Kratka vprašanja

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
Uporabniški avatar
bfranc
Prispevkov: 358
Pridružen: 11 Sep 2008, 09:42
Kraj: Dobrepolje/Kompolje

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a bfranc »

Ve kdo za koga, ki bi imel rabljeno enoto za elektronsko ročno zavoro za scenica 2 ?? Lahko je v okvari,polomljena,nepopolna, važno je samo, da dobim tisti force senzor, ki meri obremenitev zavore.. :mad:
Uporabniški avatar
Fan
Prispevkov: 1695
Pridružen: 04 Avg 2008, 01:54
Kraj: Ljubljana

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a Fan »

Obstajata dva tipa, gibljivi in fiksni, oba tipa so vgrajevali v omenjeno vozilo.
Lahko vprašam zakaj ga potrebujete?
Ker imam prepoved zasebnih sporočil, mi lahko vaša vprašanje pošljete na: [email protected]

https://www.facebook.com/Zavorni-Servis ... en-section" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
bfranc
Prispevkov: 358
Pridružen: 11 Sep 2008, 09:42
Kraj: Dobrepolje/Kompolje

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a bfranc »

Stvar je zdaj taka, da ročna deluje b.p..Takrat sem imel napak malo morje, od senzorja sklopke,bremz,napetosti in ta senzor obremenitve.Drugi dan sem enoto razdrl,vse spucal,prerukal senzor in ga nasprical z brake cleanerjem, ker je v njega prišla voda preko zajle.Takrat mi je še vedno kazalo te napake, par ur kasneje, grem prižgat avto in nikjer nobene napake več, ročna deluje še bolj tišje.
Kaj je bilo ta dva dneva, men nč jasno.Aja, pa takrat se mi je še prižgal napis regenerate fap, a tester pokazal 0 gramov zabasanosti.
Uporabniški avatar
szobov1
Prispevkov: 145
Pridružen: 08 Mar 2012, 15:08
Kraj: Ormož

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a szobov1 »

Ima kdo izkušnje z ležaji A.B.S. / VAICO / BTA / NK / SNR ? Rabil bi za zadnjo premo.
Uporabniški avatar
bostjan1111
Prispevkov: 43
Pridružen: 30 Apr 2006, 20:59

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a bostjan1111 »

Ali mi lahko prosim kateri lastnik aktualnega Grand Scenica pomeri razmak med zunanjima sedežema v drugi vrsti, če se odstrani srednji sedež. V bližnji prihodnosti imamo namreč doma namen zamenjati avto za Grand Scenica, pa zdajle kupujem hladilno torbo, ki bi jo vozil namesto srednjega sedeža (takrat, ko jo bi rabil),je pa ugledana torba širine 50 cm, pa ne bi rad naredil napake.

Hvala!
Uporabniški avatar
B1 16v
Prispevkov: 816
Pridružen: 14 Jan 2004, 13:20

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a B1 16v »

Po občutku je precej manj kot 50 cm, pomerim zvečer...
Uporabniški avatar
B1 16v
Prispevkov: 816
Pridružen: 14 Jan 2004, 13:20

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a B1 16v »

43 cm
Uporabniški avatar
bostjan1111
Prispevkov: 43
Pridružen: 30 Apr 2006, 20:59

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a bostjan1111 »

B1 16v napisal/-a:43 cm
Hvala za trud, bom moral očitno v drugo smer razmišljat.
Verjetno pri Espace-u ni kaj dosti drugače- mogoče kakšen centimeter ali dva.

Hvala šem enkrat!
Uporabniški avatar
B1 16v
Prispevkov: 816
Pridružen: 14 Jan 2004, 13:20

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a B1 16v »

Ni problema. Avto je sicer ok, na sredi bo imel 50 cm prostora edino kak kombi z ločenimi sedeži. Morda pa je hladilna torba prevelika. ;)

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
Uporabniški avatar
kpcu
Prispevkov: 2
Pridružen: 11 Avg 2016, 17:57

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a kpcu »

clio 1.2 16v ... sm hotel zamenjati filter motorja... pač uni kjer lahko daš tudi športni filter gor in sm vidu notr plava v plastiki 1dl olja :/ in tudi filter spodi je masten kaj naj naredim ? ***** me je nategnu pedr lih kupu sm ga mesc nazaj :/
Uporabniški avatar
Fan
Prispevkov: 1695
Pridružen: 04 Avg 2008, 01:54
Kraj: Ljubljana

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a Fan »

Ščistite olje in vozite cca 100km ter ponovno preverite. Če bo spet olje v ohišju čistilca ................ to ne bo zdravo :(
Ker imam prepoved zasebnih sporočil, mi lahko vaša vprašanje pošljete na: [email protected]

https://www.facebook.com/Zavorni-Servis ... en-section" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
kpcu
Prispevkov: 2
Pridružen: 11 Avg 2016, 17:57

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a kpcu »

kam misliš s tem.... nebo zdravo? Da se pripravim na najhujše :angel:
Uporabniški avatar
jasaZF
Prispevkov: 20
Pridružen: 26 Feb 2015, 10:55

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a jasaZF »

Prosim za nasvet kam peljat bravtat zadnji odbijač (ni počen zamo praska) Lagune 3?
Prosim v LJ.

Hvala ,Lp
Uporabniški avatar
pluty
Prispevkov: 384
Pridružen: 19 Jan 2009, 00:47

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a pluty »

Mam še ja eno vprašanje.
Clio 197, avtomatska nastavitev višine xenon luči. Med vožnjo in tudi na mestu se luči kar same malo spustijo pa dvignejo pa spustijo spet do dna. Priklopljen je bil na tester pokazalo je sprednji senzor. Pregledali smo kable in povezave in je vse ok. Smo ga pa stikali, ko smo menjali volansko letev. Ma kdo kakšno idejo, če je to zrelo za zamenjat al se da še kaj naredit ker nov je 200€
Hvala in LP
Uporabniški avatar
veso46
Prispevkov: 81
Pridružen: 04 Jun 2015, 22:23

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a veso46 »

Namen imam kupit žarnice osram nightbreaker unlimited h7 55W in me zanima kako je z življensko dobo? Namreč kratke luči podnevi niso nikoli v uporabi ker imam LED dnevne luči. Letno pa naredim cca 17k km
Priporočam se tudi za kak nasvet če obstaja boljša izbira od osramk
Hvala in lep pozdrav,
Luka
Odgovori