Laguna 2 Klima dela pa ne hladi

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
Uporabniški avatar
mack_
Prispevkov: 14
Pridružen: 29 Feb 2012, 08:46

Laguna 2 Klima dela pa ne hladi

Odgovor Napisal/-a mack_ »

Pozdravljeni,

imam laguno 2 letnik 2003 z avtomatsko klimo, ki ne hladi. Če imam klimo ugasneno in nastavim na 16 stopinj piha na obeh straneh zrak iz okolice. Če povečam desno ali levo stran začne pravilno pihati topel oz. vroč zrak iz leve ali desne strani. Prestavim nazaj na 16 in vklopim klimo (avtomatsko izklopim).

Zasliši se vklop kompresorja, obrati malo padejo ventilator se začne vrteti in tanka al. cevka, ki gre v kabino postane zelo hladna, vendar v kabino pa še vedno piha samo neogrevan zrak iz okolice, kot da bi bila klima ugasnjena.

Kakšna ideja?

Lep pozdrav
Uporabniški avatar
Fan
Prispevkov: 1695
Pridružen: 04 Avg 2008, 01:54
Kraj: Ljubljana

Re: Laguna 2 Klima dela pa ne hladi

Odgovor Napisal/-a Fan »

Pozdravljeni

Kako so postavljene lopute, se je preverilo, da ni kakšna sneta..............................

Lep pozdrav
Ker imam prepoved zasebnih sporočil, mi lahko vaša vprašanje pošljete na: [email protected]

https://www.facebook.com/Zavorni-Servis ... en-section" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
mack_
Prispevkov: 14
Pridružen: 29 Feb 2012, 08:46

Re: Laguna 2 Klima dela pa ne hladi

Odgovor Napisal/-a mack_ »

Ne, glede loput se ni preverilo ničesar, ker jih nisem bil sposoben najti.
Mi lahko svetuješ kje so in kako se jih pregleda.

Lep pozdrav
Uporabniški avatar
mack_
Prispevkov: 14
Pridružen: 29 Feb 2012, 08:46

Re: Laguna 2 Klima dela pa ne hladi

Odgovor Napisal/-a mack_ »

Danes sem razdrl pri voznikovi in sovoznikovi strani in prišel do pečke, ki je bila zelo vroča. Torej ta del del sem nekako odkril. Hladilnik v kabini od klime mora biti nekje višje, pa mi ga ni uspelo najti. Tam nekje naj bi bile torej te lopute?
Odgovori