Srna in Clio

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
Uporabniški avatar
kirezagar
Prispevkov: 4
Pridružen: 03 Dec 2013, 08:15

Srna in Clio

Odgovor Napisal/-a kirezagar »

Lep pozdrav!

Zbil sem srno z mojim mehkim Clio-tom (II, letnik 2000), pa imam sedaj problem.
Razbit je odbijač, blatnik ter nosilci luči.

Sedaj imam par vprašanj:
- Dobil bi originalni odbijač, ki je v zlati barvi. Zanima me, ali lahko dam lahko na ta odbijač takoj samo lak gor, ali je treba kaj staro barvo zdrgnit in nanest primer gor prej?
- Se da dobit kje samo luč, brez stekla, ker imam zlomljen le zgornji nosilec, kjer je luč pritrjena.

Hvala in lp.
Uporabniški avatar
zakumi
Prispevkov: 1431
Pridružen: 29 Sep 2012, 17:23
Kraj: Črnomelj

Re: Srna in Clio

Odgovor Napisal/-a zakumi »

Zakaj nimas zavarovanja proti divjadi in nebi bilo sedaj nobenih problemov? sola za naprej!
Slika
všeč so mi dekleta,ki vedo bočno parkirat
Uporabniški avatar
Gregorijus
Prispevkov: 138
Pridružen: 18 Maj 2009, 17:35
Kraj: Celje

Re: Srna in Clio

Odgovor Napisal/-a Gregorijus »

Barvo moras zbrusit, ne do plastike ampak samo matirat (naredit oprijemljivo). Razmastit in pobarvat.
Luc pa mores tudi kompletno zamenjat saj ni racunice menjavat samo steklo na luci.
Slika
Uporabniški avatar
kirezagar
Prispevkov: 4
Pridružen: 03 Dec 2013, 08:15

Re: Srna in Clio

Odgovor Napisal/-a kirezagar »

zakumi napisal/-a:Zakaj nimas zavarovanja proti divjadi in nebi bilo sedaj nobenih problemov? sola za naprej!
Me je izučilo. :)
Gregorijus napisal/-a:Barvo moras zbrusit, ne do plastike ampak samo matirat (naredit oprijemljivo). Razmastit in pobarvat.
Luc pa mores tudi kompletno zamenjat saj ni racunice menjavat samo steklo na luci.
Kaj menite o temle odbijaču? http://www.silux.si/izdelki/karoserija/ ... za-lakirat
Uporabniški avatar
Fan
Prispevkov: 1695
Pridružen: 04 Avg 2008, 01:54
Kraj: Ljubljana

Re: Srna in Clio

Odgovor Napisal/-a Fan »

Pozdravljeni

Veliko bolje je nabaviti rabljen odbijač, kot pa katerokoli ponaredek - razlika v kvaliteti in opasovanju ............. Koliko je poškodovan obstoječi odbijač?? Mogoče se ga da urediti??
Luč demontirajte, nosilec zavarite nazaj ( strošek 5-10€ ) in luč vgradite nazaj

Lep pozdrav
Ker imam prepoved zasebnih sporočil, mi lahko vaša vprašanje pošljete na: [email protected]

https://www.facebook.com/Zavorni-Servis ... en-section" onclick="window.open(this.href);return false;
Odgovori