R Laguna II 2004 2.0T

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Uporabniški avatar
Vrho
Prispevkov: 177
Pridružen: 07 Sep 2003, 21:19
Kraj: Trzin

Re: R Laguna II 2004 2.0T

Odgovor Napisal/-a Vrho »

Zivjo je kaj novega pri tem :/. Men dela popolnoma isto vrze v varen nacin na ekrancku napise service esp , injection fault. Obrati pa zacnejo nabijat + tega da je gas neodziven :/ Se ustavim ugasnem avto pa kartico vn uzamem pa se 1x zastartam avto in ja vse uredu prow wtf :/.Sem priklopil pri mehaniku mi napise Throttle potenciometer 1-2 in potem mi mehanik rece da je loputa . Grem za vsak slucaj se na uraden servis da bi mi kej vec povedal mi pa povejo da naj bi bila gas stopalka. . Vcasih mi vrze ze pri vzigu v varen nacin pa se gasa sploh ne dotaknem .tko da ne vem kaj narediti :o. Kaksen nasvet.
sem na youtubu nasel podoben primer https://www.youtube.com/watch?v=tSavElwanu8

Zahvaljujem se vam ze vnaprej za pomoc
Lp Vrho
Uporabniški avatar
Spula
Prispevkov: 1389
Pridružen: 07 Nov 2012, 17:54
Kraj: LJ okolica

Re: R Laguna II 2004 2.0T

Odgovor Napisal/-a Spula »

Vrho napisal/-a:Zivjo je kaj novega pri tem :/. Men dela popolnoma isto vrze v varen nacin na ekrancku napise service esp , injection fault. Obrati pa zacnejo nabijat + tega da je gas neodziven :/ Se ustavim ugasnem avto pa kartico vn uzamem pa se 1x zastartam avto in ja vse uredu prow wtf :/.Sem priklopil pri mehaniku mi napise Throttle potenciometer 1-2 in potem mi mehanik rece da je loputa . Grem za vsak slucaj se na uraden servis da bi mi kej vec povedal mi pa povejo da naj bi bila gas stopalka. . Vcasih mi vrze ze pri vzigu v varen nacin pa se gasa sploh ne dotaknem .tko da ne vem kaj narediti :o. Kaksen nasvet.
sem na youtubu nasel podoben primer https://www.youtube.com/watch?v=tSavElwanu8

Zahvaljujem se vam ze vnaprej za pomoc
Lp Vrho
Problem je v pedalu za plin. Ponavadi v samem konektorju (slab stik)
RenaultSport
Uporabniški avatar
Vrho
Prispevkov: 177
Pridružen: 07 Sep 2003, 21:19
Kraj: Trzin

Re: R Laguna II 2004 2.0T

Odgovor Napisal/-a Vrho »

Danes sem sael kar narocit nov pedal za plin za vsak slucaj . Potem pa sporocim ce bo zadeva sanirana .
Uporabniški avatar
Vrho
Prispevkov: 177
Pridružen: 07 Sep 2003, 21:19
Kraj: Trzin

Re: R Laguna II 2004 2.0T

Odgovor Napisal/-a Vrho »

Spula napisal/-a:
Vrho napisal/-a:Zivjo je kaj novega pri tem :/. Men dela popolnoma isto vrze v varen nacin na ekrancku napise service esp , injection fault. Obrati pa zacnejo nabijat + tega da je gas neodziven :/ Se ustavim ugasnem avto pa kartico vn uzamem pa se 1x zastartam avto in ja vse uredu prow wtf :/.Sem priklopil pri mehaniku mi napise Throttle potenciometer 1-2 in potem mi mehanik rece da je loputa . Grem za vsak slucaj se na uraden servis da bi mi kej vec povedal mi pa povejo da naj bi bila gas stopalka. . Vcasih mi vrze ze pri vzigu v varen nacin pa se gasa sploh ne dotaknem .tko da ne vem kaj narediti :o. Kaksen nasvet.
sem na youtubu nasel podoben primer https://www.youtube.com/watch?v=tSavElwanu8

Zahvaljujem se vam ze vnaprej za pomoc
Lp Vrho
Problem je v pedalu za plin. Ponavadi v samem konektorju (slab stik)
Živjo pedal sem zamenjal. šel na morje zadeva se ponovila :/ Se pravi original pedal uredu . Spula a si ti to sam zrihtal pri svojem? a si kaksnemu peljal ??
Odgovori