Modus pokvarjena panoramska streha

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
sloraider
Prispevkov: 3
Pridružen: 30 Nov 2009, 19:19

Modus pokvarjena panoramska streha

Odgovor Napisal/-a sloraider »

Pozdravljeni!

Imam Renault Modusa 1.5 dCi in so se mi polomila mislim da plastična vodila po katerih se premika pomična streha.
Sedaj me pa zanima če pozna kdo kakšnega oz. kakšno podjetje, ki se ukvarja s popravili pomičnih streh,...?
Ali pa če kdo ve, kje bi se, razen na servisu, dobila ta vodila?

Zelo bi bil hvaležen kakršne koli pomoči, v zvezi s streho seveda :)

Hvala

LP Uroš
Uporabniški avatar
Fan
Prispevkov: 1695
Pridružen: 04 Avg 2008, 01:54
Kraj: Ljubljana

Re: Modus pokvarjena panoramska streha

Odgovor Napisal/-a Fan »

Pozdravljeni

To naj bi popravljali/vgradili kleparji, popravljajo pa tudi mehaniki/popoldanci.

Lep pozdrav
Ker imam prepoved zasebnih sporočil, mi lahko vaša vprašanje pošljete na: [email protected]

https://www.facebook.com/Zavorni-Servis ... en-section" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
mare08
Prispevkov: 19
Pridružen: 28 Sep 2010, 15:37

Re: Modus pokvarjena panoramska streha

Odgovor Napisal/-a mare08 »

Pozdravljeni, vidim da je bilo o tem že malo napisanega. Meni se je tudi pokvarila streha na Modusu. Na desni strani se je zlomilo ali zvilo eno vodilo. Sedaj pa se streha ne zapre več do konca. Streha se še vedno premika v vse strani, samo zapre se ne do konca. Zgodilo se je tako da, ko sem jo zaprl, je nekaj počilo in od takrat je ta problem. Trenutno se vidi, ko je streha zaprta, da je malo privzdignjeno... voda ob deževju sicer ne gre noter, je pa moteče pri hitrostih nad cca 100 kmh, ker se ustvari piš vetra in je kar glasno. začasno sem zalepil s trakom.
Sem peljal k dvem kleparjem pa sem dobil občutek, da tega nočejo delat (češ da je zakomplicirano....) in naj peljem na Renault. Sem peljal v Novi Gorici na Trgo ABC renault, kjer so se tudi izogibali temu popravilu in da bi bilo za zamenjat celo streho, kar pa je bistveno predrago.
Za kakršnokoli pomoč, kje to popraviti vam bom zelo hvaležen. Avto peljem popravit kamorkoli, razdalja me ne moti.
Hvala in lep pozdrav
prvic lastnik Renaulta,...
Uporabniški avatar
kremenko123
Prispevkov: 67
Pridružen: 22 Dec 2015, 15:49

Re: Modus pokvarjena panoramska streha

Odgovor Napisal/-a kremenko123 »

Podoben problem sem imel na Sceniku II ,so bile obrabljene gumice na zadnjem vodilu . Sem si na servisu priskrbel sliko in kosovnico vseh delov okoli strehe in na srečo na Ebayu za drobiž nabavil material. Ko se malenkost poglobiš ugotoviš da je vse skupaj zelo preprosto sestavljeno. PS: so mi pa na dveh servisih in klepar trdili da moram zamenjati sprednjo tesnilno gumo ker je otrdela
Odgovori