Clio RS R3

Novice iz sveta Renault
Uporabniški avatar
killah bee
Prispevkov: 4094
Pridružen: 11 Jun 2004, 14:26
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a killah bee »

Cestitke za Clio R3 in Sandella, ki je osvojil na Rally Porec 2008 skupno 6. mesto po koncanem rejliju :shock: 8)

Pred njim le micke :D

Avto je ocitno fejst konkurencen in poleg tega zaradi konkurencnosti tudi zanimiv :twisted:

Res pa je, da ga je vozil bivsi prvak JWRC :twisted:
Uporabniški avatar
Pocket_Rocket
Prispevkov: 315
Pridružen: 29 Mar 2007, 20:45
Kraj: GO-LJ

Odgovor Napisal/-a Pocket_Rocket »

Eh, ze res da je zmagal ampak rezultat ni ne vem kaj. Je pa res, da je bil to sele njegov 6 asfaltni rally. :shock: :?
melonca'r
Prispevkov: 1801
Pridružen: 04 Nov 2004, 16:37
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a melonca'r »

Na spodnjem link je en onboard posnetek Sandella:

http://www.youtube.com/watch?v=8cd6C9pvmZ4

Po rezultatih sodec, se Sandell dobro pelje, je pa res, da je npr. Humarja prehitel samo za 15s (v manj kot 100km brzincev), s tem, da ima Clio vsaj 60KM vec kot C2.
Uporabniški avatar
Pocket_Rocket
Prispevkov: 315
Pridružen: 29 Mar 2007, 20:45
Kraj: GO-LJ

Odgovor Napisal/-a Pocket_Rocket »

Ima jih samo 50 vec. Ta R3 ima samo 240 cv. :wink:
dare01
Prispevkov: 415
Pridružen: 05 Jan 2006, 14:16
Kraj: Trebnje

Odgovor Napisal/-a dare01 »

To je res bil Patrikov sele sesti asfaltni rally in sam je rekel da vsak asfaltni mu prinese vec izkusenj saj so na Svedskem prepovedani in vozijo samo "gravel".
Morate pa se nekaj vedeti- da smo mi prisli v Porec v petek ob enih zjutraj in da sta Patrik in Emil popisala brzince, ki sta jih videla prvic v zivljenju v dobri uri v petkovem jutru(sicer ne vem kaj je delal Emil ker je bil avto s katerim sta popisovala progo poln svaljkov radirke :) .
In ce pomislimo da vecina domacih dirkacev trenira brzince kot gorske, tako da jih prevozijo n-krat.... potem fant le ni tako slab ;) .
Mi je pa vsec da je zelo zelo realen in je sam povedal da je na asfaltu se nov in vsakic ko je pripeljal v servisno cono sta z dirkalnim inzenirjem, ki je mimogrede prisel direktno iz Pariza za ta rally, analizirala telemetrijo, nastavitve,...mnogo tega. In lahko smo dobili obcutek kako funkcionirajo mostva na svetovni ravni. Kljub nenehnim pogovorom z inzenirjem skozi celoten rally sem tako kot oba dirkaca imel tudi jaz po koncanem rallju obvezen sestanek z njim kjer smo analizirali celoten vikend do potankosti.
Ze danes mi je poslal porocilo, ki je dolgo sest!!! strani. In to porocilo ze caka v elektronskem predalu tako glavnega rally managerja v Renault Sportu kot tudi vodje inzenirjev in razvoja drikalnika R3.
Tako to delajo profesionalci.
Jaz sem z videnim zelo zelo zadovoljen.

Vsec mi je tudi to, da sta Patrik in Emil tudi izven rallya zelo simpaticna fanta, ki se rada salita. Tudi na svoj racun :)
Kdor jih je v Porecu zamudil jih bo imel priloznost videti v akciji tudi na slovenskem asfaltu ;)

ps: kaj pa znata po makadamu pa si lahko ogledate na www.patriksandell.com v rubriki TV
majstr
Prispevkov: 41
Pridružen: 10 Jan 2008, 19:38

Odgovor Napisal/-a majstr »

Mene pa zanima ce se ve ze kej vec o pokalu ki bo potekal dugo leto R3 Access, koliko dirkalnikov je ze narocenih? Ali se ze lahko kaj govori o konkretnih imenih gdo naj bi vozil.

Pa se ena info:

http://rally.avtomanija.com/default.asp?rb=1&id=1942
melonca'r
Prispevkov: 1801
Pridružen: 04 Nov 2004, 16:37
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a melonca'r »

A bo Logar vozil ta R3 cup (glede na to, da je prodal svoj dirkalnik)?
Uporabniški avatar
nightmare
Prispevkov: 2801
Pridružen: 11 Mar 2007, 20:21
Kraj: Cerknica

Odgovor Napisal/-a nightmare »

mloncar napisal/-a:A bo Logar vozil ta R3 cup (glede na to, da je prodal svoj dirkalnik)?
Bo nek podobnega ja. :wink:
majstr
Prispevkov: 41
Pridružen: 10 Jan 2008, 19:38

Odgovor Napisal/-a majstr »

Testiranje Logarja z cliotom R3 pred rallyem saturnus

http://www.youtube.com/watch?v=57rb345VZO8
Odgovori