Tezava s PCjem

Vse ostale teme
Pancho
Prispevkov: 719
Pridružen: 15 Avg 2006, 10:51
Kraj: Obala

Odgovor Napisal/-a Pancho »

Po tem, kar sem prebral po raznih forumih (malo brskanja po spletu), je najverjetneje, da je šla mrežna kljub temu, da v upravitelju naprav kaže, da vse deluje ok.
Kar se tiče driverjev ni delovala ne na prvih in niti na drugih, s tem, da sem prve "počistil" s sistemske mape oz. preveril, da ne bi bili dvojni, ki bi se med sabo "tepli" kar bi prav tako povzročalo nedelovanje.

Imam 2 rač., prvi je hišni, drugi pa prenosnik (wireless) s katerim nimam težav.
Dobil drugo mrežno, ki jo bom inštaliral jutri in mislim, da bo OK.

Hvala vsem za pomoč :wink:
Uporabniški avatar
sinko
Prispevkov: 1336
Pridružen: 16 Jul 2008, 13:50

Odgovor Napisal/-a sinko »

Pancho kaj še dela mrežna al ti je tudi ta ribnla :P
Laguna II 2.2dCi INITIALE PARIS
Pancho
Prispevkov: 719
Pridružen: 15 Avg 2006, 10:51
Kraj: Obala

Odgovor Napisal/-a Pancho »

Valda da dela. Sam se bojim, če je ne bova kmalu poplaknila, da bo tudi ta začela trokirat :wink: .

Zdaj pa spet nekaj rabim. Kdo mi lahko zrihta ventilator za prenosnik HP Compaq 6820s ?
Uporabniški avatar
sinko
Prispevkov: 1336
Pridružen: 16 Jul 2008, 13:50

Odgovor Napisal/-a sinko »

za kakega zvrnit je vedno čas, venta ki ga pa zdaj iščeš pa res nimam, mam nekaj robe samo ti nič ne bo odgovarjalo, probaj kak po bolhi al pa ebay-u, če nimaš acc na ebay-u in najdeš kaj povej ti vzamem jaz
Laguna II 2.2dCi INITIALE PARIS
Uporabniški avatar
lukeatluke
Prispevkov: 660
Pridružen: 18 Maj 2010, 17:46

Odgovor Napisal/-a lukeatluke »

Poglej dimenzije in amperazo pa naroci takega z regulacijo.V najslabsem primeru bos izgubil 3-4 evre in bo nonstop delal na polni hitrosti.
Pancho
Prispevkov: 719
Pridružen: 15 Avg 2006, 10:51
Kraj: Obala

Odgovor Napisal/-a Pancho »

Bom videl kaj dobim v ponedeljek, torek pričakujem ceno okrog 25€. V vsakem primeru mora imet regulacijo vrtljajev.
Pancho
Prispevkov: 719
Pridružen: 15 Avg 2006, 10:51
Kraj: Obala

Odgovor Napisal/-a Pancho »

Evo, ventilator doma, bi ga pa lahko šel peš iskat, če bi se mi dalo. Stal me je 15€.

Aja, uradni servis hoče zanj 45€.
Odgovori