scenic 1,6 letnik 2001 rabim zadnje diske-URGENTNO

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
kisurin985
Prispevkov: 5
Pridružen: 29 Sep 2012, 08:42

scenic 1,6 letnik 2001 rabim zadnje diske-URGENTNO

Odgovor Napisal/-a kisurin985 »

čao
po dolgem času "ubotavljanja" sem se odločil, da obdržim scenica pr bajt :lol:
Rabim pa urgentno zadnje diske ker so že čist zbrušeni... :)
zanimajo me cene diskou,,,vsaj predvidevam,da so diski,ker pri cca.120km/h ko začnem bremzat
se sliši čuden zvok :)

aja vode pa še vedno nism spravu iz D.praga(mislim nisem ugotovu kje pride not) :evil:
Zanima me če je normalna poraba za omenjen avto 8,2-9,8l na 100km ???
Uporabniški avatar
Fan
Prispevkov: 1695
Pridružen: 04 Avg 2008, 01:54
Kraj: Ljubljana

Re: scenic 1,6 letnik 2001 rabim zadnje diske-URGENTNO

Odgovor Napisal/-a Fan »

Pozdravljeni

Strošek nabave zadnjih zavornih diskov ( Ate - original ) je cca 100 evrov za kos, predvidevam, da se dobijo tudi ceneje - kakšna XY firma, vendar je vprašljiva kvaliteta.
Kar se ropota tiče .................. pa dvignite zadnji del vozila, snamite platišča, in če zavorni disk razpada od rje ................... je to vzrok ropota. V nasprotnem primeru, posvetite pozornost na zavorne ploščice in vodila zavornih cilindrov.

Lep pozdrav
Ker imam prepoved zasebnih sporočil, mi lahko vaša vprašanje pošljete na: [email protected]

https://www.facebook.com/Zavorni-Servis ... en-section" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
Samojed
Prispevkov: 1242
Pridružen: 18 Jun 2003, 14:39
Kraj: Ljubljana

Re: scenic 1,6 letnik 2001 rabim zadnje diske-URGENTNO

Odgovor Napisal/-a Samojed »

Motrio zavorni diski pridejo pod 80 evrov, vsaj tako ponudbo sem dobil za mojega.
Skoraj 10l poraba pa je lahko normalna, če se voziš med semaforji, ni pa normalna za vožnje po regioanlnih cestah brez večjih zastojev. tam bi se lahko gibala med 7 in 7,5 lita - odvisno od načina vožnje ...
LP, Samojed
Odgovori