Megane IV MultiSense

Vse ostale teme
Odgovori
mandarin
Prispevkov: 1
Pridružen: 19 Mar 2019, 16:10

Megane IV MultiSense

Odgovor Napisal/-a mandarin »

Lep pozdrav vsem!
Sem nov uporabnik in prvic vzpostavljam kontakt na forumu, zaradi nekaterih negotovosti pri mojem novem vozilu Megane IV, 1.3 Tce 140HP 2019, obenem se opravucujem za morebitno nepravilno uporabo foruma v bilokakrsnem pomenu.
Zadeva 1:
MultiSense - v nacinu sport je avtomobil v dolocenih nastavitvah - ko avto ugasnem in nato spet vzgem me vprasa ali zelim ohranim nacin SPoRT, v obratnem primeru mi bo samodejno preskocilo v nacin NEUTRAL, po dolocenem casovnem obdobju....mislim da 20 sec.
Vprasanje: opazil sem da mi ne postavi vedno to zahtevo - vceraj sem vozil v sport nacinu, ko sem ugasnil avto (med tem sem odsel v trgovino) in ko sem ponovno vzgal avto je ostalo v Sport nacinu. Zakaj?
Zadeva2:
Izklop opozarjanja na prekoracitev hitrosti - novonalozeni program 2019 nima rubrike za izklop opozarjanja nanprekoracitev hitrosti (presenecen) - to smo tudi ugotovili na pooblascenem prodajalcu Renault vozil v Novi Gorici in so poslali zahtevek na Renault, za obrazlozitev in kako se to zadevo izklopi. Trenutno smo samo utisali vsa opozorila (v nastavitvah), ampak se bojim da mi na tak nacin ne bo sporocilo prav nobenega opzorila. A je kdo imel podobne tezave in to zna resit?

Ce ima kdo odgovore in mi odgovori, se mu lepo zahvaljujem.
Lp
Uporabniški avatar
matt79
Prispevkov: 491
Pridružen: 18 Feb 2008, 16:20

Re: Megane IV MultiSense

Odgovor Napisal/-a matt79 »

Pri meni mi vedno pove da bo izklopilo sport način,je pa res da to zelo redko uporabljam.

Glede opozarjanja glede prekoračitve pa ne vem ker avto non stop nekaj brenci in po pravici sploh ne slišim več teh opozoril. Lahko da je kakšna opcija v navigaciji??

Poslano z mojega SNE-LX1 z uporabo Tapatalk
Odgovori