Twingo 1.2 16v 2001 problemi

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
Uporabniški avatar
Mitadimi
Prispevkov: 1
Pridružen: 29 Sep 2014, 19:28

Twingo 1.2 16v 2001 problemi

Odgovor Napisal/-a Mitadimi »

Pozdravljeni
Sem že prebral po forumu in nisem našel neke rešitve.Pred približno dvema tednoma,mi je začel trokirati.Delal je po treh cilindrih.Nato sem zamenjal svečke in tuljavo,pa je bilo ok 2dni potem pa je začel počasi spuščati takt(se je slišalo na izpuho in motorju)in vedno bolj,dokler ni zopet odpovedal na enem valju 2.Nato sem dobil zopet novo tuljavo in nove svečke pa zopet dan dva ok nato zopet trokiranje odpove dugi cilinder kot pri prejšnji tuljavi 3.Dam nazaj staro tulja ne dela 2.Dam nazaj novo delajo vsi vendar še vedno malo trokira.Na testerju ni napak.Me zanima ali je možno,da bi to delala šoba na cilindru,vendar me moti to ker pri različni tuljavi ne dela različen valj.Avto pa je pri hiši od novega in ima 110.000km pa nikoli ni bilo z njim kaj narobe(okrog motorja).
LP
Uporabniški avatar
Fan
Prispevkov: 1695
Pridružen: 04 Avg 2008, 01:54
Kraj: Ljubljana

Re: Twingo 1.2 16v 2001 problemi

Odgovor Napisal/-a Fan »

Pozdravljeni

Priklop na tester, pregled parametrov delovanja bo hitro pokazalo pot do napake. V koliko se je tester samo priklopilo ...................................

Lep pozdrav
Ker imam prepoved zasebnih sporočil, mi lahko vaša vprašanje pošljete na: [email protected]

https://www.facebook.com/Zavorni-Servis ... en-section" onclick="window.open(this.href);return false;
Odgovori