CLIO 1.2 16V l2005 - ne vžge

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Uporabniški avatar
rusi
Prispevkov: 48
Pridružen: 05 Okt 2008, 20:01

Re: CLIO 1.2 16V l2005 - ne vžge

Odgovor Napisal/-a rusi »

ja...ta bi bla še najlažja...obstaja ČE...ampak nimam nobenga...jebi ga..neki bomo že

lp
Uporabniški avatar
ridder
Prispevkov: 553
Pridružen: 12 Dec 2010, 13:22

Re: CLIO 1.2 16V l2005 - ne vžge

Odgovor Napisal/-a ridder »

živjo.

Si že poštimu računalnik?
Polnjenje klime že od 30€!!!!!!!!!
Če se ti težava zdi nerešljiva pokliči nas = ASTILBA d.o.o. priporočena delavnica za vzdrževanje vozil s strani renault kluba.
pomoč, informacije na 040-171-052
Uporabniški avatar
SebaJeba
Prispevkov: 47
Pridružen: 29 Jul 2009, 09:29
Kraj: Zagorje ob Savi

Re: CLIO 1.2 16V l2005 - ne vžge

Odgovor Napisal/-a SebaJeba »

Zanima me rešitev tvojega problema, ker se soočam s podobnim. :(
Uporabniški avatar
ridder
Prispevkov: 553
Pridružen: 12 Dec 2010, 13:22

Re: CLIO 1.2 16V l2005 - ne vžge

Odgovor Napisal/-a ridder »

SebaJeba napisal/-a:Zanima me rešitev tvojega problema, ker se soočam s podobnim. :(
lahko jaz odgovorim zanj, saj sem mu jaz diagnosticiral napako ;)

odpovedal je računalnik. kako je potem reševal naprej pa nevem, dal pa sem mu številko kolega, ki se s tem ukvarja.
je pa lahko z podobnim simptomom še vsaj 5 drugih stvari, ni nujno, da je kriv ravno ecu. najbolj ugodno boš prišel čes, če priklopiš na tester in dobiš odgovor in potem odpraviš, ker drugače lahko za brezveze menjaš goro stvari.

lahko je porblem z blokado vžiga. lahko me jutri pokličeš, pa ti po telefonu bolj podrobno razložim kaj še lahko narediš sam-se mi neljubi pisat :P

številko najdeš v podpisu ;)

l.p.
Polnjenje klime že od 30€!!!!!!!!!
Če se ti težava zdi nerešljiva pokliči nas = ASTILBA d.o.o. priporočena delavnica za vzdrževanje vozil s strani renault kluba.
pomoč, informacije na 040-171-052
Uporabniški avatar
SebaJeba
Prispevkov: 47
Pridružen: 29 Jul 2009, 09:29
Kraj: Zagorje ob Savi

Re: CLIO 1.2 16V l2005 - ne vžge

Odgovor Napisal/-a SebaJeba »

Številke ne najdem v podpisu...bi biu tko dober pa mi jo na privat poslou. Hvala.
l.p.
Uporabniški avatar
rusi
Prispevkov: 48
Pridružen: 05 Okt 2008, 20:01

Re: CLIO 1.2 16V l2005 - ne vžge

Odgovor Napisal/-a rusi »

SebaJeba napisal/-a:lahko jaz odgovorim zanj, saj sem mu jaz diagnosticiral napako ;)

odpovedal je računalnik. kako je potem reševal naprej pa nevem, dal pa sem mu številko kolega, ki se s tem ukvarja.
je pa lahko z podobnim simptomom še vsaj 5 drugih stvari, ni nujno, da je kriv ravno ecu. najbolj ugodno boš prišel čes, če priklopiš na tester in dobiš odgovor in potem odpraviš, ker drugače lahko za brezveze menjaš goro stvari.

lahko je porblem z blokado vžiga. lahko me jutri pokličeš, pa ti po telefonu bolj podrobno razložim kaj še lahko narediš sam-se mi neljubi pisat :P

številko najdeš v podpisu ;)
sem pozno opazil poste...bom odgovoril... kako pa kaj!

skrataka kot je Ridder napisal je on ˝mislil˝ da je diagnosticiral napako... preklical sem potem miljon ljudi za računalnik in mehanikov kako bi situacijo rešili... vsi so mi v en glas zaterjevali, da je to tako redko da kar iz nič crkne računalnik...da sem se odločil avto vleči v pooblaščeni servis...nakar je pristopil možakar je rekel vsedi se v avto in vžgi...vrdla v prazno in v prazno...je rekel, čakaj fant...kaj se to sliši...(slišalo se je kot bi se zaganjala bencin pumpa in to po 8krat) je rekel...kar počakaj... mine 5minut je stric rekel probaj...in glej ga zlomka...vžge s prve...skratka v škatli pod releji je stopilo en majhen konektorček!! plačal konektorček in stricu dal za pivo!! vse skupaj 15€!!! domov odpeljal avto po 15 min.

skratka...res je bila napaka na računalniku ker ni dobil signala... ni pa bil sam računalnik kriv.. RIDDER je svoj del oddelal korektno in fer. mogoče bi bilo takrat verdno pogledati še malo bolje okrog kablovja... ampak v tem primeru je imel stric z iskušnjami več znanja kot računalnik :)...

še enkrat ridder-ju hvala


avto dela ko šus od takrat naprej!!

lp
Odgovori