Predstavitev uporabnikov foruma Renault Klub

Vse ostale teme
Odgovori
Uporabniški avatar
RS_Gonzales
Prispevkov: 3
Pridružen: 08 Feb 2014, 13:03

Re: Predstavitev uporabnikov foruma Renault Klub

Odgovor Napisal/-a RS_Gonzales »

Pa da še jaz napišem malo o sebi. :)
Sem Primož, star 21 let. Študiram na FRI-ju in trenutno živim v Ljubljani.
Sem pa prvi v družini, ki je nabavil Renault-a. Upajmo, da ne bodo imeli razlogov za zaje*avat zaradi tega. :lol:

Clio 1.2 Music Sport:
Slika
Captur8
Prispevkov: 3
Pridružen: 15 Jul 2014, 09:35

Re: Predstavitev uporabnikov foruma Renault Klub

Odgovor Napisal/-a Captur8 »

En lep pozdrav!

Včasih vozil Renoja Clio, potem zamenjal znamko, sedaj mi je pa od Renaulta najbolj všeč Captur, tak simpatičen se mi zdi, morda ga bom imel kdaj v garaži.... :) Že nekaj časa spremljam forum, pa sem se odločil, da se pridružim.

Takega cliota sem vozil (renault clio Extreme, 2004, 1.4 16V/98KM, bencinar):

slika je simbolična:

Slika
Uporabniški avatar
bostjanm
Prispevkov: 11
Pridružen: 27 Nov 2014, 12:32

Re: Predstavitev uporabnikov foruma Renault Klub

Odgovor Napisal/-a bostjanm »

Pozdravljeni,
Naj se še jaz predstavim, sem Boštjan iz Ajdovščine, star 26 let in si že 2 leti lastim rumenega Megane III RS 250, v dveh letih je obrnil že slabih 35kkm :D
Tako da je bil že čas da se prijavim tudi na forum :lol:
Uporabniški avatar
_matey
Prispevkov: 1
Pridružen: 09 Jan 2013, 16:59
Kraj: Ptuj

Re: Predstavitev uporabnikov foruma Renault Klub

Odgovor Napisal/-a _matey »

Pozdravljeni vsi skupaj.
Že dlje časa spremljam forum na katerega sem tudi registriran ampak sem v preteklem letu komaj prestopil k vozilom skupine Renault.
Da se vam predstavim. Ime mi je Matej,prihajam iz okolice Ptuja in sem star 22 let.
Od Avgusta lansko leto se vozim s 3-vratnim Renault Clio,ki bo letos Novembra dopolnil 18 let. Če bo v takšni kondiciji kot je sedaj bova njegov 18.roj.dan doživela skupaj :P Prevoženih ima 212.800 njegovo srce pa je 1.4 energy s 75 konjički. Dovolj za moje potrebe,čeprav se kdaj pa kdaj nebi branil kakšnega konjička več. Od opreme ima klimo,2x Airbag,električni pomik sprednjih stekel. Je tudi spuščen z Apex vzmetmi ter za letne pnevmatike uporabljava lita platišča Alessio 14".
Od nakupa pa do sedaj nisem veliko spreminjal. Zamenjano je bilo blago tapet,ter dodani led trakovi za osvetlitev. V kratkem imam plan pobarvati lita platišča,ker so kar dotrajana,zamenjati ostalo osvetlitev s hladno belo osvetlitev (pozicijske,osvetlitev tablice ter kabine in osvetlitev števca),popraviti vratne tapete (na eni sliki se vidi,kako je vgrajen zvočnik :roll: )
Sedaj pa še imam eno vprašanje,če je kdo mogoče to počel. Namreč imam možnost dobiti električna zunanja ogledala ( sedaj so ročna ) in me zanima kako je kaj z napeljavo, Je že ta pripeljana do vrat ali je potrebno potegniti kable od varovalk naprej ( namreč sem bral na tujem forumu,da se napeljava od varovalk dalje napelje),če le ta nima v originalu napeljano. Nekaj slikic vozila je naloženih v Google Drive-u od katerega prilagam link. Nasveti,graje,pohvale dobrodošle. Pa lep pozdrav vsem forumašem ;)

https://drive.google.com/?authuser=0#my-drive" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
white_five
Prispevkov: 146
Pridružen: 15 Apr 2012, 11:01
Kraj: Novo mesto

Re: Predstavitev uporabnikov foruma Renault Klub

Odgovor Napisal/-a white_five »

Pozdravljeni!
Na tem forumu sem že približno dve leti, ampak se v tem času še nisem predstavil, tako da se bom pa zdajle. Pravijo bolje pozno kot nikoli.
Sem Domen, star sm 21 let in živim v Novem mestu, natančneje v Straži, nekateri forumaši me poznajo, večina ne.
Dve leti je bil moj avto Renault r5, pred 7mi meseci pa sm kupil Clio 2rs flame red. Na forumu ga nisem in ga tudi nebom predstavil, ker večina forumašov pozna avto in nima smisla :)
Slika

To je ta avto, fotografiral ga je pa Miha Fabijan, na forumu skopušnik.
Tako da če se kje srečamo poblendam :) LP!
http://www.renault-klub.si/forum/viewto ... 23&t=37799" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
furi
Prispevkov: 673
Pridružen: 26 Jan 2012, 16:06

Re: Predstavitev uporabnikov foruma Renault Klub

Odgovor Napisal/-a furi »

lep avto, sam ta železnina :D vsaj v belo jih pihni, bo 100x bolše ;) in ja..100x več za čistit...
Uporabniški avatar
white_five
Prispevkov: 146
Pridružen: 15 Apr 2012, 11:01
Kraj: Novo mesto

Re: Predstavitev uporabnikov foruma Renault Klub

Odgovor Napisal/-a white_five »

furi napisal/-a:lep avto, sam ta železnina :D vsaj v belo jih pihni, bo 100x bolše ;) in ja..100x več za čistit...

Za zimo je uredu, poleti bo pa malo drugače :)
http://www.renault-klub.si/forum/viewto ... 23&t=37799" onclick="window.open(this.href);return false;
tinuuu
Prispevkov: 14
Pridružen: 07 Apr 2015, 18:21
Kraj: Ilirska Bistrica

Re: Predstavitev uporabnikov foruma Renault Klub

Odgovor Napisal/-a tinuuu »

Sem Tina, prihajam iz Ilirske Bistrice in sem nova na forumu :D Pred kratkim sem postala lastnica Clia 1.2 letnik 1997 :D

Slika

Slika
Uporabniški avatar
dvihtelic
Prispevkov: 1040
Pridružen: 15 Feb 2011, 17:24
Kraj: Vrhnika

Re: Predstavitev uporabnikov foruma Renault Klub

Odgovor Napisal/-a dvihtelic »

Welcome avto ti pa naj sluzi
Uporabniški avatar
zakumi
Prispevkov: 1431
Pridružen: 29 Sep 2012, 17:23
Kraj: Črnomelj

Re: Predstavitev uporabnikov foruma Renault Klub

Odgovor Napisal/-a zakumi »

Reklamiras sebe al avto. ;) dobrodošla :)
Slika
všeč so mi dekleta,ki vedo bočno parkirat
Uporabniški avatar
drhouse
Prispevkov: 4046
Pridružen: 10 Mar 2005, 12:00
Kraj: Sežana (okolica)

Re: Predstavitev uporabnikov foruma Renault Klub

Odgovor Napisal/-a drhouse »

No, po dolgem času končno eno dekle :-) Pozdravljena in naj Clio dobro služi! Če ga še nisi, ga predstavi v galeriji ;-)
Uporabniški avatar
dvihtelic
Prispevkov: 1040
Pridružen: 15 Feb 2011, 17:24
Kraj: Vrhnika

Re: Predstavitev uporabnikov foruma Renault Klub

Odgovor Napisal/-a dvihtelic »

zakumi napisal/-a:Reklamiras sebe al avto. ;) dobrodošla :)
Oboje ;) hecam se...sem dostikrat v ilirski...se mi zdi da sem ze videl avto na cesti....ce je je lep...
tinuuu
Prispevkov: 14
Pridružen: 07 Apr 2015, 18:21
Kraj: Ilirska Bistrica

Re: Predstavitev uporabnikov foruma Renault Klub

Odgovor Napisal/-a tinuuu »

dvihtelic napisal/-a:Welcome avto ti pa naj sluzi
hvala ;)
zakumi napisal/-a:Reklamiras sebe al avto. ;) dobrodošla :)
Oboje seveda ;) haha šala :D hvala :)
drhouse napisal/-a:No, po dolgem času končno eno dekle :-) Pozdravljena in naj Clio dobro služi! Če ga še nisi, ga predstavi v galeriji ;-)
Hvala ;) Bom v kratkem, ja :D
dvihtelic napisal/-a:...sem dostikrat v ilirski...se mi zdi da sem ze videl avto na cesti....ce je je lep...
Dvomim, da gre za isti avto, ker je bil namreč prejšnji lastnik starejši gospod in je z njim naredil zelo malo kilometrov, je bolj stal avto v garaži :? Tudi, če ne gre za isti avto je pa vsekakor lepo ohranjen z malo kilometri, v odličnem stanju glede na svoja leta hehe :D
Uporabniški avatar
mbajec3
Prispevkov: 114
Pridružen: 13 Mar 2015, 12:07
Kraj: Postojna

Re: Predstavitev uporabnikov foruma Renault Klub

Odgovor Napisal/-a mbajec3 »

še ena iz naših krajev :D dobrodošla
tinuuu
Prispevkov: 14
Pridružen: 07 Apr 2015, 18:21
Kraj: Ilirska Bistrica

Re: Predstavitev uporabnikov foruma Renault Klub

Odgovor Napisal/-a tinuuu »

mbajec3 napisal/-a:še ena iz naših krajev :D dobrodošla
jajaja :P hvala hvala :wink:
Odgovori