Avto ne vžge

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
Uporabniški avatar
alese
Prispevkov: 9
Pridružen: 14 Avg 2012, 17:10

Avto ne vžge

Odgovor Napisal/-a alese »

Imam cliota 1.2 bencinar, avto ne vžge, pa spet vžge in spet ne, in zakaj. Ko dam ključ notri začne tista lučka , na armaturi, ki sicer počasi utripa kadar ključa ni notri, ta lučka torej začne hitro utripati, kar pomeni, da je nekaj narobe ali z elektroniko ali kaj jaz vem s čim in ko se to zgodi avto ne vžge. Potem ključ dam ven pa nazaj notri in če imam srečo obrnem ključ da se prižgejo kontrolne lučke in če takrat ta lučka ki utripa ugasne potem avtomobil vžge. kaj bi bilo narobe, a če ga dam priklopit na servis na računalnik ali kaj jaz vem kam, ali bodo napako našli, ker se bojim da če takrat bo avto normalno vžigal in liučka ne bo hitro utripala, da ne bodo nič našli in bom samo ob denar.hvala.
Uporabniški avatar
iRenault
Prispevkov: 817
Pridružen: 15 Jul 2011, 12:00
Kraj: Ljubljana

Re: Avto ne vžge

Odgovor Napisal/-a iRenault »

Vse napake so zabeležene v rač. vozila. Tko da tut če ne bo napake na licu mesta, bo vseeno notri pisalo da napaka (in katera) je bila.

Lp.
Renault Megane II 1.5 dCi, ph. 1 (2004)
Uporabniški avatar
alese
Prispevkov: 9
Pridružen: 14 Avg 2012, 17:10

Re: Avto ne vžge

Odgovor Napisal/-a alese »

a tudi moj avto ki je letnik 99 ima notri ta računalnik.hvala
Uporabniški avatar
alese
Prispevkov: 9
Pridružen: 14 Avg 2012, 17:10

Re: Avto ne vžge

Odgovor Napisal/-a alese »

in kam se to priklopi a na tester da se ugotovi napako koliko to stane .
Uporabniški avatar
matey18
Prispevkov: 415
Pridružen: 20 Nov 2007, 22:22
Kraj: kranj

Re: Avto ne vžge

Odgovor Napisal/-a matey18 »

Tako je meni pri meganu delalo. Na koncu tista lučka sploh ni več hotela nehat hitro utripat in avto ni več vžgal. Potrebno je blo menjat računalnik ki kontrolira centralno, alarm ter kodni vžig. Smo dobil na odpadu rabljeno in je blo rešeno za 150 ojrov.
Uporabniški avatar
schik
Prispevkov: 2728
Pridružen: 03 Apr 2008, 14:15
Kraj: Črnomelj

Re: Avto ne vžge

Odgovor Napisal/-a schik »

Si probal z rezervnim ključem?
Odgovori