Prepojen poden na cliu 1, kje dobiti novega

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
Uporabniški avatar
klijač
Prispevkov: 15
Pridružen: 12 Nov 2013, 22:46

Prepojen poden na cliu 1, kje dobiti novega

Odgovor Napisal/-a klijač »

Torej v rubriko kupim sem zapisal da kopujem nov poden/izolacijo za mojega clia 1.
Ker zadevo nujno potrebujem sem zapisal še tu, če kdo ve kje zadevo lahko dobim oz. kdo bi to prodajal prosim na dan z besedo..kontakt na ZS ali na tel. št.: 041 326 287
Lp.
Grega
Uporabniški avatar
Fan
Prispevkov: 1695
Pridružen: 04 Avg 2008, 01:54
Kraj: Ljubljana

Re: Prepojen poden na cliu 1, kje dobiti novega

Odgovor Napisal/-a Fan »

Pozdravljeni

Obstoječega demontirate, postavite zraven peči ( poleti na sonce ) in ga dobro presušite .............. ko je suh, ga vgradite nazaj

Lep pozdrav
Ker imam prepoved zasebnih sporočil, mi lahko vaša vprašanje pošljete na: [email protected]

https://www.facebook.com/Zavorni-Servis ... en-section" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
klijač
Prispevkov: 15
Pridružen: 12 Nov 2013, 22:46

Re: Prepojen poden na cliu 1, kje dobiti novega

Odgovor Napisal/-a klijač »

Fan napisal/-a:Pozdravljeni

Obstoječega demontirate, postavite zraven peči ( poleti na sonce ) in ga dobro presušite .............. ko je suh, ga vgradite nazaj

Lep pozdrav
To bi bila rešitev, vendar je biu tako premočen, da so nekateri deli ob vzemanju ve razpadli..
Lp.
Uporabniški avatar
Fan
Prispevkov: 1695
Pridružen: 04 Avg 2008, 01:54
Kraj: Ljubljana

Re: Prepojen poden na cliu 1, kje dobiti novega

Odgovor Napisal/-a Fan »

Pozdravljeni

Aha, ja problem. Potem pa obisk Obi trgovine, nakup materiala, 1000W fen in na novo postaviti tapicirengo. V koliko vam Ljubljana/Vič ni predaleč, se oglasite pri meni in vam pokažem.

Lep pozdrav
Ker imam prepoved zasebnih sporočil, mi lahko vaša vprašanje pošljete na: [email protected]

https://www.facebook.com/Zavorni-Servis ... en-section" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
klijač
Prispevkov: 15
Pridružen: 12 Nov 2013, 22:46

Re: Prepojen poden na cliu 1, kje dobiti novega

Odgovor Napisal/-a klijač »

Odlično, hvala za tale odgovor bom kar sam naredil. Problem mi je bil le ker nikjer na netu nisem zasledil kakšnik original nadomestnih delov ali kaj podobnega. Šeenkrat hvala.
Lp.
Grega
Odgovori