clio rs trophy nadgradnja sprednjih zavor

Modifikacije vozil
Odgovori
Uporabniški avatar
TrophyRS
Prispevkov: 21
Pridružen: 04 Nov 2016, 17:24

clio rs trophy nadgradnja sprednjih zavor

Odgovor Napisal/-a TrophyRS »

Živjo. imam eno vprašanje in sicer ali kdo ve, kje se da dobiti sprednje brembo zavore? to pomeni diske z čeljusti.. zdaj imam diske spredaj 320 mm, zanima pa me,do katere velikosti se jih lahko da. Po internetu iščem že nekaj dni za brembo zavore paket in za renault clio trophy 2016 jih nikakor ne najdem... hvala za vsako pomoč.
Uporabniški avatar
Fan
Prispevkov: 1695
Pridružen: 04 Avg 2008, 01:54
Kraj: Ljubljana

Re: clio rs trophy nadgradnja sprednjih zavor

Odgovor Napisal/-a Fan »

Se to menja zaradi boljšega učinka zavor ali ker so obstoječe vizualno premajhne?
Učinek se lahko poveča z menjavo zavornih diskov in ploščic - jekleni prisilno hlajeni diski in keramika
Ker imam prepoved zasebnih sporočil, mi lahko vaša vprašanje pošljete na: [email protected]

https://www.facebook.com/Zavorni-Servis ... en-section" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
TrophyRS
Prispevkov: 21
Pridružen: 04 Nov 2016, 17:24

Re: clio rs trophy nadgradnja sprednjih zavor

Odgovor Napisal/-a TrophyRS »

Ubistvu so serijske zavore kar ok ( sem sprva mislil da bodo slabše). Največji vzrok mi pa je, da bi zamenjal zaradi izgleda ja. Na prejšnjem avtu sem prav tako imel brembo in mi je pač izgled res super (astra opc J 15 ). In za renault brembo nikakor ne najdem...
Uporabniški avatar
Drmo.JR
Prispevkov: 337
Pridružen: 23 Apr 2006, 09:17
Kraj: ljubljana

Re: clio rs trophy nadgradnja sprednjih zavor

Odgovor Napisal/-a Drmo.JR »

Tipskih zal ne bos nasel, se pa da uporabiti celjusti od clia ali megana in se potem naredi nosilec, smo jih ze naredili ene par.
Slika http://www.enigma-motorsport.si" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
TrophyRS
Prispevkov: 21
Pridružen: 04 Nov 2016, 17:24

Re: clio rs trophy nadgradnja sprednjih zavor

Odgovor Napisal/-a TrophyRS »

torej da nabavim brembo čeljusti od megana in potem nosilce da je kompatibilno... Tudi tako bi lahko šlo ja. Je potem potrebno menjati še kaj drugega pri zavorah če dam gor od megana brembo čeljusti razen nosilca?
Odgovori