Najbolj nor prekršek za katerega ste morali plačati policaju

Vse čudne teme in izlivi inteligence
Uporabniški avatar
Storz
Prispevkov: 956
Pridružen: 16 Maj 2012, 20:26
Kraj: Vrhnika oz tm okol

Re: Najbolj nor prekršek za katerega ste morali plačati poli

Odgovor Napisal/-a Storz »

si meu srečo, men je mau poblisku :P zdej mam slikco na sten lhko bi okvir naredu :P lol sam je slika mal zožana kukr v original :P
Mare_C
Prispevkov: 9
Pridružen: 18 Okt 2012, 15:23

Re: Najbolj nor prekršek za katerega ste morali plačati poli

Odgovor Napisal/-a Mare_C »

Najhujše so seveda tiste, ki jih nisem naredil. Kot zaplejal v rumeno, ko se je pojavila in dobil kazen da sem šel v rdečo. Enkrat ko smo bili še mulci, so nas v centru Ljubljane ustavili, da smo prehitro speljevali da so cvilile gume, ko je v resnici to naredil avto pred nami. Hočeš-nočeš ni verjel, mislim da je bilo okrog 50 tisoč tolarjev ker so nam še neke žarnice manjkale. Verjetno bi se še kakšen našel, ampak te so res izjemne.
Uporabniški avatar
UrbanD
Administrator
Prispevkov: 3702
Pridružen: 13 Mar 2008, 17:03
Kraj: Ljubljana

Re: Najbolj nor prekršek za katerega ste morali plačati poli

Odgovor Napisal/-a UrbanD »

Tolk enih hudih dogodivscin, sm se kr nasmejal ko sm bral tole temo :lol:

No, pa se ena moja nenavadna: in sicer leta 2007, pozno ponoc oz ze skor zjutri se vracamo s kolegi z ene zabave in nekak smo prsl na idejo da bi lahko oponasal stacionarni radar! Ker smo bli s fotrovim avtom, je bil vec kot odlicen za to (opel meriva). Se parkiramo ob cesti ze zlo blizu doma in iz prtljaznika od znotri cakamo z digitalcom in velkim flesom na njem naso prvo zrtev...
4:30 zjutri, nikjer nobenga... Po parih minutah koncno v daljavi ene luci... Juhu! Koncno :D se avto ze zlo pribliza in jz skljocem skoz steklo zanje havbe in res se lepo zabliska! Pogledam k gre avto mem in itak je bla skoda octavia karavan policijski :lol: faaaaak! Ze obraca in se pripele do nas... Od vseh zahteva osebne in me povprasa kaj smo poceli... Jz lepo odgovorim da se mal slikamo da smo testiral nov flash na foticu; ni glih verjel, je pa rekel da kej tazga v svojih 17 letih kariere se ni dozivu. Mu kr verjamem. Spustil nas je brez kazni, z opozorilom da naj se naucimo uporabljat fles.
Clio II ph2 1.2 16V Billabong - sold
Clio II ph2 RS 172 - sold
Clio III ph1 RS 197 F1 Team - sold
Clio II ph2 RS 182 - sold
Clio IV ph2 RS Trophy - sold
Seat Leon Cupra ST 300 4drive - family car
Mitsubishi Lancer EVO VIII MR - weekend car
Uporabniški avatar
iRenault
Prispevkov: 817
Pridružen: 15 Jul 2011, 12:00
Kraj: Ljubljana

Re: Najbolj nor prekršek za katerega ste morali plačati poli

Odgovor Napisal/-a iRenault »

A za to bi dejansko lahko dubu kazen? :O
Nedovoljena posest in uporaba fleša?
Renault Megane II 1.5 dCi, ph. 1 (2004)
Uporabniški avatar
Cr00k
Prispevkov: 903
Pridružen: 03 Avg 2010, 22:40
Kraj: Celovec

Re: Najbolj nor prekršek za katerega ste morali plačati poli

Odgovor Napisal/-a Cr00k »

iRenault napisal/-a:A za to bi dejansko lahko dubu kazen? :O
Nedovoljena posest in uporaba fleša?
Ne, spravljanje drugih v nevarnost z oslepljevanjem s pomočjo fleša oz. zihr bi se kej tazga spomnl :D
Slika
Uporabniški avatar
Cefizelj
Prispevkov: 1156
Pridružen: 08 Mar 2010, 11:47

Re: Najbolj nor prekršek za katerega ste morali plačati poli

Odgovor Napisal/-a Cefizelj »

Ogrožanje prometne varnosti, ogrožanje javnega reda in miru, nepravilno parkiranje, hitr se kej najde. :D
Slika
Uporabniški avatar
vran22
Prispevkov: 388
Pridružen: 28 Jan 2012, 13:29
Kraj: Prebold

Re: Najbolj nor prekršek za katerega ste morali plačati poli

Odgovor Napisal/-a vran22 »

največji polom, za katerega na srečo nato nisem rabil plačat nič :)

Pelau sem se iz celja domov, nakar pridem na križišče, hočem it na levi pas ter po stari cesti do doma, vendar je bla gužva da bi čaku 2x na semaforju, se odločim da grem kar naravnost na lopato ter avtocesto, vendar sem si nato zopet premislil, pogledam levo, desno nikjer policajev, se prižge zelena luč na semaforju, štartam in zavijem malo proti levo, se na moji desni strani na policijskem civilnem avtu lučke prižgejo :S ratam cel trdi vendar sm avto vseen našpanu na 90km/h par metrou prehitr ampk tedi sm kr zmrznu. Dober nisem ogrožal nobenega ker za levo je bila potem dvopasovnica tako da tistega ko je šel dejasnko res levo nisem ogrožal. Policaji pa tut potem niso šli za mano, vsaj js jih nism vidu, kr sm ga piču gasa domou :D pol sm se 1mesec lepo fural po predpisih :D
R. Megane II ph1 1.9dci Privilige Lux :)
Uporabniški avatar
Hauba
Prispevkov: 1191
Pridružen: 16 Nov 2012, 21:20

Re: Najbolj nor prekršek za katerega ste morali plačati poli

Odgovor Napisal/-a Hauba »

Štajerska avtocesta... Se prvič odločim da sprobam Avantime-a :) Začnem pospeševati na koncu zadnjega tunela iz Trojan proti Celju in tam sta desni in levi ovinek potem pa prideš na ravnino. Jaz imel že lepo 180km/h na koncu ovinkov in sem še vedno na polno tiščal. Opazim avto parkiran na uvozu Vransko. Nič potuhtal, butelj... Potem, ko sem bil že precej blizu pa vidim, da je novi Passat in sem se takoj spomnil da so jih policaji dobili :shock: Mimo njega sem šel 213km/h :lol: No ja seveda potem vidim v ogledalih kako gre kar počez, ko me je hotel dohiteti :) Zapelje pred mano po cestninski postaji in prižge napis "Vozite za mano" :roll: Potem se ustaviva na prvem izvozu in lepo pride do mene(je bil kar prijazen, sem imel srečo) in pač izvede običajen protokol... Potem me pospremi iz avta in mi da pihati ter pove, da je 350m pred avtom(na koncu ovinkov)izmeril 180km/h. Potem pa je bilo tako:
Policaj: "No glej, namerili smo 180km/h, ko odštejemo odstopanje je recimo 173. A si nas videl kje smo stali?"
Jaz: "Mja, sem potem ugotovil"
Policaj: "Aja, potem pa si že zmanjšal hitrost mimo nas kajne.?"
Jaz: "Jaaa jaaa..."(mhm...) :lol:

V glavnem 3 točke pa 250€ kazni(plačal 125€)(sem še mladi voznik)... :)
Edina kazen do sedaj :)


No...nič več :)
Zadnjič spremenil Hauba, dne 06 Okt 2013, 21:22, skupaj popravljeno 2 krat.
1: 2000 Renault Clio II 1.4i 8v 55kw Alize
2: 2001 Citroen Xsara Picasso 1.8i 16v 85kw SX
3: 2003 Renault/Matra Avantime 2.2dCi 110kw Privilege
4: Main car: 2010 Citroen C5 III 2.0HDi 120kw Exclusive, Hydractive III+
5: 2nd car: 2003 Citroen Xsara Picasso 2.0HDi 66kw Exclusive
Uporabniški avatar
Toma.
Prispevkov: 66
Pridružen: 30 Jun 2012, 15:40
Kraj: Koper

Re: Najbolj nor prekršek za katerega ste morali plačati poli

Odgovor Napisal/-a Toma. »

Haha jaz pa se bojim ko vozim po števcu 160 na avtocesti :D vedno pozabim da so na avtocesti zelo nižje kazni proti naseljem itd.
Uporabniški avatar
iRenault
Prispevkov: 817
Pridružen: 15 Jul 2011, 12:00
Kraj: Ljubljana

Re: Najbolj nor prekršek za katerega ste morali plačati poli

Odgovor Napisal/-a iRenault »

Manj nevarnosti, samo so % prehitre voznje tam tam napram naselju.
Renault Megane II 1.5 dCi, ph. 1 (2004)
Knez_
Prispevkov: 4
Pridružen: 08 Jul 2013, 22:20
Kraj: Ljubljana

Re: Najbolj nor prekršek za katerega ste morali plačati poli

Odgovor Napisal/-a Knez_ »

Peljem se po štajerki iz Lj. na Roglo Full promet. In jaz v zamudi... Živčen... hočem priti čimprej... predmano se cijazi tip 60 po avtocesti, po levem pasu skoraj kolona. prehitevajo, končno odstavni pas za celje, takoj zavijem desno, mimo tipa pred mano :oops: Prehitevam, po desni. Ni bilo čisto prav. Vem. V tem trenutku kakih 5 avtomobilov pred mano še nek avto zavije na desno in vsi ki so bili pred mano pospešijo. Jasno ta, ki je zavil pred mano je bremzal. In v krivino z avtobana tip goni 30-40. Sheet. Mislim si, dobro verjetno bo v križišču, ki sledi, zavil na levo, jaz pa desno na Roglo pa bo. Evo tip pred mano zavije desno na nadvoz. Meni mrak na oči, menda ne bova tako cijazila še naslednjih 40km. Kar rešitev nadvoz je tripasoven in na najini strani dva pasova, lahko grem mimo. Besno po gasu, prehitevam, ga prehitim in ... zagledam na koncu policaja, kako mi že veselo maha... :fist: Omejitev na nadvozu 60 (zaradi naselja) jaz pa 80 na števcu. Tema. Tip pa mimo mene in zavije na dvorišče hiše, pred katero je parkiral policaj... :smt006
Uporabniški avatar
teslam2
Prispevkov: 97
Pridružen: 10 Mar 2015, 18:16
Kraj: Slovenj Gradec

Re: Najbolj nor prekršek za katerega ste morali plačati poli

Odgovor Napisal/-a teslam2 »

S kolegom sva sla cez hrvasko mejo, je bla guzva pa kolegu zazvoni telefon, valda pridema na okence, tip pa telefon na usesu v eni roki, pa z osebnimi skoz sajbo z drugo roko :D
Uporabniški avatar
tehnoland
Prispevkov: 223
Pridružen: 17 Jan 2015, 01:39

Re:

Odgovor Napisal/-a tehnoland »

Cefizelj napisal/-a:1. Peš proti domu iz Kranja ob 4 ponoči rahlo do pretežno vinjen. 80€ za hojo po napačni strani ceste, kresničko je rekel da bova spregledala, drugače bi bilo 160€.
ni moja ampak se je to zgodilo sosedu :D sicer pa ni plačal nič....
hodil po napačni strani ceste ko so imeli sosedeje fešto in ga policaj dohiti z avtom pa ga vpraša kje hodi pa je reko po svoji zemlji :lol: dejansko pa če bi stopil meter proti travniku bi bil dobesedno na svoji zemlji pa mu je nekaj razlagal da bankina ni njegova zemlja pa se je obrnil pa šel nazaj na fešto pa rekel da zdaj pa hodi po pravi strani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
Shusuglao
Prispevkov: 5154
Pridružen: 18 Feb 2003, 19:27
Kraj: Ljubljana

Re: Najbolj nor prekršek za katerega ste morali plačati poli

Odgovor Napisal/-a Shusuglao »

:lol: :lol:
Renault 18 TLJ Renault 21 GTS Renault 21 TURBO Renault 21 NEVADA Megane CC
Uporabniški avatar
pile
Prispevkov: 107
Pridružen: 28 Avg 2006, 07:55
Kraj: Maribor

Re: Najbolj nor prekršek za katerega ste morali plačati poli

Odgovor Napisal/-a pile »

Da malo oživim... Sicer ni bila kazen blo pa je kr blizu. Obakrat in predvsem na prvo nism ponosen:

1. Vračam se iz konkretne fešte, prilično prbit, nočne jutranje ure vikend, mulc 18 let brezbrižen, vozil sem sicer počasi ampak po moje vse prej kot naravnost. Pripeljem skozi križišče v katerem opazim patruljo, ki na rdeči luči čaka zavijanje v nasprotno smer moje vožnje in ko si že odahnem zaslišim za sabo tisti znani "uiiiiuuuu". Seveda ustavim, nakar po svetlobnem šoku svetilke in kratkem spoznavanju mojih dokumentov sledi vprašanje o popitem alkoholu. "eno malo pivo sem pa spil" mu odgovorim seveda je policistu uhajajo na smeh ob stavku " ja boma pa pihala".
Pihnem, nič, neke čudne štime prihajajo iz testera. Malo počakajte pravi policist, je nekaj narobe in po UKV kliče bližje patrulje, da mu dostavijo novega, da mu je že drugi crkne in da ima osebo v močno vinjenem stanju. Super, si mislim in si pripalim čik kar jim valjda ni blo prav. Ni minilo pol minute ko zaslišim po postaji iz avta : huda prometna nesreča na relaciji bla bla ( par km od naše lokacije), vse razpoložljive enote naj nemudoma.... Policista se samo samo spogledata mi vrneta dokumente in mi eden od njiju reče: mater maš dans srečo, ravno domov, da te danes več ne srečamo.

2. Sobota zjutraj poleti v službi sem ob 06.00 dogovorjen za neka pomembna testiranja, seveda se zaspim. In tako veselo v avto na polno proti Ptuju in na avtocesto. Seveda v vsej ihti pozabim da je ponavadi na tej avtocesti ob sobotah zaradi turistične sezone lahko tudi 15km kolone. Tako priletim v 10km kolono, ki stoji že cca 1.5 km do prvega možnega odcepa po stranskih poteh do službe. Valjda pregledima in se ustavim, potem gledam promet in vidim prvega po odstavnem, pa drugega pa že hočem za njima, ko opazim provido, ki lagano sportski za njima. Opa si mislim dobro, da nisem. Mine 10 min, premaknem se nikamor. Pomislim oni z provido je že zdaj na nekem parkingu ima v delu dva kom. Grem poizkusit pa, da vidimo... Prižgem vse 4 lepo pogledam ni ker nobenega s peljem in z nekje 30 km/h počasi lezem proti izvozu ko kar naenkrat zopet "uiiiiiu" in na levi strani ob meni od nikoder policist motorist. Ustavim. "Dober dan" Policist pa meni: " pa dobro, kaj vi ustvarjate? To bo 300€" pa neke pike je omenju, ko je celi razkačeni stopal z motorja. In js njemu začnem lepo zgodbo o službi pa projektu pa gor pa dol, pa pozn, pa ni da ni. Čeprav mi sprva zaradi Nm tablic sredi Štajerske ni verjel, se je le omehčal in mi rekel : "ajde spizdi zaj tu dol pa, da te ne vidim več" se postavil pred mene in me z rotirkami pospremil z avtoceste.
Odgovori