Priklop meglenk na stikalo...

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
Uporabniški avatar
MaTe0
Prispevkov: 5219
Pridružen: 13 Nov 2005, 14:29
Kraj: Pohorje

Priklop meglenk na stikalo...

Odgovor Napisal/-a MaTe0 »

Pozdravljeni!

Torej ker moj megane 2 ph2 serijsko ni imel meglenk sem se odločil da jih kupim in vgradim. Ker pa seveda nimam pri volanskih komandah ustreznega stikala sem mislim naredit kar preprosto stikalo tam kjer se regulirajo luči. enako je naredil lildee na svojem cliotu.

Problem je ker pa ni nobenega kabla do odbijača speljanega. Nekaj sem bral in naj bi bil tak oranžen kabel za meglenke +. maso pa tako priklopiš nekam na kovino. Kaj pa če recimo tega kabla ni ? Kam bi bilo najlažje priklopit ? rad bi, da imam posebej meglenke. ne da mi gorijo vedno ko gori pozicija.

Hvala!
Renault Megane Mk2 Ph2 1.4 16v
Uporabniški avatar
Fan
Prispevkov: 1695
Pridružen: 04 Avg 2008, 01:54
Kraj: Ljubljana

Re: Priklop meglenk na stikalo...

Odgovor Napisal/-a Fan »

Pozdravljeni

Kako lahko svetijo svetila na vozilu, je že dolgo določeno z zakonom, kakšne inovacije, ki odstopajo od zakonskih normativov, vam lahko prinesejo težave ( tehnični ) in stroške ( policija ).
Če ni napeljave v vozilu, se napelje nova :) + rele + varovalka

Lep pozdrav
Ker imam prepoved zasebnih sporočil, mi lahko vaša vprašanje pošljete na: [email protected]

https://www.facebook.com/Zavorni-Servis ... en-section" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
MaTe0
Prispevkov: 5219
Pridružen: 13 Nov 2005, 14:29
Kraj: Pohorje

Re: Priklop meglenk na stikalo...

Odgovor Napisal/-a MaTe0 »

Zdravo. Rabil bi konkretnejse odgovore. Ne razvijam tople vide le rad bi da bi meglenke svetle :)
Renault Megane Mk2 Ph2 1.4 16v
Uporabniški avatar
MaTe0
Prispevkov: 5219
Pridružen: 13 Nov 2005, 14:29
Kraj: Pohorje

Re: Priklop meglenk na stikalo...

Odgovor Napisal/-a MaTe0 »

mi lahko kdo sprve roke pove ce napeljava sploh je iz kabine v motorbi prostor in kje gledat? tam na levi strani v motorju sovozniko i je ena taka pozirka pa dva zicki ampak kam pa gre pa nevem ;) lahko kdo po sasiji preveri ?
Renault Megane Mk2 Ph2 1.4 16v
Odgovori