renault clio 2 težave

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
joconeki
Prispevkov: 2
Pridružen: 19 Feb 2014, 19:59

renault clio 2 težave

Odgovor Napisal/-a joconeki »

lep pozdrav.
že v naprej se oproščam za nastanek nove teme vendar jaz imam kar nekaj napak ki bi se jih rad znebil. imam renault clio 2 letnik 1999. prvo kot prvo, mi skos sveti notranja luč, na stropu pravtako v pritljažniku, nikoli ne nehata svetit tudi če zaklenem avto,zato jih imam zdaj izklučene kar je moteče predvsem v nočnem času.lučka da imam kakšna vrata odpreta mi ne gori. kakšna napaka bi to bila?
drugič, ko pritisnem na premzo se mi prižge lučka za meglenko ( nimam sprednjih meglenk) ter ko spustim mi neha svetit.
tretjič. ko pritisnem premzo in prižgem samo levi smerokaz mi ne dela, ko premzo spustim in imam smerokaz še kar vključen mi ta ponori(deluje enkrat hitreje).
hvala za vaše idele oz. zamisli kako te napake popraviti.
lp.
Uporabniški avatar
Morphy
Prispevkov: 239
Pridružen: 06 Feb 2009, 04:35

Re: renault clio 2 težave

Odgovor Napisal/-a Morphy »

Za stvar okoli prižiganja meglenke ko bremzaš in zmigavca, ti je definitivno kriva masa zadnjih luči... potrebno je očistiti in pobrusiti kontakte... za stropno luč pa verjetno kej podobnega, nekaj ni v stiku..... če se ti neda s tem ukvarjat sam, obišči kakšenga poceni lokalnega avtoelektričarja pa bo stvar hitro urejena :)
joconeki
Prispevkov: 2
Pridružen: 19 Feb 2014, 19:59

Re: renault clio 2 težave

Odgovor Napisal/-a joconeki »

zadnjo luč sem že povsem razstavil jo spucal ter pobrusil kontakte, pa še vedno ni bilo tk kot mora bit.
za luči v avtu se mi je pa neki čudniga dogajalo. usedel sem se v avto, zaprl vrata, počakal en čas, ter ko sem prmaknil sedeš, se mi je v eni točki lučka ugasnala, ko sem šel mimo tiste točke pa spet prižgala.
Uporabniški avatar
Fan
Prispevkov: 1695
Pridružen: 04 Avg 2008, 01:54
Kraj: Ljubljana

Re: renault clio 2 težave

Odgovor Napisal/-a Fan »

Obisk avto elektrikarja bo rešil vaše težave.
Ker imam prepoved zasebnih sporočil, mi lahko vaša vprašanje pošljete na: [email protected]

https://www.facebook.com/Zavorni-Servis ... en-section" onclick="window.open(this.href);return false;
Odgovori