Zadnji brisalec Renault Megane Grandtour 2005

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
darkosi
Prispevkov: 6
Pridružen: 29 Mar 2014, 01:22

Zadnji brisalec Renault Megane Grandtour 2005

Odgovor Napisal/-a darkosi »

Pozdravljeni,

ima vprašanje, ali se je komu zgodilo kaj podobnega. Namreč na Meganu Grandtour 2005 letnik se mi je zaustavil točno na sredini zadnje šipe brisalec. Sedaj pa me zanima iz vaših izkušenj ali je ckrnil motorček zadnjega brisalca, ker se je pri zadnjem premikanju brisalec vedno bolj počasneje gibal in nato obstal navpično navzgor na sredini zadnje šipe, ali bi bilo lahko kaj drugega (elektrika, varovalke).
Že vnaprej hvala za odgovore.
Darko
Uporabniški avatar
drhouse
Prispevkov: 4046
Pridružen: 10 Mar 2005, 12:00
Kraj: Sežana (okolica)

Re: Zadnji brisalec Renault Megane Grandtour 2005

Odgovor Napisal/-a drhouse »

Ne vem, kako je pri Meganu, ampak pri Laguni 2 se podobni simptomi (počasno gibanje...) konča z zaribanim motorčkom in ponavadi menjavo :(
vfloridamiami
Prispevkov: 4
Pridružen: 27 Mar 2014, 21:25

Re: Zadnji brisalec Renault Megane Grandtour 2005

Odgovor Napisal/-a vfloridamiami »

Pozdravljen,
poglej napeljavo, ki vodi iz šasije na vrata pritlažnika,
mogoče so poškodovane žice. Namreč dogaja se da žice
preparijo zaradi vlage in dotrajanosti.
LP
Uporabniški avatar
Fan
Prispevkov: 1695
Pridružen: 04 Avg 2008, 01:54
Kraj: Ljubljana

Re: Zadnji brisalec Renault Megane Grandtour 2005

Odgovor Napisal/-a Fan »

drhouse napisal/-a:Ne vem, kako je pri Meganu, ampak pri Laguni 2 se podobni simptomi (počasno gibanje...) konča z zaribanim motorčkom in ponavadi menjavo :(
X2

Ja, najprej je delovalo malo počasneje .................... potrebno bo čiščenje, mazanje. Ne prižigajte motorja, da ne pregori................
Ker imam prepoved zasebnih sporočil, mi lahko vaša vprašanje pošljete na: [email protected]

https://www.facebook.com/Zavorni-Servis ... en-section" onclick="window.open(this.href);return false;
Odgovori