Menjava beninske pumpe megane

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
bomber111
Prispevkov: 79
Pridružen: 18 Feb 2012, 22:30

Menjava beninske pumpe megane

Odgovor Napisal/-a bomber111 »

Ugotovil sem da je zanič bencin pumpa v rezervoarju v mojem meganu 1.4 16v letnik 2000.
Poskušal sem odviti tisti pokrov pod katerim je plovec z pumpo, vendar ga ne morem. Odklopil sem obe cevi za bencin in konektor za plovec in pumpo. Hotel zavrteti nasproti urnega kazalca vendar se zadeva ne premakne. Ima kdo kakšen nasvet kako odstraniti pumpo?
8UC0
Prispevkov: 6
Pridružen: 09 Nov 2013, 00:22

Re: Menjava beninske pumpe megane

Odgovor Napisal/-a 8UC0 »

spravil si se lepo delo delat hihi :lol: imas drugo pumpo ? uglavnem zemi nek star sraufeciger ki ga ne potrebujes vec pa nastaviga na zob "poktova" pocasi tolci s kladivom po sraufencigerju dokler se ne zavrti (v obratni smeri urinega kazalca seveda ) potem uzemi vse vn pa pazi da ti tesnilo ne pade v rezervar. pol odpri pumpo spodaj in poglej iz kje se ti bo lazje iztaknila cevka ki je not povezana z plastiko, najverjetneje bos moral menjati objemko. ko dajas nazaj skupaj das prvo tesnilo v rezervar in od znotraj ga namazi z oljem da ti nebo pumpa obrnil tesnila. nato privijes pokrov nazaj pa si resu =) ce mas se kaksna vprasanja me kontaktiraj na PM
lp
Uporabniški avatar
Fan
Prispevkov: 1695
Pridružen: 04 Avg 2008, 01:54
Kraj: Ljubljana

Re: Menjava beninske pumpe megane

Odgovor Napisal/-a Fan »

Pozdravljeni

Ja, obstaja ključ, da se odvije: http://www.koch.si/" onclick="window.open(this.href);return false;

Lep pozdrav
Ker imam prepoved zasebnih sporočil, mi lahko vaša vprašanje pošljete na: [email protected]

https://www.facebook.com/Zavorni-Servis ... en-section" onclick="window.open(this.href);return false;
bomber111
Prispevkov: 79
Pridružen: 18 Feb 2012, 22:30

Re: Menjava beninske pumpe megane

Odgovor Napisal/-a bomber111 »

Imam drugo pumpo ja, sicer rabljeno iz drugega megana, ki pa je bila že menjana. Na svojem sem poskušal na način kot si opisal a se ne premakne. Si bom moral očitno narditi neko objemko in vzvod. Sem tolkel in odtolkel že dva plastična "zoba".
Fan.
za marsikaj obstaja orodje, a ne bom šel kupovat za enkratno uporabo potem pa vprašanje če bom še kdaj rabil.
Bom jutri poskusil nekaj improvizirati
Uporabniški avatar
joztom
Prispevkov: 1102
Pridružen: 08 Feb 2010, 00:46
Kraj: Ljubljana

Re: Menjava beninske pumpe megane

Odgovor Napisal/-a joztom »

Potem pa polomi vse zobe.
Odgovori