Kratka vprašanja

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
Uporabniški avatar
zakumi
Prispevkov: 1431
Pridružen: 29 Sep 2012, 17:23
Kraj: Črnomelj

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a zakumi »

To si moral vedeti že prej. (če bi pogledal slike) Zvrataj pokrov, pozabi na vodotesnost.

Povej kako sveti.

Poslano z mojega SM-G955F z uporabo Tapatalk
Slika
všeč so mi dekleta,ki vedo bočno parkirat
Uporabniški avatar
matt79
Prispevkov: 491
Pridružen: 18 Feb 2008, 16:20

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a matt79 »

Lahko pa tudi kupiš električne doze, prevrtas pokrov, zalepis te doze na pokrov. Ni original ampak bo vodotesno. Lepo, pa toliko kot se boš pomatral.

Poslano z mojega WAS-LX1 z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
mglca
Prispevkov: 156
Pridružen: 26 Nov 2004, 12:21
Kraj: okolica Ljubljane

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a mglca »

Starejši Fiatovi kombiji (od 94-01) majo gumjaste prilagodljive pokrove. Probaj s tistimi rešit zadevo. Meni tesni brezkakršnihkoli problemov.
alvin74
Prispevkov: 18
Pridružen: 12 Mar 2017, 14:11

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a alvin74 »

Zmeriš fi in kupiš gumi manšeto in zategneš z veicami pa še kabli ti pridejo lepo ven.
alanf
Prispevkov: 1
Pridružen: 30 Jan 2018, 13:33

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a alanf »

Zdravo,
Na Renault Kangooju, letnik 2010, mi pri zadnji premi nekaj poka.Pok se pojavi,ko se zapeljes cez manjse luknje na cestiscu. Cez grbino ali lezecega policaja je ok.Pok je izrazitejsi zjutraj,ko je bolj hladno. Po nekaj prevozenih grbinah se glasnost poka zmanjsa.
Imel sem ga že na uradnem servisu, zamenjali so amortizerja (eden je pred tem bil počen) in blažilce, pokanje je še vedno. Na servisu so mi rekli da bi za pokanje moral zamenjati celotno premo ( :cry: ), pa da napaka ni nevarna.

Mi lahko kdo od vas stručkotov, ki se bolj spozna na avte predlaga kaj narediti - pokanje je moteče.
Ali je potrebno kaj podmazati,mogoce zamenjati puse,......Koliksna je kaj cena popravila?

Lep pozdrav
Uporabniški avatar
zakumi
Prispevkov: 1431
Pridružen: 29 Sep 2012, 17:23
Kraj: Črnomelj

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a zakumi »

@pluty kako svetijo?

Poslano z mojega SM-G955F z uporabo Tapatalk
Slika
všeč so mi dekleta,ki vedo bočno parkirat
Uporabniški avatar
Spula
Prispevkov: 1389
Pridružen: 07 Nov 2012, 17:54
Kraj: LJ okolica

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a Spula »

alanf napisal/-a:Zdravo,
Na Renault Kangooju, letnik 2010, mi pri zadnji premi nekaj poka.Pok se pojavi,ko se zapeljes cez manjse luknje na cestiscu. Cez grbino ali lezecega policaja je ok.Pok je izrazitejsi zjutraj,ko je bolj hladno. Po nekaj prevozenih grbinah se glasnost poka zmanjsa.
Imel sem ga že na uradnem servisu, zamenjali so amortizerja (eden je pred tem bil počen) in blažilce, pokanje je še vedno. Na servisu so mi rekli da bi za pokanje moral zamenjati celotno premo ( :cry: ), pa da napaka ni nevarna.

Mi lahko kdo od vas stručkotov, ki se bolj spozna na avte predlaga kaj narediti - pokanje je moteče.
Ali je potrebno kaj podmazati,mogoce zamenjati puse,......Koliksna je kaj cena popravila?

Lep pozdrav
Najprej je treba ugotoviti od kje ropot prihaja? Je dejansko zaradi puš zadnje preme?
RenaultSport
Uporabniški avatar
MuRiCi
Prispevkov: 812
Pridružen: 20 Jun 2007, 11:17
Kraj: Kärnten

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a MuRiCi »

Fantje a ve kdo če paše od thalije l04 filter kabine v clio l05?Po moji logiki bi mogu bit enak :oops:
Live long and prosper \\//
Uporabniški avatar
Spula
Prispevkov: 1389
Pridružen: 07 Nov 2012, 17:54
Kraj: LJ okolica

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a Spula »

MuRiCi napisal/-a:Fantje a ve kdo če paše od thalije l04 filter kabine v clio l05?Po moji logiki bi mogu bit enak :oops:

Paše.
RenaultSport
Uporabniški avatar
MuRiCi
Prispevkov: 812
Pridružen: 20 Jun 2007, 11:17
Kraj: Kärnten

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a MuRiCi »

Spula napisal/-a:
MuRiCi napisal/-a:Fantje a ve kdo če paše od thalije l04 filter kabine v clio l05?Po moji logiki bi mogu bit enak :oops:

Paše.
Hvala. :D
EDIT: Spula,ne paše ;) čisto drugo ohišje itd.... :lol:
Live long and prosper \\//
Salieri86
Prispevkov: 22
Pridružen: 08 Sep 2017, 07:55

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a Salieri86 »

Zanima me, kje vidim točen tip motorja , ki je vgrajen pri Meganu letnik 2005 1.6 16v. Homologavija nima istih oznak kot jih imam v katalogu delov k4m/760/762 oz. nekaj takega bi moglo biti.. pise pa k4m8d hvala
Uporabniški avatar
Spula
Prispevkov: 1389
Pridružen: 07 Nov 2012, 17:54
Kraj: LJ okolica

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a Spula »

MuRiCi napisal/-a:
Spula napisal/-a:
MuRiCi napisal/-a:Fantje a ve kdo če paše od thalije l04 filter kabine v clio l05?Po moji logiki bi mogu bit enak :oops:

Paše.
Hvala. :D
EDIT: Spula,ne paše ;) čisto drugo ohišje itd.... :lol:
Zanimivo, thalia in clio 2 mi pokaze, da je isti filter kabine.
RenaultSport
Uporabniški avatar
Spula
Prispevkov: 1389
Pridružen: 07 Nov 2012, 17:54
Kraj: LJ okolica

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a Spula »

Salieri86 napisal/-a:Zanima me, kje vidim točen tip motorja , ki je vgrajen pri Meganu letnik 2005 1.6 16v. Homologavija nima istih oznak kot jih imam v katalogu delov k4m/760/762 oz. nekaj takega bi moglo biti.. pise pa k4m8d hvala
Po št. šasije najlažje, drugače pa je na bloku motorja označeno ampak se verjetno že zelo slabo vidi.
RenaultSport
Uporabniški avatar
MuRiCi
Prispevkov: 812
Pridružen: 20 Jun 2007, 11:17
Kraj: Kärnten

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a MuRiCi »

Spula, res je,od thalie paše,za tega od thalie se je izkazalo,da je za čisto drugi avto :shock: kolegova napaka.
Live long and prosper \\//
Uporabniški avatar
pluty
Prispevkov: 384
Pridružen: 19 Jan 2009, 00:47

Re: Kratka vprašanja

Odgovor Napisal/-a pluty »

zakumi napisal/-a:@pluty kako svetijo?

Poslano z mojega SM-G955F z uporabo Tapatalk
Slabo, ni neke razlike samo bol belo sveti.
Odgovori