Brezžični router

Vse ostale teme
Odgovori
Uporabniški avatar
clio open
Prispevkov: 3124
Pridružen: 13 Nov 2007, 10:40
Kraj: Ljubljana

Brezžični router

Odgovor Napisal/-a clio open »

Ker se kupuje nov brezžični router, me zanimajo mnenja o slednjem:

http://www.mimovrste.com/artikel/114045 ... ys-wrt54gl

Odprt sem tudi za druge predloge, a ne v vrednosti večji od 50€.

Ne vem, če ma kak pomen, samo sem na optiki. Čeprav je po moje vseeno, ker gre cat5 kabel ven...
Ne bi šv zdj peš u mesto, pa da mi plačaš taxi.
Uporabniški avatar
oorosh
Moderator
Prispevkov: 1751
Pridružen: 16 Feb 2009, 12:32
Kraj: Akina

Odgovor Napisal/-a oorosh »

Super je. Za ta denar je top.
HTWC Dual VVT-i inside

武士道
Uporabniški avatar
kupi
Prispevkov: 130
Pridružen: 03 Dec 2007, 22:09
Kraj: Dobrepolje

Odgovor Napisal/-a kupi »

Jaz ga uporabljam doma in je res super :D
Uporabniški avatar
rontajzel
Prispevkov: 301
Pridružen: 02 Avg 2007, 09:23
Kraj: Krško

Odgovor Napisal/-a rontajzel »

Že legendarna zadeva počasi, vendar še vedno zanesljivo delujoča!
Imamo v stanovanju nanj priklopljenih 9 računalnikov, od tega dva žično, ostali brezžično. Vleče v drugo nadstropje hiše s polovičnim signalom brez težav in prekinitev.
Prvi nam je res crknil po kakšnem mesecu, vendar so ga brez težav takoj zamenjali z novim in sedaj dve leti brezhibno deluje 24/7. Kdaj pa kdaj se mu sicer prileže kakšen reset, vendar to je pa normalno.
Naša Renaulta:
Megane III (dci110), Megane II (1.6 16V, prodan), Clio II (dci103)
Slika
Slika
Uporabniški avatar
dvihtelic
Prispevkov: 1040
Pridružen: 15 Feb 2011, 17:24
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a dvihtelic »

ti kr kupi, ne bo tižal, verjemi
Uporabniški avatar
obi
Prispevkov: 1755
Pridružen: 27 Jun 2005, 18:08
Kraj: medvoški štajerc

Odgovor Napisal/-a obi »

Za ta denar boš dobu tolk kot rabiš mogoče še malo več z malo prilagajanja ala drug firmware al pa navijanjem procesorja na ruterju. :D Tudi pri meni dela že vrsto let BP najdaljša doba brez reseta je bila 1 leto pa nekaj mesecev, če se ne motim.
Štrom for wife, UPS for life.
Uporabniški avatar
clio open
Prispevkov: 3124
Pridružen: 13 Nov 2007, 10:40
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a clio open »

Naročen :D šteje mi le to, da ne bo ven metal. Prejšnji od netgeara je držal linijo tam cca 2 do 3 minute in me odrezal od neta, kdaj za 5 sekund, kdaj 15 kdaj pa celo minuto. Pa zlo hmal je začel brenčat.

To, da bo treba resterat time to time, me pa ne moti :D Če bo pa laufala povezava tja do 8 Mbit/s je pa čist dovolj :D
Ne bi šv zdj peš u mesto, pa da mi plačaš taxi.
Uporabniški avatar
Tadej
Prispevkov: 3232
Pridružen: 27 Nov 2005, 16:30
Kraj: Kočevje

Odgovor Napisal/-a Tadej »

clio open napisal/-a:Naročen :D šteje mi le to, da ne bo ven metal. Prejšnji od netgeara je držal linijo tam cca 2 do 3 minute in me odrezal od neta, kdaj za 5 sekund, kdaj 15 kdaj pa celo minuto. Pa zlo hmal je začel brenčat.

To, da bo treba resterat time to time, me pa ne moti :D Če bo pa laufala povezava tja do 8 Mbit/s je pa čist dovolj :D
Jaz sem mel 2 NETGEARa pa z nobenim nisem bil zadovoljen. Linksys pa dela super, ampak tudi temu se kdaj zmesa, je pa un novejsi z notranjimi antenami.

S tem k si ga naroču ne moreš falit, kamorkol sem ga zmontiral ni blo nobenih problemov, ce pa das tomato fw gor si pa sploh zmagal za tale dnar :)
Odgovori