Danes je 22 okt 2019, 22:17 | Natisni

Novi Marof track day

Vsi dogodki, povezani z avtomobilizmom.

Moderator: Globalni moderatorji

OdgovorNapisal/-a Golddevvil » 08 apr 2019, 10:55

Zdravo,

Nisem več Renault-ovec, ampak jaz bi šel definitivno....

Drgač pa un drug ovinek po štartu se da odpeljat ful gas, je pa res, da sem s Cliotom 3 večkrat z desno gumo peljal čez robnik, konkretno že po travi, 1x sem šel s celim avtom na travo.....če se prav spomnim je tam tudi neka majhna grbina, k se mi zdi da me je bolj motila kot pa to, da se ne bi peljal s polnim plinom
Uporabniški avatar
Golddevvil

OdgovorNapisal/-a a_sist » 08 apr 2019, 12:42

Jaz pridem jeseni pogledat. Zdej morem še 3k km nabrat, da bom lahko vozil na polno [emoji41]

Poslano z mojega SM-G960F z uporabo Tapatalk
Squealing tire is a happy tire :)
Uporabniški avatar
a_sist
Moderator

Kraj: NM-Tolmin

OdgovorNapisal/-a žižekrs » 09 apr 2019, 09:01

Golddevvil napisal/-a:Zdravo,

Nisem več Renault-ovec, ampak jaz bi šel definitivno....

Drgač pa un drug ovinek po štartu se da odpeljat ful gas, je pa res, da sem s Cliotom 3 večkrat z desno gumo peljal čez robnik, konkretno že po travi, 1x sem šel s celim avtom na travo.....če se prav spomnim je tam tudi neka majhna grbina, k se mi zdi da me je bolj motila kot pa to, da se ne bi peljal s polnim plinom

Ja.med prvim in drugim ovinkom je grbina.Da se odpeljati drugi ovinek na ful,(jaz ponavadi ja)samo moraš najti pravo linijo,drugače orješ travo. :D
Uporabniški avatar
žižekrs
Član kluba

Kraj: Lendava-Trimlini

OdgovorNapisal/-a Golddevvil » 09 apr 2019, 12:58

Ok, torej grem/-eva/-o....

Je treba naredit kakšno posebno prijavo na dogodek preko FB-ja?

Če bo šel še kdo iz Ljubljane, gremo lahko skupaj.
Lahko malo pobaraš na FB-ju Žižek, če je še kdo iz Ljubljane, pa lahko udarimo skupno turo do HR.

lp
Uporabniški avatar
Golddevvil

OdgovorNapisal/-a Golddevvil » 25 apr 2019, 14:36

Tudi letos je bil(o) zakon.....dobri avti, smrad po gumah in bencinu, stevardese, monster truck.....

Žižek je na tej progi res fenomenalen (čas mau čez 1:18), malo zaradi tega ker progo pozna malo ker ima da best avto pa veliko zaradi znanja in izkušenj....tudi mene veseli dejstvo, da sem vozil progo 4s hitreje kot s Cliotom 3, čemur vsekakor botruje polžek pod haubo....

V glavnem, hotel sem vas napaliti za next track day na Marofu, ker je zadeva organizirana kot mora bit, človek se za "male pare" napelje po solidni progi in ni treba na drug konc sveta da prides do proge.

Žižek, ti imaš slike in videe, daj malo uploudaj tukaj če gre...
Uporabniški avatar
Golddevvil

OdgovorNapisal/-a žižekrs » 25 apr 2019, 18:58

Uporabniški avatar
žižekrs
Član kluba

Kraj: Lendava-Trimlini

OdgovorNapisal/-a Churchil » 26 apr 2019, 12:00

Golddevvil napisal/-a:Tudi letos je bil(o) zakon.....dobri avti, smrad po gumah in bencinu, stevardese, monster truck.....

Žižek je na tej progi res fenomenalen (čas mau čez 1:18), malo zaradi tega ker progo pozna malo ker ima da best avto pa veliko zaradi znanja in izkušenj....tudi mene veseli dejstvo, da sem vozil progo 4s hitreje kot s Cliotom 3, čemur vsekakor botruje polžek pod haubo....

V glavnem, hotel sem vas napaliti za next track day na Marofu, ker je zadeva organizirana kot mora bit, človek se za "male pare" napelje po solidni progi in ni treba na drug konc sveta da prides do proge.

Žižek, ti imaš slike in videe, daj malo uploudaj tukaj če gre...

Kaj si potem nabavil?
Japonca kot si govoril ali kaj drugega?
Uporabniški avatar
Churchil

OdgovorNapisal/-a Golddevvil » 26 apr 2019, 13:28

Ne, Japonc me je razočaral (1. in 2. prestava ne štimata na Vtecu s polžkom, vsaj meni ne), na koncu sem za 15k€ vzel iz salona lani novo OPC-ko....ni ravno na ravni Japonca (ne po izgledu in ne po performansah), je pa vsekakor zabavna igrača za pol denarja manj...na koncu je prevagala odločitev 3eh vrat (jebi ga...:)), teža avtomobila in nenazadnje tuning potencial, ki ga imajo angleži za ta avto v malem prstu....no pa tistih začetnih 15k€ za nov avto s 7 letno garancijo, 3 zastonj servisi in vinjeto tudi
Uporabniški avatar
Golddevvil

OdgovorNapisal/-a IcEm4n » 26 apr 2019, 16:28

Potem si verjetno še zadnji hip ujel OPC-jko z 1.6T in 207 konji? Ker zdaj se dobi samo še GSi s švohnejšim motorjem (1.4T in 150KM). Si jo pa zelo pocen dobil.
Ni brzine brez turbine! :D

Slika
Uporabniški avatar
IcEm4n

Kraj: LJ kotel

OdgovorNapisal/-a Golddevvil » 06 maj 2019, 13:15

IcEm4n napisal/-a:Potem si verjetno še zadnji hip ujel OPC-jko z 1.6T in 207 konji? Ker zdaj se dobi samo še GSi s švohnejšim motorjem (1.4T in 150KM). Si jo pa zelo pocen dobil.

Tako je...dobil sem zadnjo OPC-ko letnik 2018...avto je šel iz prodaje ker motor ne dosega 6(.2) EURO normativa, zato mam feeling ,da sem lahko zbil ceno do amena (15.600.- EUR).

Sedaj je prišla 1.4 GSI ja s 150KM...

OPC-ka je čist ok, je pa treba naredit par upgrade-ov, da bo avto tak k more bit. V primerjavi s Cliotom RS3, bi tukaj izpostavil (moje osebno mnenje) za cca.10% slabšo lego pri višjih hitrostih, izgled in kot bi marsikdo na tem forumu rekel: značko. Ne bi zdaj tukaj odpiral neke debate na to temo kdo je boljši, hitrejši, lepši...., ampak v vseh ostalih pogledih je avto čist ok (3 vrata, ročni menjalnik,...). Naročeno je KW V3 , značka je gor od Vauxhalla, z izgledom avta pa bom(o) tud slej ko prej neki pogruntal, da bo izgledal dobro.
Uporabniški avatar
Golddevvil

OdgovorNapisal/-a Golddevvil » 31 maj 2019, 08:44

Yo folks!!

07.07.2019 spet dogaja na Marofu...2nd Track Day 2019....

Jaz bom tam, za Žižka si upam trdit da tudi, upam, da nas pride čim več.
Uporabniški avatar
Golddevvil

OdgovorNapisal/-a Golddevvil » 01 okt 2019, 12:19

12.10. (sobota) trackday Marof....nas gre kar nekaj, poleg dirkanja z lasnim avtomobilom so možne vožnje s pokalnim twingotom ali taxi vožnje (Mclaren, Lamborghini, Ferrari,...)
Uporabniški avatar
Golddevvil

Prejšnja

Vrni se na Dogodki in srečanja

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov