableno) ... in zdej dela tko kt mora ... prsla me je pa 1500 ... hehe pa pase iz 19ke 16v :) ...
Lp RoZleht
Uporabniški avatar
RoZleht
Prispevkov: 1071
Pridružen: 25 Okt 2004, 11:28
Kraj: Trebnje

Odgovor Napisal/-a RoZleht »

se eno mogoce mal neumno vprasanje ... a obstaja kaksn tak merilnik, k bi se dalo namontirat da bi merlo kok bencina se porablja pr voznji??? vem da ma fiat tipo neko analogno varianto kazalca k kaze porabo, jst bi pa za foro rad digitalnga, da bi preveru kok bencina gre ...
Lp RoZleht
Uporabniški avatar
tešo
Prispevkov: 541
Pridružen: 25 Jun 2005, 00:39
Kraj: Krško

Odgovor Napisal/-a tešo »

RoZleht napisal/-a:se eno mogoce mal neumno vprasanje ... a obstaja kaksn tak merilnik, k bi se dalo namontirat da bi merlo kok bencina se porablja pr voznji??? vem da ma fiat tipo neko analogno varianto kazalca k kaze porabo, jst bi pa za foro rad digitalnga, da bi preveru kok bencina gre ...
a tist ko ma Fiat Tipo ko mu kaze kao trenutno porabo a tist sploh prav kaze? jst sem gledal to pri kolegu sam se men zdi dela isto kot obratomer :) visji obrati bolj sluka ni neke natancnosti v Tipotu vsaj tak sem jaz opazil.

sem pa tudi sam sprobal pri tipotu pri 30 km/h sem saltal v peto gas do podna trenutna poraba je bla nekje na 1/3 analognega stevcka, pomoje bi moglo bit cez 3/4 da bi blo kuker tuk realno.
Slika
Uporabniški avatar
RoZleht
Prispevkov: 1071
Pridružen: 25 Okt 2004, 11:28
Kraj: Trebnje

Odgovor Napisal/-a RoZleht »

tist ja, k je kazalc tm na sredin armature ... sm mislu da je kdo kej stimal ze kej tazga, ampak sej nima vec veze :)
Lp RoZleht
Uporabniški avatar
RoZleht
Prispevkov: 1071
Pridružen: 25 Okt 2004, 11:28
Kraj: Trebnje

Odgovor Napisal/-a RoZleht »

evo tehnicnga naredu brez problemov ... edin reku mi je, da mi zrak uzadi cez izpuh notr vlece ... kaj to pomen? on je reku da zarad presiroke cevi ... a je to to, al je kej druzga?
Lp RoZleht
Uporabniški avatar
RoZleht
Prispevkov: 1071
Pridružen: 25 Okt 2004, 11:28
Kraj: Trebnje

Odgovor Napisal/-a RoZleht »

sej verjamem unmu, samo tle ste bolj mojstri :)
Lp RoZleht
Uporabniški avatar
BoneS
Prispevkov: 1689
Pridružen: 13 Jun 2003, 07:45

Odgovor Napisal/-a BoneS »

prevlka cev je ja...sj se dobr slis vlek, k gas spustis... vcasih se slis kot rezek zvok plocevine..
Slika
Uporabniški avatar
RoZleht
Prispevkov: 1071
Pridružen: 25 Okt 2004, 11:28
Kraj: Trebnje

Odgovor Napisal/-a RoZleht »

in ma to kaksne posledice, take da se kej pokvar al karkol, al to nima nobene veze???
Lp RoZleht
Uporabniški avatar
BoneS
Prispevkov: 1689
Pridružen: 13 Jun 2003, 07:45

Odgovor Napisal/-a BoneS »

za posledice se nism slisu..ker tega ni tok, da bi ti (kao) izpuh dusil
Slika
Uporabniški avatar
RoZleht
Prispevkov: 1071
Pridružen: 25 Okt 2004, 11:28
Kraj: Trebnje

Odgovor Napisal/-a RoZleht »

pol pa kr naj vlece zrak notr :) ... hvala BoneS
Lp RoZleht
Uporabniški avatar
RoZleht
Prispevkov: 1071
Pridružen: 25 Okt 2004, 11:28
Kraj: Trebnje

Odgovor Napisal/-a RoZleht »

spet jst ... dve vprasanji ... ce je nosilc motorja (tam nekje spodi je, na sredini v motornem prostoru skor pr kabini) zanic oz. tista guma je unicena, pa ni motor cist pr miru, da bi zrd tega avto mal cukal???

pol pa se neki me zanima ... racunalnik v avtu ... v tpvju mi je razlozu, da ni nacina, da bi ga zamenjal, cetud bi ga dal iz istga cliota, isti letnik, isti model ... da ma vsak avto racunalnik zase narjen, in da je edini nacin da ga zamenjam, da novga kupm ... stestirat, ga ne zna nobeden, ceprov mi je samojed poslal enkrat vsa navodila kako se stestira z nekim x25 racunalnikom ... in ce hipoteticno racunalnik javla napacne podatke o vbrizgu, je edini nacin da pac preverm to, da novga kupm??? zgleda da se renaulti state of the art ze odkar jih delajo ... unikatni ... :)
Lp RoZleht
Odgovori