SPET ENA FORA SCENICII PROSTOROČNO ZAKLEPANJE

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
Grande
Prispevkov: 169
Pridružen: 25 Mar 2007, 08:24

SPET ENA FORA SCENICII PROSTOROČNO ZAKLEPANJE

Odgovor Napisal/-a Grande »

Zdravo,

prostoročno je pri meni že dolgo časa samo ročno, zaklepam/odklepam za gumbi nakrtici, ker tipke in senzorji ne delajo. Do nedavnega, ko me je začelo zezati še to, odklepa ne več sploh, zaklene pa po doooolgih posizkusih. Nakar berem na srbskem forumu, da pomaga, da držiš gumb za zaklep nekaj časa, nakar se zopet vzpostavi zaklepanje/odklepanje. In glje zlomak, res je bilo tako. Držim gumb minuto, se zasvetijo žmigavci in zaklep/odklep dela bp. Še od daleč, probam parkrat, dela. Zaklenem, grem stran, pridem nazaj čez 2h, spet ne dela. Naredim isto foro, se zaklep/odklep zope vzpostavi za nekaj časa. Ko avto nekaj časa miruje, npr čez noč, spet ne dela. Sedaj, ko hočem zopet s to foro, da držim gumb dalj časa, tudi ni tako hitro kot je bilo, danes sem ga držal 2 min, potem je spet začel delat. Kaj bi to bilo? Zgublja nekje spomin? Glede na leta (l 2003)hehe mogoče . Še to, včasih, ko se odpeljem in se vklopi avtomatsko zaklepanje, je zvok klučavnic zelo blag, šibek, kot bi se neka na pol zaklenilo. Ko to naredim potem z notranjim gumbom za zaklep/odklep, kresne spet močno, kot mora.
Se komu kaj svita kaj se mu blede? :lol:
Uporabniški avatar
joztom
Prispevkov: 1102
Pridružen: 08 Feb 2010, 00:46
Kraj: Ljubljana

Re: SPET ENA FORA SCENICII PROSTOROČNO ZAKLEPANJE

Odgovor Napisal/-a joztom »

Akumulator je v redu? Ker meni je začelo izgubljati pozicijo ogledal in sedežev dveh voznikov, zrcal in klime iz spomina, potem pa še vžgal ni.
Grande
Prispevkov: 169
Pridružen: 25 Mar 2007, 08:24

Re: SPET ENA FORA SCENICII PROSTOROČNO ZAKLEPANJE

Odgovor Napisal/-a Grande »

Ja, aku dela dobro, pri -12 st mi je vžigal brez problemom. Sem pa danes pogruntal, da ga lahko tudi od znotraj zaklenem, voznikova vrata pa potem s ključkom. Sem za for držal notranji gumb za centralno par trenutkov pri ugasnjenem avtu in se je zaklenil :idea:
Sedaj mi vsaj ni treba pol ure okol avta skakat, da se mi zaklene. Vrjetno bo treba razkopat vsa vrata in najti napako. Kljuke in stikala sem že imel narazen in zgledalo je vse super, stikalca suha in normalno delujoča. Kaj je pa z IR stikalom in anteno pa še ne vem, se kar ne morem loti tega v mrzli garaži...
Uporabniški avatar
joztom
Prispevkov: 1102
Pridružen: 08 Feb 2010, 00:46
Kraj: Ljubljana

Re: SPET ENA FORA SCENICII PROSTOROČNO ZAKLEPANJE

Odgovor Napisal/-a joztom »

Mene je glih danes aku nabrisal, pa vem, kaj se je prej dogajalo. Jutri grem po novega, 4 leta pač pa 100kkm
Uporabniški avatar
schik
Prispevkov: 2728
Pridružen: 03 Apr 2008, 14:15
Kraj: Črnomelj

Re: SPET ENA FORA SCENICII PROSTOROČNO ZAKLEPANJE

Odgovor Napisal/-a schik »

Lahko je tudi baterija v kartici.
Grande
Prispevkov: 169
Pridružen: 25 Mar 2007, 08:24

Re: SPET ENA FORA SCENICII PROSTOROČNO ZAKLEPANJE

Odgovor Napisal/-a Grande »

Sem poizkusil z obema karticama pa je z obema ista zgodba... :cry:
Odgovori