Sony playstation 3

Vse ostale teme
Uporabniški avatar
enej_46
Prispevkov: 1297
Pridružen: 20 Feb 2007, 16:49
Kraj: Koper - Prade

Odgovor Napisal/-a enej_46 »

a,ja pol pa bigbeng na trajnik in via.
Če pa mas kak ps2 ps1 xbox in to neseš v gamestop in ti nardijo neke petarda popuste.
Res pa da na obroke ne dajo :S
Slika
事実は拳ではない!
Uporabniški avatar
sinko
Prispevkov: 1336
Pridružen: 16 Jul 2008, 13:50

Odgovor Napisal/-a sinko »

še nekaj me zanima glede na to da se pogovarjamo o PS3 a obstajajo za PS3 kake "igre" tai-bo, pilates itd, se pravi bolj telovadba? za wii vem da obstajajo. Meni baba gnajvi za ta faki*g wii ker ima pač moznost teh aplikacij, zdaj pa če kdo mogoče ve ali obstaja tudi kaj podobnega za PS3. Glede na to da mam doma vso "infrastrukturo" za zabavo in kino od sonya jaz valda hočem PS3 in moram babo s tem prepričat da ga lahko nabawim
Laguna II 2.2dCi INITIALE PARIS
Uporabniški avatar
enej_46
Prispevkov: 1297
Pridružen: 20 Feb 2007, 16:49
Kraj: Koper - Prade

Odgovor Napisal/-a enej_46 »

seveda obstaja :)
samo moreš dokupi PS MOVE, pride okoli 40 e joystick v kompletu:)

Imaša pa fitnes, zumba, itd. lepša in boljša grafika in tudi kvaliteta kot pa na WII. :)
Slika
事実は拳ではない!
Uporabniški avatar
sinko
Prispevkov: 1336
Pridružen: 16 Jul 2008, 13:50

Odgovor Napisal/-a sinko »

ja ja to vem da morem met ta move komplet, to itaq da kupim ker brez tega ne gre, samo kot pravim zanima če to obstaja, kaj maš mogoče kaki linik enej, danes sem nekaj hodo po bigbangu v kopru in ni druge cca 340€ bo treba spušit
Laguna II 2.2dCi INITIALE PARIS
Uporabniški avatar
skopusnik
Prispevkov: 2542
Pridružen: 09 Apr 2008, 14:36
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a skopusnik »

sinko, v avstriji dobiš PS3 160GB za cca. 230€. ;)

http://geizhals.at/eu/?cat=conps3

priznam pa, da mi ni jasno, kaj so tisti 40GB in 80GB za čez 300, celo čez 400€...
The best place to watch a race is in the rear view mirror.
Uporabniški avatar
sinko
Prispevkov: 1336
Pridružen: 16 Jul 2008, 13:50

Odgovor Napisal/-a sinko »

skopusnik ne gre, mora bit na kredo :P
Laguna II 2.2dCi INITIALE PARIS
Uporabniški avatar
megan1.5dci
Prispevkov: 90
Pridružen: 19 Apr 2011, 09:58
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a megan1.5dci »

Stanje je tako žal brtnac nima vec zalog ali vez okoli ps3 pravi pa da v nemciji se vrtijo cene za novega z mov paketom stane 250€ ce govorim o ps3 160gb ,320gb z mov je pa 280€ najbol enostavno da si kupte tuki zaradi garancije.Vzames unga slima 160gb ki je cena 240 pa se mov pak 40-50evrov in je stvar resena vsaj mas mir dobrih 3leta al kok je garancija!
Slika
Uporabniški avatar
sinko
Prispevkov: 1336
Pridružen: 16 Jul 2008, 13:50

Odgovor Napisal/-a sinko »

saj res. Glede kapacitete diska, kaj se splača? Mam še doma en zunjani disk
Laguna II 2.2dCi INITIALE PARIS
Uporabniški avatar
skopusnik
Prispevkov: 2542
Pridružen: 09 Apr 2008, 14:36
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a skopusnik »

predvidevam, da je itak evropska garancija, tko da se tudi ob nakupu v tujini lahko pri nas uveljavlja garancijo. Nisem pa zihr, bi blo treba preverit :)
The best place to watch a race is in the rear view mirror.
Uporabniški avatar
jurko
Prispevkov: 2147
Pridružen: 25 Sep 2008, 16:01
Kraj: Gorenja vas

Odgovor Napisal/-a jurko »

ponavad je že tko, de tud u slo velja :) sm pa lih dons hodu po bigbangu, in vidu pač de je tud aplikacija za fitnes v kompletu z move pa še marsi kej druzga. pol sm pa prodajalca prašu če bo kej popusta okol božiča, je pa reku da nima pojma, ker to nej bi pač vedu lih tko takrat kot pač kupci :D
1. Megane 1.6 16v classic l.1999 / 2. Clio RS l.2000 //3. Mégane Grandtour GTline 1.2TCe /// 4. Mégane Grandtour GTline 1.6dCi
Uporabniški avatar
enej_46
Prispevkov: 1297
Pridružen: 20 Feb 2007, 16:49
Kraj: Koper - Prade

Odgovor Napisal/-a enej_46 »

jaz imam 240GB in sem dal za njega v bigbengu 299€. Okoli božiča grejo cene samo gor, ker jih najvec pokupijo, če že grejo cene januarja dol.
Sinko pejdi še v Harvey norman pogledat tam imajo ponavadi kaj ceneje. Pa tudi na obroke imas.

Glede GB tem več tem bolje, saj se ti vsaka igra inštalira na HDD zunanji disk pa lahko uporabljaš za savegame itd. ampak jaz imam 8gb ključ. Če se slučajno kaj zgodi imam vse posebaj.

evo Harvey norman:
http://www.harveynorman.si/oddelki/racu ... plet--igra

Glede iger za move poglej tu, so vse na katerih lahko uporablkjaš move:
http://www.gamestop.com/browse/playstat ... e-ffff2418

No pol imaš še guitar ina band hero kitare, mikrofone bobne itd.
Jaz imam 3 kitare, ene bobne in en mikrofon. NORO! :D
Eno kitaro bom sicer prodajal saj sem jo dobil v kompletu z bobni :)
Slika
事実は拳ではない!
Uporabniški avatar
sinko
Prispevkov: 1336
Pridružen: 16 Jul 2008, 13:50

Odgovor Napisal/-a sinko »

ouw yea ouw yea :D , najdo enej tnx, zdaj vidim da je za wii in ps3 so določene komponente eneka, dotično se gre za pas za plesanje (zumba itd.). Babo smo prepričali PS3 bo, zdaj pa samo najboljšo ceno in prodajalca ki bo dal na ene 4i obroke. Nekaj še mi povej enej, kaj ta gamestop, kaj to je samo spletna trgovina in kje je sploh po cenah sodim da je USA? Kaj majo v motedoro? Ni tam gameworld? Kaj ti maš jailbrake al maš vse orginal in če maš orginal kje nabavljaš? Kaj si še vedno v LJ al si tu dol, jaz sem trenutno na sluzbovanju v KP za pol leta, tak da če si kaj tu dol se lahko kaj dobimo
Laguna II 2.2dCi INITIALE PARIS
Uporabniški avatar
enej_46
Prispevkov: 1297
Pridružen: 20 Feb 2007, 16:49
Kraj: Koper - Prade

Odgovor Napisal/-a enej_46 »

Super!! :)

Gamestop imas v miljah, in v trstu ene 3. Eden je v Torri d europa.
Cene se malo razlikujejo, ma so tam tam. Jaz imam original, kupujem pa v Gamestopu/gameworldu (skoraj isti klinac) ponavadi rabljene ki so cenejse. Pac pocakas en mesec in imas novo igrico za 20€ manj. Imas pa zalogo iger po 20€ za zacetek :)
Drugače sem si pa naredil zalogo igric v Kanadi, tam ti jih mečejo v hrbet. Npr. pri nas je Gran turismo 5 še vedno 70€ v Kanadi je bila nova februarja 38€! Delajo pa vse igrice, niso regijsko blokirane.
Online dela normalno, nasploh nobenega problema.

Trenutno sem v Ljubljani pridem pa za vikend dol, lahko ze zmenimo ja :)
Slika
事実は拳ではない!
Uporabniški avatar
Nos
Prispevkov: 3656
Pridružen: 25 Mar 2010, 19:04
Kraj: Šentjernej-Kranj

Odgovor Napisal/-a Nos »

jst sem dal lani za moja jajca 270€ v big bangu.
.::Fiat-crap:: Nissan-cool:: Renault-renault:: VW-boring:: Renault-again:: Renault sport-sporty:: BMW-mmmmm::.
Uporabniški avatar
GHost14
Prispevkov: 530
Pridružen: 03 Jun 2011, 10:24

Odgovor Napisal/-a GHost14 »

Nos napisal/-a:jst sem dal lani za moja jajca 270€ v big bangu.
Če ne bereš cele teme, ampak sam tale post, zna bit kr smešno use skupaj :lol: 8)

:smt040 :a2_offtopic
Renault Megane II 1.6 16v - nič več
Renault Megane grandtour III 1.5 dci GT line
Odgovori