prpelal 64

Homologacije, zakoni, predpisi
Odgovori
Uporabniški avatar
tešo
Prispevkov: 541
Pridružen: 25 Jun 2005, 00:39
Kraj: Krško

prpelal 64

Odgovor Napisal/-a tešo »

no kot sem ze v zadevi napisal prpelal sem 64km/h, kjer bi moral 50km/h :oops: :oops:

Policistko sem prasal kolk bo kazni ona rece 30k je kazni potem se ena pika plus neki sodni stroski... ni pa znala povedat voste kolk bo vse skep. al pa ni htela ne vem.

sreco sem mel da sem napihal 0.22 baje da je po tanovem 0,24 = 0,5, pa se skor me je nafukal da sem voznik zaćtenik da kao po tanovem so vozniki zacetniki 3 leta, ceprav ko sem jst izpit delal je blo 2 leti, sam pol je neki preverjal pa jst mal tezil pa gledal kok sm star pa je ereku da nis vec voznik zacetnik. hvala bogu sem si pr seb mislu.

no kuk bo vsota, ta mesc fino placam se polovicni polog za registracijo pa mislu sem si en radio nabavit tak da radio verjetn odpade najgre vse u tri pm.

hvala vam za odgovore!
Uporabniški avatar
Bojci
Prispevkov: 2471
Pridružen: 05 Maj 2003, 08:58
Kraj: Maribor & skrajni severovzhod Prekmurja

Odgovor Napisal/-a Bojci »

Socustvujem s tabo... :(
Slika
Uporabniški avatar
BoneS
Prispevkov: 1689
Pridružen: 13 Jun 2003, 07:45

Odgovor Napisal/-a BoneS »

jap. v naselju si fjst lah kaznovan, ce si prehitr. nocm razmislat, kuk bi jst placu pred enim letom, k sm cez naselje (v bistvu dvo pasovnica v celju, kjer je omejitev 50km/h) prpelu 74km/h :shock:

Takrat me je to prisl 30k, ker pa je policaj biu vrei, je reku nj mi bo 15k, ce v osmih dneh placam pa 7,5k. sm se isti dan nakazu.

ni tok hudo, ce se 30km/h prevec peljes po avtocesti. bi pa js kaznovau tt taksne, ki se po cesti brez omejitev (90km/h) pelje 60km/h!
Slika
Uporabniški avatar
DognerDJ
Prispevkov: 118
Pridružen: 21 Mar 2005, 20:51
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a DognerDJ »

S Hrvati vsaj gre handlat - prejsnji teden sem v naselju (50 km/h) peljal 85 km/h (nekaj smo cvekali in sem cisto spregledal znak za naselje). Po 5. minutnem handlanju mi je dal kazen 300 kn (za voznjo brez luci).Je rekel , da je to najmanjsa kazen , ki mi jo lahko da !
Uporabniški avatar
Nemo
Prispevkov: 120
Pridružen: 09 Dec 2003, 21:35
Kraj: Rogatec

Odgovor Napisal/-a Nemo »

DognerDJ napisal/-a:S Hrvati vsaj gre handlat - prejsnji teden sem v naselju (50 km/h) peljal 85 km/h (nekaj smo cvekali in sem cisto spregledal znak za naselje). Po 5. minutnem handlanju mi je dal kazen 300 kn (za voznjo brez luci).Je rekel , da je to najmanjsa kazen , ki mi jo lahko da !
UUUU!!! Kak te je nasral! Kazen za luci je 50kn kolk je meni znano! Ostalo pa si je policaj verjetno za pijaco zadrzal. :mad: :mad: :mad:

lp
Nisem HITER IN DRZEN, sem pa?® PO?àASEN IN GLASEN!!!
:evil: ?†e malo pa konec lu?°nega :evil:
Uporabniški avatar
DognerDJ
Prispevkov: 118
Pridružen: 21 Mar 2005, 20:51
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a DognerDJ »

Nic ni za sebe zadrzal - mi je dal potrdilo , na katerem je natisnjena cena !
Baje , pa je to pri njih trenutno najnizja kazen !
Uporabniški avatar
Nemo
Prispevkov: 120
Pridružen: 09 Dec 2003, 21:35
Kraj: Rogatec

Odgovor Napisal/-a Nemo »

Pol pa ze dolgo nisem placal kazni na Hrvaskem!!!
Nisem HITER IN DRZEN, sem pa?® PO?àASEN IN GLASEN!!!
:evil: ?†e malo pa konec lu?°nega :evil:
Uporabniški avatar
tešo
Prispevkov: 541
Pridružen: 25 Jun 2005, 00:39
Kraj: Krško

Odgovor Napisal/-a tešo »

to pa dela 100 oktanski bencin :)

vozim ze skor 3 leta, do sedaj me ni nikol radar zahaklal, zdej ko mam pa prvic v zivlenju 100 oktanca pa me radar dobi. fak:)

mogoce kdo ve kdaj lahko pricakujem poloznico?

ce pisem pritozbe se kaj povecujejo sodni stroski?
Uporabniški avatar
BoneS
Prispevkov: 1689
Pridružen: 13 Jun 2003, 07:45

Odgovor Napisal/-a BoneS »

ABS napisal/-a:Jaz se vozim sest let, zadnjic pa prletim na radar 105km/h v naselju :mad:
ufff

:shock:

pri nas al na hrvaskem?
Slika
Uporabniški avatar
rambo
Prispevkov: 1722
Pridružen: 21 Dec 2004, 00:02
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a rambo »

jaz sem v LJ pelal 84 omejitev 50. kazen 45k plus 12k sodni stroski in se sodnik za prekrske. vse je prislo po 10 mescih, ko sem ze pozabo na to. pa nisem placal ampak pisal pritozbo. so jo obravnavali v enem mescu in pol. potem sem se pa se enkrat pritozo in cakal skoraj eno leto potem pa je priso nov zakon in z njim abolicija al kaj je bla(stari prekrski so zastarali in moj z njimi). oproscen prekrska. hehehe :twisted: 8)
Uporabniški avatar
tešo
Prispevkov: 541
Pridružen: 25 Jun 2005, 00:39
Kraj: Krško

Odgovor Napisal/-a tešo »

ABS napisal/-a:Jaz se vozim sest let, zadnjic pa prletim na radar 105km/h v naselju :mad:
tole je pa BAD.
Uporabniški avatar
BoneS
Prispevkov: 1689
Pridružen: 13 Jun 2003, 07:45

Odgovor Napisal/-a BoneS »

pr ns je to odvzem semizdi
Slika
Uporabniški avatar
TemnAngel
Prispevkov: 221
Pridružen: 07 Mar 2004, 18:14
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a TemnAngel »

Kazn 30k + 1 tocka + 10k so sodni stroski. Dobis 2 poloznici eno za kazn drugo za sodnika. :wink:

Jst vem. Prpelu 74 km/h v naselju. Star radar -5 km/h = 69 km/h rang 10-20 km/h :D. Zegn ko pes. Aja pa to je blo 15m pred bajto.
Slika
Odgovori