Dialogys: sklopke pri različnih 2.0dCi

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Uporabniški avatar
joztom
Prispevkov: 1102
Pridružen: 08 Feb 2010, 00:46
Kraj: Ljubljana

Re: Dialogys: sklopke pri različnih 2.0dCi

Odgovor Napisal/-a joztom »

Pa kakšni zvoki so to v kabini, saj ima enomasna lamela enako fedre kot vztrajnik, le 1000x bolj zanesljiva tehnika je. Linke je na zgornjem postu:
http://www.oscaro.com/kit-d-embrayage-v ... 0909-479-p" onclick="window.open(this.href);return false;
cardinal
Prispevkov: 7
Pridružen: 01 Avg 2013, 12:38

Re: Dialogys: sklopke pri različnih 2.0dCi

Odgovor Napisal/-a cardinal »

joztom napisal/-a:Pa kakšni zvoki so to v kabini, saj ima enomasna lamela enako fedre kot vztrajnik, le 1000x bolj zanesljiva tehnika je. Linke je na zgornjem postu:
Pri A4 se je po menjavi DMF za enomasnega v kabino in od zunaj slišal bolj intenziven zvok od motorja - motor je tekel bolj 'trdo'. Še posebej v prostem teku ali pri pospeševanju ga je bilo bolj slišati. Avto je ratal bolj 'traktor'. Nič ni bilo več tistega mehkega predenja dizla ampak je deloval tako, kot oni stari dizli brez common rail pogruntavščin... Trd zvok.
Uporabniški avatar
joztom
Prispevkov: 1102
Pridružen: 08 Feb 2010, 00:46
Kraj: Ljubljana

Re: Dialogys: sklopke pri različnih 2.0dCi

Odgovor Napisal/-a joztom »

To je kaj v zvezi z nosilci motorja, sicer pa zastrupljenih nima smisla prepričevati, kupi si nazaj dvomasnega, zakaj nateguješ ljudi z neresnicami.
cardinal
Prispevkov: 7
Pridružen: 01 Avg 2013, 12:38

Re: Dialogys: sklopke pri različnih 2.0dCi

Odgovor Napisal/-a cardinal »

Ehh, govorim za specifičen primer (Audi A4), ne na splošno in to ni nobeno 'nategovanje'. Zanimajo me izkušnje z enomasnim vztrajnikom od kakšnega uporabnika, ki je to zamenjal na renaultu/nissanu? Vsak avto ima specifično vpetje motorja, menjalnika, pogonskih sklopov in se motor čisto drugače sliši v notranjost.

Verjetno bom moral zamenjati DMF na svojem avtu in ne bi rad vložil kup $$$ v nekaj, kar je pogojno sprejemljivo.

Ti si torej to naredil? Na katerem avtu/motorju? Koliko km si že naredil po tej menjavi?
Uporabniški avatar
joztom
Prispevkov: 1102
Pridružen: 08 Feb 2010, 00:46
Kraj: Ljubljana

Re: Dialogys: sklopke pri različnih 2.0dCi

Odgovor Napisal/-a joztom »

100kkm po menjavi, avto je JK0B Espace IV 2.0T, motor F4R794, 120kW, menjalnik PK013, sklopka je enomasna Aisin japonska, vztrajnik je original Renault od Traffic-a, test ti je na voljo.
K1Le3r
Prispevkov: 1
Pridružen: 01 Sep 2013, 19:38

Re: Dialogys: sklopke pri različnih 2.0dCi

Odgovor Napisal/-a K1Le3r »

Moj cd-vesler tko ga js klicem,Včeraj sem zamenjal cdje in zdaj mi ze 3 ure pise cd check.Pomaga kdo
Odgovori