Danes je 27 mar 2017, 19:15 | Natisni

Senzor temperature olja za clio rs 172

Modifikacije vozil

Moderator: Globalni moderatorji

OdgovorNapisal/-a Shusuglao » 06 jan 2017, 08:54

Če res želiš imet števček za temp olja, potem ga vzemi od Stack, ampak ne priporočam najcenejše variante, pa bohnedaj da vzameš analognega. Alternativa je tudi kakšen VDO. Raznih Auto gauge/auto meter, raid in podobnih pa bi se jaz izogibal.

potem je najbolje kupiti kalibrirane industrijske števce, da bo kazalo točno na tretjo decimalko, ker za tako precizen in visoko tehnološki stroj kot je serijski renaultov 2.0 moped to res potrebuješ....ali pa za karkoli drugega, moje skromno mnenje
razumem da rabiš točnost, ko sestaviš nek nov motor, ali ko se mapira, potem pa ko je zadeva nerejena in stestirana pa ne vem če ima takšno dlakocepljenje kakšen smisel. a bo življene res bolj polno, če po tem ko zjutraj poješ čokolino in greš v garažo pogledaš na števec in vidiš da je pritisk bencina 3.345 bar ali 3.5 bar?
ok ja bolje je če je števec bolj kvaliteten, ampak da kupiš števce ki stanejo 1/4 vrednosti avta je pa svojevrstna norost
Renault 18 TLJ Renault 21 GTS Renault 21 TURBO Renault 21 NEVADA
Uporabniški avatar
Shusuglao
Nadzorni svet / odvisen od šusa v glavo

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a UrbanD » 06 jan 2017, 18:16

kmetek napisal/-a:Ma govorimo tudi za kakšno resno tiščanje, da olje ne gre čez 100°C? Da vem in se ne zajebavam še s tem, samo sem kar mal v dvomih da en 16 vrstični hladilnik ne bi prav prišel...

Na Grobniku julija pri zunanjih 36 stopinjah in 5 hitrih krogih ni prišlo do 120 stopinj kjer sem imel označeno z rdečo ampak je blo na cca 110. ;)
1. Clio II 1.2 Billabong - sold
2. Clio II RS 2.0 16V - sold
3. Clio III RS 197 F1 2.0 16V - sold
4. Mitsubishi Lancer Evolution 8 (9 look) - daily driver
Uporabniški avatar
UrbanD
Projektni vodja

Kraj: Ljubljana

Prejšnja

Vrni se na Tuning

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost