Ventilator kabine

Vse ostale teme
Odgovori
dejan34
Prispevkov: 2
Pridružen: 24 Nov 2018, 13:57

Ventilator kabine

Odgovor Napisal/-a dejan34 »

Pozdravljeni imam clio 1.4 letnik 2000 imam problem glede ventilatorja kabine pred 10 minutami deloval zdaj pa sploh vec nej kaj bi bilo narobe?
In ko zavoro pritisnem se mi prizge lucka za meglenko in ne delujejo smerokaz levi hvala lp?
Uporabniški avatar
Sebastijan
Prispevkov: 524
Pridružen: 17 Jun 2008, 22:06
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Ventilator kabine

Odgovor Napisal/-a Sebastijan »

Za ventilator preglej varovalke če so vse cele.

Za luči pa popravi kontakte na konektorju zadnjih luči. Tam ti malo masa zgubi stik.
Renault ZOE 2014
Citroen c5 2.0 hdi 2003
Renault megane 1.9 dti letnik 1999 - že davno šel počivati
dejan34
Prispevkov: 2
Pridružen: 24 Nov 2018, 13:57

Re: Ventilator kabine

Odgovor Napisal/-a dejan34 »

Hvala za odgovor bom pogledal
Uporabniški avatar
Spula
Prispevkov: 1389
Pridružen: 07 Nov 2012, 17:54
Kraj: LJ okolica

Re: Ventilator kabine

Odgovor Napisal/-a Spula »

dejan34 napisal/-a:Pozdravljeni imam clio 1.4 letnik 2000 imam problem glede ventilatorja kabine pred 10 minutami deloval zdaj pa sploh vec nej kaj bi bilo narobe?
In ko zavoro pritisnem se mi prizge lucka za meglenko in ne delujejo smerokaz levi hvala lp?
Če dela samo na 4 stopnji je fuč reostat, če pa na nobeni stopnji pa najverjetneje ventilator. Preglejte tudi konektorje. Glede luči pa masa na konektorju kot je že predhodnik povedal. Ponavadi je stopljeno, ker se pregreva. Rešitev je lahko tudi, da se prevrta del v katerem so žarnice in se maso spelje direktno na maso (plehnata ploščica) žarnic.
RenaultSport
Baraka69
Prispevkov: 1
Pridružen: 27 Nov 2018, 13:06

Re: Ventilator kabine

Odgovor Napisal/-a Baraka69 »

red nekaj dnevi ko sem se peljal z avtom domov sam v motornem delu slišal vodo. Zaradi tega ker je mi avto od zunaj sam se odločil da moram najti kje je voda da nebi zmrznila in bi imel še kakšno tezavo. Ko sem videl zakaj je tolk vode me je mal zgrozilo kako so pri renaulto lahko naredili takšen feler da se lahko tako velike luknje zamašijo. Pravi problem je pa to da je po tistem nehal delovati ventilator v kabini . Probal sam sam popraviti PWM regulator motorja ( upor motorja) ampak ni to. PWM regulator je zamenjan, in ventilator še vedno ne deluje https://tovornjaki.autodoc.si/ . Motor deluje semo takrat ko je PWM regulator z aluminijastem ohišjem na masi,tako da je motor delujoč normalno. Lahko bi bilo še samo da PWM nima komande za delovanje ali pa je potrebno prek testerja konfigurirati novi PWM modul. Avto ima avtomatsko dvo consko klimo.
Odgovori