Kje dobiti najcenejše vzmeti H&R/Eibach za 1.5dci?

Vse o videzu avtomobila
Odgovori
Uporabniški avatar
GrizZzLy91
Prispevkov: 94
Pridružen: 03 Sep 2011, 19:47

Kje dobiti najcenejše vzmeti H&R/Eibach za 1.5dci?

Odgovor Napisal/-a GrizZzLy91 »

Pozdravljeni.

Torej nabavljam vzmeti za nižanje avtomobila 30/30 in me zanima, kje bi se dalo dobiti v SLO najceneje vzmeti, ali pa preko ebaya, tako da bi lepo prosil, če bi mi kdo pomagal in mi dal kakšen link ali iz SLO, še najraje pa iz ebaya.

Lep pozdrav
Slika
Slika
Proud Renault Clio II Owner
Uporabniški avatar
UrbanD
Administrator
Prispevkov: 3702
Pridružen: 13 Mar 2008, 17:03
Kraj: Ljubljana

Re: Kje dobiti najcenejše vzmeti H&R/Eibach za 1.5dci?

Odgovor Napisal/-a UrbanD »

Najlažje ti bo kupiti kake rabljene ;) drugače najceneje so jih nazadnje imel pri sportline.si ampak to je bilo 4 leta nazaj ko sem za svojga kupoval :lol: Na ebayu bojo dosti dražje ker je poštnina ponavadi dost velika tko da se ti najbolj splača vzet rabljene.
Clio II ph2 1.2 16V Billabong - sold
Clio II ph2 RS 172 - sold
Clio III ph1 RS 197 F1 Team - sold
Clio II ph2 RS 182 - sold
Clio IV ph2 RS Trophy - sold
Seat Leon Cupra ST 300 4drive - family car
Mitsubishi Lancer EVO VIII MR - weekend car
Uporabniški avatar
Storz
Prispevkov: 956
Pridružen: 16 Maj 2012, 20:26
Kraj: Vrhnika oz tm okol

Re: Kje dobiti najcenejše vzmeti H&R/Eibach za 1.5dci?

Odgovor Napisal/-a Storz »

Če rabš mam zadne od 182 cup sam nevem kok bi šlo dol. Pelal bi se pa definitivno bolš :P čeprov teb se gre bl za styling...
Uporabniški avatar
GrizZzLy91
Prispevkov: 94
Pridružen: 03 Sep 2011, 19:47

Re: Kje dobiti najcenejše vzmeti H&R/Eibach za 1.5dci?

Odgovor Napisal/-a GrizZzLy91 »

UrbanD napisal/-a:Najlažje ti bo kupiti kake rabljene ;) drugače najceneje so jih nazadnje imel pri sportline.si ampak to je bilo 4 leta nazaj ko sem za svojga kupoval :lol: Na ebayu bojo dosti dražje ker je poštnina ponavadi dost velika tko da se ti najbolj splača vzet rabljene.
Ja, rabljene bi sicer tudi prišle v poštev, ampak iščem neki novega in ravno v tem je point, da sm se v SLO pozanimal za eibach pro kit in so mi spekli 220€ ceno, na ebay.de pa stanejo cca 130€ + 20-30€ poštnina, tako da recimo 150€ vse skupaj in zdaj pa res ne vem a se res tolk dvigne cena ali pač?
Uporabniški avatar
GrizZzLy91
Prispevkov: 94
Pridružen: 03 Sep 2011, 19:47

Re: Kje dobiti najcenejše vzmeti H&R/Eibach za 1.5dci?

Odgovor Napisal/-a GrizZzLy91 »

Storz napisal/-a:Če rabš mam zadne od 182 cup sam nevem kok bi šlo dol. Pelal bi se pa definitivno bolš :P čeprov teb se gre bl za styling...
V bistvu se mi gre res, da bi avto zgledal lepše, ker če dam samo 17-ke gor bom vozil traktor in iščem neki do 30, ker več pa itak ni možno, ker imamo tako lepe ceste na Koroškem :wink: :D. Jaz samo razmišljam, katere bi bilo za vzet preko ebaya, ker se ne upam kar tako naročiti, saj model pa to vem, ampak vseeno bi raje še slišal od kakšnega, ki se še več spozna kot jaz :).
Uporabniški avatar
MuRiCi
Prispevkov: 812
Pridružen: 20 Jun 2007, 11:17
Kraj: Kärnten

Re: Kje dobiti najcenejše vzmeti H&R/Eibach za 1.5dci?

Odgovor Napisal/-a MuRiCi »

GrizZzLy91 napisal/-a:
Storz napisal/-a:Če rabš mam zadne od 182 cup sam nevem kok bi šlo dol. Pelal bi se pa definitivno bolš :P čeprov teb se gre bl za styling...
V bistvu se mi gre res, da bi avto zgledal lepše, ker če dam samo 17-ke gor bom vozil traktor in iščem neki do 30, ker več pa itak ni možno, ker imamo tako lepe ceste na Koroškem :wink: :D. Jaz samo razmišljam, katere bi bilo za vzet preko ebaya, ker se ne upam kar tako naročiti, saj model pa to vem, ampak vseeno bi raje še slišal od kakšnega, ki se še več spozna kot jaz :).
Vrjmi al -30 ali več +17ke nebo nobene razlike,pa še po možnosti kaki distančniki :wink: pol se pa kar prprej,da boš menjal končnike pa ležaje vsaj 1x na leto :mrgreen:
Live long and prosper \\//
Uporabniški avatar
GrizZzLy91
Prispevkov: 94
Pridružen: 03 Sep 2011, 19:47

Re: Kje dobiti najcenejše vzmeti H&R/Eibach za 1.5dci?

Odgovor Napisal/-a GrizZzLy91 »

MuRiCi napisal/-a: Vrjmi al -30 ali več +17ke nebo nobene razlike,pa še po možnosti kaki distančniki :wink: pol se pa kar prprej,da boš menjal končnike pa ležaje vsaj 1x na leto :mrgreen:
Ja, saj to sem že tudi vse razmišljal in se zavedam, da bo tudi to zraven prineslo ampak kaj moreš, če hočeš neki met, morš neki razkirat :).

Zanima me pa sicer naslednje...našel sem preko ebaya eibach fedre in sicer tele:
http://www.ebay.de/itm/TOP-Eibach-Pro-K ... 54059d95ae" onclick="window.open(this.href);return false;

pa je v SLO poštnina 22€...sem tudi pisal mail da je cena za komplet 4 feder ampak še vseeno nisem prepričan ali je res to eibach pro kit, nekako ne zaupam, zato bi prosil še za kakšno dodatno mnenje.

Hvala in lp
Odgovori