Laguna 3.0 V6 predelava

Vse debate v zvezi z Renault Talismani, Lagunami, Megani in Clioti vseh letnikov
Odgovori
Laguna 3.0 v6
Prispevkov: 85
Pridružen: 14 Jan 2010, 21:32
Kraj: Ljubljana

Laguna 3.0 V6 predelava

Odgovor Napisal/-a Laguna 3.0 v6 »

Lep pozdrav,

imam Laguno 3.0 V6 l.99 in sicer limuzino, imam pa še en motor in em zanima sledeče: glede na to da imam željo imeti karavansko izvedbo me zanima kateri model la Lagune oz. natančneje motorja bi bil najbolj primeren da bi vradil 3literski motor???? :roll: :roll: :roll: ker bi bi rad imel karavankpo z 3.0 motorjem.

Ali je prostor in nosilci motorja zelo rezlični od različnih motorje oz. kaka je zahtevnost zamenjave? Kake so spremembe pri sami zamenjavi motorja (nekako mi je logično da je treba zamenjati oz prestaviti nosilce) kaj pa same inštalacije menjalnik, . . . . ????

Če mi lahko kdo pomaga bi bil zelo vesel.

Hvala za odgovore!
Uporabniški avatar
drhouse
Prispevkov: 4046
Pridružen: 10 Mar 2005, 12:00
Kraj: Sežana (okolica)

Re: Laguna 3.0 V6 predelava

Odgovor Napisal/-a drhouse »

Direktno bi ti pasalo v karavanko iste faze, kot tvoja oz. kot je motor. Laguna 2 je tudi imela V6, ampak so nosilci sigurno drugačni - pride v poštev menjava nosilcev..
Laguna 3.0 v6
Prispevkov: 85
Pridružen: 14 Jan 2010, 21:32
Kraj: Ljubljana

Re: Laguna 3.0 V6 predelava

Odgovor Napisal/-a Laguna 3.0 v6 »

Sej jaz bi gledal da je isti letnik oz. isti model in faza Laguna 1 faza 2 99l. če je potrebno zamenjati samo nosilce pol ni panike, sem mislu da je je kej več dela oz da je kej več komplikacij.
Uporabniški avatar
Edoedo
Prispevkov: 331
Pridružen: 19 Avg 2009, 22:56

Re: Laguna 3.0 V6 predelava

Odgovor Napisal/-a Edoedo »

108 120 ali 139 konjska ma pa sigurno švohnej podvozje, zavore oz kompletno šasijo, kot pa 3.0 191HP
Jst mislm da bi večkra prišlo do menjavanja delov v podozju, razen če bi nekak spravu gor orginal za 3.0, vendar kakšna je cena in dobavljivost.

LP
Odgovori