Stabilizator in podvozje Clio RS200

Modifikacije vozil
Uporabniški avatar
carchy225
Prispevkov: 132
Pridružen: 11 Jan 2009, 22:21

Stabilizator in podvozje Clio RS200

Odgovor Napisal/-a carchy225 »

http://www.ultraracing.my/Bars.asp?ID=3732

Ima mogoče že kdo montiran kak strut bar ali antiroll bar na cliotu III RS?
Kako se zadeva obnese in če je opazna razlika v vsakodnevni vožnji in na dirkališču.
Uporabniški avatar
Symon
Prispevkov: 2781
Pridružen: 29 Sep 2008, 11:14

Odgovor Napisal/-a Symon »

Lol, serijsko je avto ful ojačan ampak še vseeno prodajajo take zadeve. :lol: Iz mojih izkušenj bi se poznalo kaj takega kvečjemu na kakem že gnilem 16V.
Uporabniški avatar
Cr00k
Prispevkov: 903
Pridružen: 03 Avg 2010, 22:40
Kraj: Celovec

Odgovor Napisal/-a Cr00k »

Na angleških forumih so to sprobal in kar hvalijo... tako kot vse modifikacije, da upravičijo svoj vložek :D

Sam sem glede tega zadržan, saj kot je tudi Symon povedal, je že serijsko spredaj zelo ojačan... mogoče bi veljalo premisliti bolj za zadnjo premo. Cup podvozje je že tako bomba, nevem zakaj bi sploh želel "modificirat" - po moje se lahko denar za kaj bolj učinkovitega porabi :)
Slika
Uporabniški avatar
Symon
Prispevkov: 2781
Pridružen: 29 Sep 2008, 11:14

Odgovor Napisal/-a Symon »

Cr00k napisal/-a:Na angleških forumih so to sprobal in kar hvalijo... tako kot vse modifikacije, da upravičijo svoj vložek :D
Pomoje bolj to ker je dosti takih bedarij, ki jih vržejo pa hvalijo, tisti, ki pa res dirkajo pa priznajo, da je stran vržen denar. Ker že za Clia 2 RS je marsikdo priznal, da ni opazne razlike, je bolje vložiti v camber boltse, zadnji stabilizator. Vsaj pri dvojki. Vse ostako so pa že pri Renault Sport-u splanirali in dali na CUP podvozje kot je napisal cr00k. 8)
Uporabniški avatar
wily
Prispevkov: 1253
Pridružen: 11 Feb 2008, 00:22
Kraj: Prebold

Odgovor Napisal/-a wily »

Symon napisal/-a:Lol, serijsko je avto ful ojačan ampak še vseeno prodajajo take zadeve. :lol: Iz mojih izkušenj bi se poznalo kaj takega kvečjemu na kakem že gnilem 16V.
zadrž se takih bednih...ne mislat da je RS vse top..misliš da imaš svojega najboljšga al ka? lej te z seriskem 16v lhka poknem dol na racelandu, ker ni vse avto, posebej pa ne tvoja drvarnica :wink:
Uporabniški avatar
skopusnik
Prispevkov: 2542
Pridružen: 09 Apr 2008, 14:36
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a skopusnik »

dej wily da si ne boš kej naredu ;) prit na raceland pa pokni dol Clio II RS k si tko pameten. Drvarnca je to k maš v avatarju.
The best place to watch a race is in the rear view mirror.
Uporabniški avatar
Symon
Prispevkov: 2781
Pridružen: 29 Sep 2008, 11:14

Odgovor Napisal/-a Symon »

Wily ti si me pa zdajle čisto narobe razumel. Če bi me bolje poznal bi vedel, da niti pod razno ne podcenjujem 16Vje (nasprotno, ker sem poznal 16V sem potem kupil naslednika, RSa), in niti pod razno ne mislim, da imam najboljši avto na svetu, kvečjemu nasprotno, ogromno je boljših avtov kot je moja drvarnica. :lol: Z gnilim 16v sem mislil to, da kak razmajan, kdaj zaleten in na spojih rjav 16V, ki ima že zmanjšano karoserijsko trdnost. Bo jasno? Če imaš pa ti gnilega 16V in si se počutil napadenega je pa to tvoj problem. In zato me ne rabiš zmerjati a ti je jasno? In, če bi bil ti tak strokovnjak kakor se izgleda počutiš bi to kar sem napisal z rdeče razbral in razumel iz prve objave ne pa, da rabiš dodatno razlago.

Če želiš ni problema, pripelji svojega 16V, dvoje feltne z istimu gumami pa bova z istimi gumami oba peljala (si jih bova zamenjala) in videla čigava drvarnica je hitrejša. ;) Poraženec plača obema štartnino. OK? :lol:

Sicer pa saj vem, vse je v šoferju, jaz sem bolj slab, ti si mojster in bo rezultat tak kot bo. :oops: Pa še drvarnico imam, sploh nimam avta za spremembo od tebe. :(
Zadnjič spremenil Symon, dne 19 Dec 2011, 12:35, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
head19
Prispevkov: 10
Pridružen: 23 Jun 2011, 20:34

Odgovor Napisal/-a head19 »

Podpiram dvoboj Symon! Ampak eni po domače povedano stisnejo p**** ko slišijo za dvoboj.

Nazaj k temi!
Uporabniški avatar
robi1000
Prispevkov: 1365
Pridružen: 22 Feb 2007, 21:25
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a robi1000 »

Symon napisal/-a:Poraženec plača obema štartnino. OK? :lol:

Sicer pa saj vem, vse je v šoferju, jaz sem bolj slab, ti si mojster in bo rezultat tak kot bo. :oops: Pa še drvarnico imam, sploh nimam avta za spremembo od tebe. :(
Ej, model, neki si spil, pa mislš da si driver! Ni RS-a na svetu, da ti pomaga! :lol:

Ajd dej, za 100€... :P

Neki je se razpaslo tole dirkanje za monetarno vrednost zadnje cajte!
Clio 2.0 16V Williams 94'
"Moj avto zgleda serijski od daleč, a je daleč od serijskega..."
Slika
Uporabniški avatar
R19-racing
Prispevkov: 592
Pridružen: 14 Jan 2010, 19:16
Kraj: koper

Odgovor Napisal/-a R19-racing »

robi1000 napisal/-a:
Symon napisal/-a:Poraženec plača obema štartnino. OK? :lol:

Sicer pa saj vem, vse je v šoferju, jaz sem bolj slab, ti si mojster in bo rezultat tak kot bo. :oops: Pa še drvarnico imam, sploh nimam avta za spremembo od tebe. :(
Ej, model, neki si spil, pa mislš da si driver! Ni RS-a na svetu, da ti pomaga! :lol:

Ajd dej, za 100€... :P

Neki je se razpaslo tole dirkanje za monetarno vrednost zadnje cajte!
Recesija XD
Uporabniški avatar
Symon
Prispevkov: 2781
Pridružen: 29 Sep 2008, 11:14

Odgovor Napisal/-a Symon »

robi1000 napisal/-a:Ej, model, neki si spil, pa mislš da si driver! Ni RS-a na svetu, da ti pomaga! :lol:
Saj zato sem to napisal. :lol:

Gnar vedno prav pride. 8)
Uporabniški avatar
UrbanD
Administrator
Prispevkov: 3702
Pridružen: 13 Mar 2008, 17:03
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a UrbanD »

Fantje, pridte pelat na Grobnik. Šele tm se bo vidl če je poleg avta tut voznik taprav ;)
Clio II ph2 1.2 16V Billabong - sold
Clio II ph2 RS 172 - sold
Clio III ph1 RS 197 F1 Team - sold
Clio II ph2 RS 182 - sold
Clio IV ph2 RS Trophy - sold
Seat Leon Cupra ST 300 4drive - family car
Mitsubishi Lancer EVO VIII MR - weekend car
Uporabniški avatar
Symon
Prispevkov: 2781
Pridružen: 29 Sep 2008, 11:14

Odgovor Napisal/-a Symon »

Zdj smo pa čisto offtopic zaradi bedarije, čeprav bi se lahko že navadil na to, da pride pri wilyu kdaj do nesporazuma zaradi nerazumevanja napisanega (top.shit.fora.press). :oops: Nisem rekel, da je 16V počasen avto ampak, če že Wily izziva, da s serijskim 16V pahne dol RSa pa sprejmem izziv.
In kot pravi Urban, lahko zadevo nadgradimo pa gremo na Grobnik. (sarkazem on) Kar je pod 2 min je za v prešo. :lol: (sarkazem off)
Uporabniški avatar
Nos
Prispevkov: 3656
Pridružen: 25 Mar 2010, 19:04
Kraj: Šentjernej-Kranj

Odgovor Napisal/-a Nos »

UrbanD napisal/-a:Fantje, pridte pelat na Grobnik. Šele tm se bo vidl če je poleg avta tut voznik taprav ;)
Pridemo :D
.::Fiat-crap:: Nissan-cool:: Renault-renault:: VW-boring:: Renault-again:: Renault sport-sporty:: BMW-mmmmm::.
Uporabniški avatar
robi1000
Prispevkov: 1365
Pridružen: 22 Feb 2007, 21:25
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a robi1000 »

Clio RS je na kilometer definitivno hitrejši kot 16V/Williams, če se gleda avto, ki ima identično moč. Ima pa F7R v primerjavi z F4R več potenciala za navijat.
Clio 2.0 16V Williams 94'
"Moj avto zgleda serijski od daleč, a je daleč od serijskega..."
Slika
Odgovori