SOBOTA - 6.9.2008
od 11.00 do 13.00: verifikacija voznikov in tehnicni pregled vozil
ob 13:30: 1. seja zirije
ob 14:00: pogovor z vozniki in tekmovalci
od 14.15 do 15.15: neuradni trening
od 15:30 do 17.00: prvi uradni trening
ob 17:00 do 18.30: drugi uradni trening
ob 18:35: 2. seja zirije
NEDELJA 7.9.2008
ob 12.00: pogovor z vozniki in tekmovalci ob 12:00
ob 12.45: SVECANA OTVORITEV
od 13:15 do 14.30: I.voznja
1. voznja divizije Ia, I, III skupina A
1. voznja divizije Ia, III skupina B
od 14:45 do 16.00: II.voznja
2. voznja divizije Ia, I, III skupina A
2. voznja divizije Ia, III skupina B
od 16:15 do 17.30: III voznja
3. voznja divizije Ia, I, III skupina A
3. voznja divizije Ia, III skupina B
od 17:45 do 18.45:
mali finale divizije Ia, in III
veliki finale divizije Ia, I in III,
ob 18.50: 3. seja zirije ob 18:50
ob 19:30: razglasitev rezultatov in podelitev priznanj
VLJUDNO VABLJENI!
STARTNA LISTA:
DIVIZIJA 1A:
51 BLAZ MARN SLO RT Mustang - Litija Zastava 128 1,3 ccm
53 JOZE KOZLEVCAR SLO RT Mustang - Litija Zastava Yugo 1,3 ccm
54 TADEJ TREBUSAK SLO AMK Festajn Zastava Yugo 1,3 cm
55 PETER KOSEC SLO ASC Mustang - Domzale Zastava Yugo 1,3 ccm
56 KLEMEN ALBREHT SLO AMD Zvezda Peugeot 205 1,3 ccm
57 MATJAZ KOLAR SLO AMK Depala vas Suzuki swift 1,3 ccm
58 ALES MEDVED SLO RT Mustang - Litija Renault 19 1,4 ccm
62 ANDREJA KOSEC SLO ASC Mustang - Domzale Zastava Yugo 1,3 ccm
66 DAVID KOSIRNIK SLO ASC Mustang - Domzale Zastava Yugo 1,3 ccm
67 TOMAZ POTISEK SLO RT Mustang - Litija VW Golf III 1,4 ccm
68 MIHA BURJAK SLO SK Tornado Honda civic 1,4 ccm
DIVIZIJA 1:
31 ALBIN JERIHA SLO RT Mustang - Litija Audi RS 4Ă—4 2,2 ccm
34 METOD KNEZ SLO SK Tornado Subaru legacy turbo 4Ă—4 2,0 ccm
40 SAMO FESTAJN SLO AMK Festajn Subaru impreza STI 4X4 2,0 ccm
41 MARKO BOKAL SLO AMK Festajn Subaru impreza turbo 4x4 2,0 ccm
42 MATEJ LAVRIC SLO AMK Festajn Subaru impreza turbo 4x4 2,0 ccm
43 DOMEN RODE SLO AMK Depala vas Subaru leone turismo 4x4 2,0 ccm
44 ZIGA KRASEVEC SLO SK Tornado Subaru leone turismo 4x4 2,0 ccm
50 SINISA FILCIC HR AMD Grobnik DRT VW Golf III 1,8 ccm
DIVIZIJA 3 - BUGGY:
1 MARKO RAVNIKAR SLO ASD Kamniska Bistrica Skoda 4Ă—4 buggy 1,6 ccm
2 MATIJA RAKOVEC SLO ASC Mustang - Domzale Suzuki 4Ă—4 buggy 1,3 ccm
3 IGOR KERN SLO SK Tornado Yamaha 4Ă—4 buggy 2Ă—1000 ccm
4 JANEZ ZGONEC SLO ASD Kamniska Bistrica VW 4Ă—4 buggy 1,6 ccm
6 DEJAN PETRIC SLO ASC Mustang - Domzale Opel 16V 4Ă—4 buggy 2,0 ccm
7 IVO BOKAL SLO SD Utrip Alfa buggy 4x4 3,0 ccm
8 JURE SUSNIK SLO ASC Mustang - Domzale VW 4Ă—4 buggy 1,6 cm
9 TOMAZ BURJA SLO SK Tornado VW 4Ă—4 buggy 2,0 ccm
13 DAMJAN DOLINSEK SLO ASC Mustang - DomzaleVW 4Ă—4 buggy 1,6 ccm
16 BOJAN SINKOVEC SLO SK Tornado Honda 4Ă—4 buggy 1,1 ccm
17 GASPER PLEVEL SLO ASC Mustang - Domzale Fiat buggy 2,0 ccm - 2 pogon
18 BOJAN OSREDKAR SLO AMK Depala vas VW buggy 2,8 ccm
19 MARCEL GRGIC SLO AMK Tunjice Tatra buggy 3,5 ccm
20 GASPER SRDAR SLO SK Tornado Alfa 4Ă—4 buggy 3,0 ccm
90 IGOR SVAGUSA HR AMD Svigo Tatra buggy 3,5 ccm
4. dirka DP v avtokrosu Tunjice
rezultati
ostanki Lavriceve impreze...
...iz katere je naredil mazdo 323...
Mihelin in tamala
Vodica
Povsnar pripravlja morsko poslastico
Guci zmagi naproti...
...in po koncani dirki
najboljsi d1
najboljsi d1a
najbolsi d3 - Rakovc ma pa lepo majco... (Guci team
Zmagovalec s tamalima...
...pa se z Osicko
Marcev stroj