Dnevne luči Renault Laguna III

Vse o videzu avtomobila
Uporabniški avatar
jasaZF
Prispevkov: 20
Pridružen: 26 Feb 2015, 10:55

Re: Dnevne luči Renault Laguna III

Odgovor Napisal/-a jasaZF »

Zeus napisal/-a:Zdravo,

jaz sem jih takrat naročil iz Nemčije, pri benzinfabrik.de (klik, 2 komada).
Naročil sem jih brez tistega CAN BUS upora, pa delajo normalno ... mislm da je tist upor samo zato, da računalnik ne javlja napake. Ampak itak na armaturki ne javlja ničesar, to se vidi šele ko priključiš na računalnik prek OBD.

Verjetno se zdej dobijo že kakšne drugačne ledike, pa verjetno se da tudi dobit kej na superstrela.com (ali drugje). Bistvo je samo, da je podnožje BA15s pa da maš dost velik kot svetilnosti (kaj takega recimo ne pride v poštev, ker imajo kot samo 160°in svetijo preveč naprej, tako da se potem nič ne odbija od parabole in se jih sploh ne vidi).

No, kakorkoli, upam da si boš lahko z mojim odgovorom kaj pomagal, če te pa še kaj zanima pa kar vprašaj :)


lp,
Zeus
Ali je potrebno te LED kot dnevne luči homologirati? Našel sem ji na superstrela in kos stane 9.8€.
Hvala za odgovor!
Uporabniški avatar
dvihtelic
Prispevkov: 1040
Pridružen: 15 Feb 2011, 17:24
Kraj: Vrhnika

Re: Dnevne luči Renault Laguna III

Odgovor Napisal/-a dvihtelic »

sem imel tehnicnega in imam led notri,odgovor je bil ce sveti belo so lahko notri led zarnice


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uporabniški avatar
zakumi
Prispevkov: 1431
Pridružen: 29 Sep 2012, 17:23
Kraj: Črnomelj

Re: Dnevne luči Renault Laguna III

Odgovor Napisal/-a zakumi »

Mal čuden odgovor, tudi white led žarnice imajo modrikasto svetlobo.

Poslano z mojega ONE A2003 z uporabo Tapatalk
Slika
všeč so mi dekleta,ki vedo bočno parkirat
Uporabniški avatar
dvihtelic
Prispevkov: 1040
Pridružen: 15 Feb 2011, 17:24
Kraj: Vrhnika

Re: Dnevne luči Renault Laguna III

Odgovor Napisal/-a dvihtelic »

ja lej tko je reku na tehnicnem ker sem ga vprasu k sem mel ledice na tablicah in dnevnih pa pozicije...belo mora svetit in ne modrikasto je rekel


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uporabniški avatar
d14u
Prispevkov: 38
Pridružen: 29 Okt 2013, 22:02

Re: Dnevne luči Renault Laguna III

Odgovor Napisal/-a d14u »

Tudi sam imam Laguno 2009 in bi si zelel dnevnih luci. Montira to kdo na forumu?
Uporabniški avatar
resnik
Prispevkov: 62
Pridružen: 30 Okt 2012, 14:39
Kraj: Krško

Re: Dnevne luči Renault Laguna III

Odgovor Napisal/-a resnik »

A ni nobene inštalacije napeljano v odbijač za dnevne luči? Tudi sam imam auto funkcijo vendar mi podnevi luči ugasne ko pa se zmrači pa prižge. Gledal sem lagune zadnjih letnikov imajo led luči zraven meglenk samo tega ni nikjer za dobit... na kaj se potem vežejo te original led luči?
Uporabniški avatar
bliki
Prispevkov: 116
Pridružen: 04 Avg 2016, 09:40

Re: Dnevne luči Renault Laguna III

Odgovor Napisal/-a bliki »

A nimajo vse Lagune III že vgrajenih dnevnih luči v glavni luči? Vsaj tiste, ki imajo ksenon.
Če ti na auto funkcijo vse luči ugasne, preveri žarnice. Sem imel enak problem, ko sem ga kupil.
Uporabniški avatar
resnik
Prispevkov: 62
Pridružen: 30 Okt 2012, 14:39
Kraj: Krško

Re: Dnevne luči Renault Laguna III

Odgovor Napisal/-a resnik »

bliki napisal/-a:A nimajo vse Lagune III že vgrajenih dnevnih luči v glavni luči? Vsaj tiste, ki imajo ksenon.
Če ti na auto funkcijo vse luči ugasne, preveri žarnice. Sem imel enak problem, ko sem ga kupil.
Nimam xenona, navadne luci z leco.
Ko pridem v temo se prižgejo luci, notranja osvetlitev sveti manj. Ko pridem na svetlo se luci ugasnejo in notranja osvetlitev se pojača :) to seveda če imam ubrnjeno na auto. Če imam luči priŽgane normalno luči skos svetijo.
Uporabniški avatar
Spula
Prispevkov: 1389
Pridružen: 07 Nov 2012, 17:54
Kraj: LJ okolica

Re: Dnevne luči Renault Laguna III

Odgovor Napisal/-a Spula »

bliki napisal/-a:A nimajo vse Lagune III že vgrajenih dnevnih luči v glavni luči? Vsaj tiste, ki imajo ksenon.
Če ti na auto funkcijo vse luči ugasne, preveri žarnice. Sem imel enak problem, ko sem ga kupil.
Imajo ampak za vklop morajo biti sprogramirane. Kasneje se te programske opreme ni dalo več dobiti oz. naložiti.
RenaultSport
Uporabniški avatar
bliki
Prispevkov: 116
Pridružen: 04 Avg 2016, 09:40

Re: Dnevne luči Renault Laguna III

Odgovor Napisal/-a bliki »

Aha, razumem. Če nima ksenon ima verjetno na istem mestu dolge, kjer so pri meni 21W dnevne.
Uporabniški avatar
resnik
Prispevkov: 62
Pridružen: 30 Okt 2012, 14:39
Kraj: Krško

Re: Dnevne luči Renault Laguna III

Odgovor Napisal/-a resnik »

Se pravi so dnevne luči namesto dolge luči če imaš bi-xenon? Pa se neda to sprogramirat da na navadni luči sveti dolga luč manj?
Kako pa je s tem?
https://www.google.si/search?q=laguna+3 ... CI4OEQMAvM" onclick="window.open(this.href);return false;:

Sam imam tudi takšno luč vendar brez xenona :)
Odgovori