montaža kljuke/megane

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
Uporabniški avatar
R5
Prispevkov: 530
Pridružen: 25 Nov 2011, 13:07
Kraj: beu kamn

montaža kljuke/megane

Odgovor Napisal/-a R5 »

kako se privijači vlečno kljuko na megana letnik 99/00. iz zadnje strani dveh vijakov nikakor ne morem privijačit luknje pod itolacijo so puščene vendar z notranje strani pa ne morem dat matice ker ni odprtine,sem vzel odbijač dol pa še nosilec odbijača
vendar tiste luknje vodijo v še nek nosilec ki je privarjen na karoserijo.ve mogoče kako to izvest?
Uporabniški avatar
matey18
Prispevkov: 415
Pridružen: 20 Nov 2007, 22:22
Kraj: kranj

Re: montaža kljuke/megane

Odgovor Napisal/-a matey18 »

Lahko pogledam pri mojem ampak šele proti večeru ali pa jutri ker je trenutno dečva na šihtu z avtam jst mam pa popoldansko izmeno.
Uporabniški avatar
megane96
Prispevkov: 349
Pridružen: 11 Jan 2006, 21:15
Kraj: Notranjska

Re: montaža kljuke/megane

Odgovor Napisal/-a megane96 »

R5 napisal/-a:kako se privijači vlečno kljuko na megana letnik 99/00. iz zadnje strani dveh vijakov nikakor ne morem privijačit luknje pod itolacijo so puščene vendar z notranje strani pa ne morem dat matice ker ni odprtine,sem vzel odbijač dol pa še nosilec odbijača
vendar tiste luknje vodijo v še nek nosilec ki je privarjen na karoserijo.ve mogoče kako to izvest?
Megane hatchback 1 ima na zadnji vezni steni 4 vijake, taspodnja dva samo stisneš ker je skoznja luknja,
za zgornja dva rabiš pa posebno matico ki jo namestiš v luknjo pred vijačenjem, sta pa dva modela teh matic, lahko imaš puščeno okroglo luknjo z zarezami v katero vstaviš matico z ušesi,
ali pa dve kvadratni luknji, pri kateri imaš pa matico na ploščici in skozi prvo luknjo vstaviš notri, skozi drugo pa prišraufaš...

težko je z besedami opisat...
Megane RT, 1999
Slika
Uporabniški avatar
R5
Prispevkov: 530
Pridružen: 25 Nov 2011, 13:07
Kraj: beu kamn

Re: montaža kljuke/megane

Odgovor Napisal/-a R5 »

megane96.
hvala za izčrpen odgovor mi je zdej vse jasno.Me zanima samo če ves kje bi te matice dobil ali samo na uradnemu servisu?
Uporabniški avatar
megane96
Prispevkov: 349
Pridružen: 11 Jan 2006, 21:15
Kraj: Notranjska

Re: montaža kljuke/megane

Odgovor Napisal/-a megane96 »

R5 napisal/-a:megane96.
hvala za izčrpen odgovor mi je zdej vse jasno.Me zanima samo če ves kje bi te matice dobil ali samo na uradnemu servisu?
kakšne bi pa rabu od prej naštetih???
Megane RT, 1999
Slika
Uporabniški avatar
R5
Prispevkov: 530
Pridružen: 25 Nov 2011, 13:07
Kraj: beu kamn

Re: montaža kljuke/megane

Odgovor Napisal/-a R5 »

to moram pa še pogledati točno kake luknje so sm kljuko pol privijaču samo s spodnjimi vijaki tako da nisem kej preveč takrat gledal.ko bom imel čas bom vzel dol pa olupiv tisto izolacijo ma poročam,je pa moj karavan.lp
Odgovori