Izkušnje z mehanikom Avto Dušan Leskovec pri Krškem

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
seky
Prispevkov: 2
Pridružen: 09 Jan 2018, 10:31

Re: Izkušnje z mehanikom Avto Dušan Leskovec pri Krškem

Odgovor Napisal/-a seky »

Če imate vsaj malo pameti poslušajte ljudi, kateri vam govorijo kakšen( nategun ) je Avto Dušan,.. To pa lahko povem iz svojih izkušenj, samo, da vi govoriti o obnovah motorjev za katere ste plačali 700eur, jaz sem plačal 4500eur in mi je že drugič motor zabiral, da ne govorim o zlomljenem povratnem vodu goriva ( steklo pol tanka nafte po tleh, dober da se ni avto vžgal ),.. manjkajočega varovala na sesalnem kolektorju, kateri se je snel in polomil veternico za hlajenje motorja,.. lahko še naštevam naprej koliko vijakov je povsod manjkalo,.. tako da je imel potem še en normalen mehanik za en teden dela, da je vse poštimal kolikor se je poštimati dalo,.... Tako, da vam močno svetujem, če je le možno pojdite kam drugam,... Ker tako kot so že pred menoj omenili ( Ne zamenja pol delov za kateri trdi, da jih bo zamenjal,... pa tudi mehaniki pri njemu so mladi in očitno brez izkušenj,.. ),... Če mene vprašate nima enega sposobnega mehanika,...
ivan1111
Prispevkov: 1
Pridružen: 30 Jan 2018, 00:10

Re: Izkušnje z mehanikom Avto Dušan Leskovec pri Krškem

Odgovor Napisal/-a ivan1111 »

Meni so motor naredili slabši kot pred obnovo,,,,motor crknil pred 4000 prevoženimi kilometri, na šasiji zmečkali pragove, jermenico odstranili kar z kladivom da je prvi teden mikro jermen znucalo,, potrgali nekaj vijakov, enega celo na glavi motorja, po večini so kr z kitom tesnili, čeprav spoji niso temu primerni (ni žlebičev), razen zobatega jermena, mislim da niso menjali ničesar, skratka.... če želite drago pokvariti avto,,,,,,......
Uporabniški avatar
ESPACE2
Prispevkov: 5
Pridružen: 05 Jul 2015, 21:47

Re: Izkušnje z mehanikom Avto Dušan Leskovec pri Krškem

Odgovor Napisal/-a ESPACE2 »

Živjo.

ima še kdo kaj izkušenj v zadnjem času z Avto Dušan?....Kakšna pozitivna?..Tudi jaz imam oz. do sedaj sem imel namen obnoviti avto pri tem mehaniku, pa me mineva, ko prebiram te komentarje po forumih....gre za avto z V8 bencinskim motorjem in tokrat ni Renault...imamo doma tudi dva Renaulta, zato sprašujem kar tukaj na tem forumu, ker sem ravno našel temo o njem....sem bil zadnjič tudi dol v KK in je videti delavnica res precej kaotično....drugače se mi pa zdi malo čudno, ker če bi bil res tako slab, bi že propadel, glede na to koliko motorjev je tam na obnovi..pa tudi precej dobrih avtomobilov sem videl pred in v delavnici, tako z slovenskimi kot avstrijskimi tablicami...tako da bom hvaležen za mnenja.

če pa kdo pozna še koga boljšega/drugega mojstra za obnovo motorjev, pa svetujte.
Važno je, da bo dober in da bo avto delal še vsaj 100.000 km, ni toliko važna cena...

Lp
Uporabniški avatar
klemzi
Prispevkov: 22
Pridružen: 02 Dec 2008, 14:49

Re: Izkušnje z mehanikom Avto Dušan Leskovec pri Krškem

Odgovor Napisal/-a klemzi »

Po desetih mesecih mi je ponovno zaribal motor. Iz treh rabljenih sestavi enega.
Če bi rad imel mir, pojdi drugam.

Lp klemen
Uporabniški avatar
Houly
Moderator
Prispevkov: 277
Pridružen: 23 Maj 2015, 23:35
Kraj: Tržič

Re: Izkušnje z mehanikom Avto Dušan Leskovec pri Krškem

Odgovor Napisal/-a Houly »

ESPACE2 napisal/-a:Živjo.

ima še kdo kaj izkušenj v zadnjem času z Avto Dušan?....Kakšna pozitivna?..Tudi jaz imam oz. do sedaj sem imel namen obnoviti avto pri tem mehaniku, pa me mineva, ko prebiram te komentarje po forumih....gre za avto z V8 bencinskim motorjem in tokrat ni Renault...imamo doma tudi dva Renaulta, zato sprašujem kar tukaj na tem forumu, ker sem ravno našel temo o njem....sem bil zadnjič tudi dol v KK in je videti delavnica res precej kaotično....drugače se mi pa zdi malo čudno, ker če bi bil res tako slab, bi že propadel, glede na to koliko motorjev je tam na obnovi..pa tudi precej dobrih avtomobilov sem videl pred in v delavnici, tako z slovenskimi kot avstrijskimi tablicami...tako da bom hvaležen za mnenja.

če pa kdo pozna še koga boljšega/drugega mojstra za obnovo motorjev, pa svetujte.
Važno je, da bo dober in da bo avto delal še vsaj 100.000 km, ni toliko važna cena...

Lp
Če cena ni važna pelji na uradni servis
Clio 172 ph 1 woohooo
gtaljan
Prispevkov: 1
Pridružen: 16 Mar 2018, 10:30

Re: Izkušnje z mehanikom Avto Dušan Leskovec pri Krškem

Odgovor Napisal/-a gtaljan »

Mah tip je katastrofa - po enem tednu sem Mmral avto poponvno pripeljati, ker mi je puscalo olje. Nato mi je olje (nekje pri zobatem jermenu) zacelo puscati spet cez 5 mesecev. Ko se dogovoris za termin se ga ne drzi.

Definitivno ne priporocam!
Uporabniški avatar
ESPACE2
Prispevkov: 5
Pridružen: 05 Jul 2015, 21:47

Re: Izkušnje z mehanikom Avto Dušan Leskovec pri Krškem

Odgovor Napisal/-a ESPACE2 »

Hm ja...nov motor pride petmestna številka, tako da o tem raje ne razmišljam...
Houly napisal/-a:
ESPACE2 napisal/-a:Živjo.

ima še kdo kaj izkušenj v zadnjem času z Avto Dušan?....Kakšna pozitivna?..Tudi jaz imam oz. do sedaj sem imel namen obnoviti avto pri tem mehaniku, pa me mineva, ko prebiram te komentarje po forumih....gre za avto z V8 bencinskim motorjem in tokrat ni Renault...imamo doma tudi dva Renaulta, zato sprašujem kar tukaj na tem forumu, ker sem ravno našel temo o njem....sem bil zadnjič tudi dol v KK in je videti delavnica res precej kaotično....drugače se mi pa zdi malo čudno, ker če bi bil res tako slab, bi že propadel, glede na to koliko motorjev je tam na obnovi..pa tudi precej dobrih avtomobilov sem videl pred in v delavnici, tako z slovenskimi kot avstrijskimi tablicami...tako da bom hvaležen za mnenja.

če pa kdo pozna še koga boljšega/drugega mojstra za obnovo motorjev, pa svetujte.
Važno je, da bo dober in da bo avto delal še vsaj 100.000 km, ni toliko važna cena...

Lp
Če cena ni važna pelji na uradni servis
freekshot
Prispevkov: 3
Pridružen: 13 Jan 2014, 01:01

Re: Izkušnje z mehanikom Avto Dušan Leskovec pri Krškem

Odgovor Napisal/-a freekshot »

Malo stara tema pa vendar jo obudim saj ne želim da se še kdo opeče.

AVTO DUŠAN LESKOVEC PRI KRŠKEM je en velik nategun. Laže, obira, zaračunava, ne naredi pa nič.
Moja izkušnja:

Februarja 2018 mi je crknil avto. Ker je bil problem v motorju sem preko znanca prišel do njega. Vse je izgledalo super in korektno. Dogpvprili smo se da pregledajo motor, ga popravijo, mi javijo strošek itd. Imam kia ceed 1.4 bencinar, z 80k km.
Sporočili so mi da je počen blok motorja in glava motorja hkrati (še nisem slišal nikjer da bi se to zgodilo hkrati). Avto ni zaribal. Zvečer sem se normalno pripeljal domov, zjutraj ni več vžgal. Ni bilo pritiska v šobah. Pa dobro, naj popravijo.

Za popravilo so računali 1600€. Na avto sem čakal slab meaec.

Ko sem avto dobil mi niso znali povedati točno kaj so menjali, le da so obnovili motor. Dobil sem račun na katerem je bila postavka obnova motorja/agregata 1600€. Zraven dobiš 'garancijo na motor in opravljeno delo' 1 leto. Ja pod narekovaji. Boste videli zakaj.

4 mesece kasneje se pojavi kapljanje olja in zgubljanje vode v ekspanziji. Grem do serviserja in mi pove da je verjetno problem, da niso dobro opravili obnove motorja ker voda uhaja v cilindre, olje pa pušča na območju semeringa in se bo zadeva stopnjevala. Ponovno stopim v kontakt z Dušanom, da želim uveljaviti garancijo, ker niso dobro zrihtali. Spet traja en mesec da se dogovorimo kdaj se avto pripelje in se popravi.
Avto pripeljem, povem kje je težava in mi zatrdijo da bojo pogledali in odpravili težavo. Mine en teden, nič. Mine drugi teden, sem že malo živčen ker avto še ni. Kličem in mi rečejo da bo potrebno plačati demontažo motorja če hočejo zrihtat kapljanje olja. Kako vendar če je popravilo pod garancijo?

Vseeno pristanem na to. Bom plačal, samo naj zrihtajo. Po tretjem tednu me kličejo da naj bi bil avto gotov. Super! Grem po avto. Plačam še 250€ premontažo (račun ki ga dobim ima postavko - premontaža motorja. Nič drugega. Kaj so zamenjalu, popravili se ne ve) . Opazil sem da je bil odrgnjen desni bok. Pred prevzemom to omenim in mi povejo, da ne vejo od kje je to in da se je to lahko zgodilo, ko so avto pustili pred trgovskim centrom, saj niso imeli prostora na svojem parkirišču. Halo?

Avto prevzamem in se odpeljem domov. Seveda ves čas spremljam kaj se dogaja z vodo in oljem. Super, voda ne zgineva več. Zaenkrat. Olje pa še vedno pušča na istem mestu kot prej. Ni še minilo 5 dni od servisa in kličem nazaj, da kaj so delali 3 tedne saj še vedno pušča. Gladko mi odvrnejo, da je bil račun izstavljen za popravilo v zvezi z vodo in da so za nadaljno delo na voljo.

Tako. Tukaj imate konkreten primer dela servisa AVTO DUŠAN iz Krškega. Človek je en velik nategun. Misli samo na denar in kako bo čim bolj izmozgall stranko. Tako da, ČIM DLJE STRAN od tega servisa.
Uporabniški avatar
revier
Prispevkov: 412
Pridružen: 06 Nov 2012, 10:47

Re: Izkušnje z mehanikom Avto Dušan Leskovec pri Krškem

Odgovor Napisal/-a revier »

Že tri leta nazaj pošteno povedal, BEJŽTE stran od njega... obnovljen motor (zaradi pitja olja) čez cca 30kkm začel ropotat zaradi uničenih ležajev odmične gredi ....
Ni vredno peljat avta k njemu...
seky
Prispevkov: 2
Pridružen: 09 Jan 2018, 10:31

Re: Izkušnje z mehanikom Avto Dušan Leskovec pri Krškem

Odgovor Napisal/-a seky »

Ali bi kdo od vas delil vašo zgodbo na Sodišču ?

Lp
Mitja90
Prispevkov: 1
Pridružen: 15 Okt 2018, 08:34

Re: Izkušnje z mehanikom Avto Dušan Leskovec pri Krškem

Odgovor Napisal/-a Mitja90 »

seky napisal/-a:Ali bi kdo od vas delil vašo zgodbo na Sodišču ?

Lp
Pozdravljeni.
Tudi sam imam slabo izkušnjo z njim. Avto je od 15 avgusta nekje pri njemu, in do danes ga še nisem dobil. Vedno ima miljon en izgovor, in nobene rešitve. Ker sta dva meseca naokoli avto je pa še vedno tam, bom verjetno najel odvetnika in potem dalje. Bi pa z veseljem zgodbo delil tudi z sodiščem saj je dejansko lažnjivec, daje neke garancije, popravi pa ne, kvečjemu stvar samo še bolj pokvari.
Moja zgodba je sledeča:
V sredini julija sem se odločil dati motor obnoviti, saj sem imel napako za katero je bilo rečeno da se skriva v glavi motorja. Poklical sem in se zmenil da ga lahko pripeljem kadar želim. Ga odpeljem, se zmenimo za obnovo, potem pa se odpeljem. Naslednjih 7 dni od njih ni bilo odgovora, niti na vprašanja, javljal se je nek Matej, in vedno kadar sem vprašal kako je daleč, je rekel da nič ne ve, je na terenu, potem kasneje je imel šef nesrečo in nevem kaj še vse. Ker sem imel dosti sem jih osebno še 1x obiskal, avto je bil zunaj, nikjer nikogar, nakar se prikaže "gospod" Dušan, razbit po obrazu. Ok, to me ne zanima, vprašam za avto, kaj je sedaj, je rekel, ali vas niso obvestili, čakamo vaše dovoljenje za popravilo. Dam dovoljenje, on mi "garantira" da bo avto v enem tednu za ven, se odpeljem. Znova kličem čez par dni, kar konkretno gnjavim, pa tip reče da če mi kaj ne paše bo pustil zadevo tako kot je in si ga lahko pridem odpeljem. Kaaaj?!
To se je vleklo vse do konca julija, zadnji dan pred njihovim dopustom, ga vzameva ven, avto popravljen, vse "super" deloval je nekoliko bolje, in se odpeljem. Ker smo se z družino odpravili na dolgo pot 1300km, mi je bilo toliko bolj pomembno da avto deluje kot je potrebno. Se odpravimo na pot, na poti je bilo vse ok, dva dni po tistem ko smo prispeli na cilj, glej ga hudiča, ostanemo sredi ceste. V mašini je zropotalo, avto se je ugasnil, in tudi vžgal se ni več nazaj. Hvala bogu, sem imel evropsko asistenco, in so nam avto od tam odpeljali direktno nazaj v Slovenijo k "gospodu" Dušanu, mi pa smo dobili drugega nadomestnega.
Pridemo z dopusta, kličem, kličem, se ne javijo. Končno jih prikličem, in potem se je zopet začelo. Kako je jezen, da do tega ne bi smelo priti, v motorju je zlomilo glavno gred, zvilo en bat. Bodo oni to zamenjali z drugim motorjem, in od 15 avgusta do danes še niso dobili motorja ki bi pasal v moj avto. Reče da bo poklical pa od njega po 2 do 3 dni ni nič, tako da ga morem sam klicati, pametnih informacij pa tako ali tako ne dobim.
Danes ga še pokličem, nato grem v akcijo z iskanjem odvetnika.
Uporabniški avatar
robertp
Prispevkov: 1615
Pridružen: 29 Jul 2005, 08:13
Kraj: Vodice

Re: Izkušnje z mehanikom Avto Dušan Leskovec pri Krškem

Odgovor Napisal/-a robertp »

Čist tako, malo off… Pa kaj za hudiča vozite k temu šalabajzerju, poln je net slabih izkušenj z njim pa folk še kar rine v težave...
Z odvetnikom boš pa dosegel točno nič. 2 ali 3 leta se ti bo vlekla zadeva po sodiščih, na koncu boš sicer zmagal, model bo pa vmes tri firme zaprl in nove odprl (ker mu to zakonodaja dopušča), med njimi ne bo kontinuitete (čeprav se jo vidi iz lune) in ostal boš z dolgim nosom, avtom ki bo popravljen drugje na tvoje stroške (čeprav si že plačal popravilo) ali pa bo 3 leta stal tam in bo dober samo še za odpad... Kaj misliš da je imel razbit obraz od tega ker je maline nabiral in padel v robidovje ali zato ker se je soočil s kakšno bolj odločno stranko kje na kakšnem samotnem kraju ob mraku?

Sočustvujem s tabo, ampak glede na starost teme si sam prav rinil v težave...
Skromnost je lepa čednost. Pozabite jo. Čimprej.
Uporabniški avatar
jeronimo10
Prispevkov: 20
Pridružen: 31 Maj 2013, 10:07

Re: Izkušnje z mehanikom Avto Dušan Leskovec pri Krškem

Odgovor Napisal/-a jeronimo10 »

Ne prestopim praga tega nafukatorja zagovedanga, pa če je zadnji mehanik na zemlji. Motor po 1. obnovi zaribal čez 1500 km, ja tisočpetsto!
Potem pa še enkrat čez cirka 50.000.

Naj crkne pes!
Odgovori