Top Slika Meseca

Vse v povezavi s fotografijo
Odgovori
Uporabniški avatar
clio open
Prispevkov: 3124
Pridružen: 13 Nov 2007, 10:40
Kraj: Ljubljana

Top Slika Meseca

Odgovor Napisal/-a clio open »

Top slika meseca je ideja namenjena vsem, ki vas fotografiranje navdušuje in morebiti potrebujete dodatno motivacijo ali idejo pri svojem ustvarjanju. Že velja, da vaja dela mojstra in prepričan sem, da boste z vsako objavljeno fotografijo boljši fotografi.

Top slika meseca (ali na kratko TSM) poteka tako, da se za vsak mesec razpiše tema fotografiranja. Tekom meseca v razpisani temi objavljate svoje izdelke ali pa zaprosite za pomoč in nasvete pri ustvarjanju. Ob zaključku meseca bodo šle vse zbrane fotografije na glasovanje. Fotografija, ki bo prejela največ glasov bo brezpogojno krasila naslovnico klubske Facebook strani.

Med vsemi fotografijami, pa bo vodstvo kluba ob koncu leta izbralo kakšno tudi za klubski koledar.

Z objavo fotografije v temi, kjer se bodo fotografije zbirale, se strinjate z objavo fotografije na naslovnici klubske Facbook strani in potencialno tudi v klubskem koledarju.

Veliko uspešnih fotografij vam želi vaš Renault klub Slovenija.
Uporabniški avatar
skopusnik
Prispevkov: 2542
Pridružen: 09 Apr 2008, 14:36
Kraj: Novo mesto

Re: Top Slika Meseca

Odgovor Napisal/-a skopusnik »

Ob naslovnici pa lahko vseeno napišete avtorja ;)
The best place to watch a race is in the rear view mirror.
Uporabniški avatar
clio open
Prispevkov: 3124
Pridružen: 13 Nov 2007, 10:40
Kraj: Ljubljana

Re: Top Slika Meseca

Odgovor Napisal/-a clio open »

skopusnik napisal/-a:Ob naslovnici pa lahko vseeno napišete avtorja ;)
Sem mislil, da je to samoumevno 8) bo pa vsak sam povedal, če želi ostati anonimen oz. če želi, da je ob fotografiji zgolj vzdevek na forumu.
Ne bi šv zdj peš u mesto, pa da mi plačaš taxi.
Odgovori