Nosilci motorja

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Uporabniški avatar
MarcY
Prispevkov: 349
Pridružen: 13 Maj 2007, 16:54
Kraj: Stranice

Re: Nosilci motorja

Odgovor Napisal/-a MarcY »

Pa se splača glede na to da dobiš ponaredek zelo poceni, mislim da sem osebno dal za njega okoli 30e(+-5e), pa ga imam že 2 leti.
Drugače pa tisti pri menjalniku zgoraj pa je okoli 20e.
najraje pa tako crkne dogbone, tisti spodaj, sploh če imaš črnega malega, zna bit guma premehka in se potem kak del izpuha naslanja na karoserijo in se grdo čuje- Tudi če je videti ok in ni poškodovan, je vseeno že v originalu guma premehka. In se je meni izpuh (kolektor) naslanjal.

Govorim o temle sranju Slika

Nekaj takega pa bi malo bolj zdržalo
Slika
Uporabniški avatar
vran22
Prispevkov: 388
Pridružen: 28 Jan 2012, 13:29
Kraj: Prebold

Re: Nosilci motorja

Odgovor Napisal/-a vran22 »

Js mam tut problem, sklepam da je en nosilec.. Recimo ko grem v rikverc pa mal bol hitro cuknem sklopko ven, se mi ful zvok noter v kabino prenese, ropot.. kot da nekje neki zvibrira.. Če dam pa zraven mal gasa pa ni zvoka, al pa ni tak močen. je pa tudi ponavadi ko je kak hrib pa da mam v drugi zvibrira use. Pa sem bil na servisu so najdl da ni biu en nosilec čisto zategnjen, drugo pa da je kao OK.. Sam men se še vedno zdi da je en nosilec bogi. Ker mi prestavno ročko tut zatrese ko dam mal gas pa spustim, in pa dokler se ne zagreje mašina mi notri armatura vibrira. Gre se pa za Megane II 2004 letnik, dizel.
R. Megane II ph1 1.9dci Privilige Lux :)
Uporabniški avatar
ridder
Prispevkov: 553
Pridružen: 12 Dec 2010, 13:22

Re: Nosilci motorja

Odgovor Napisal/-a ridder »

vran22 napisal/-a:Js mam tut problem, sklepam da je en nosilec.. Recimo ko grem v rikverc pa mal bol hitro cuknem sklopko ven, se mi ful zvok noter v kabino prenese, ropot.. kot da nekje neki zvibrira.. Če dam pa zraven mal gasa pa ni zvoka, al pa ni tak močen. je pa tudi ponavadi ko je kak hrib pa da mam v drugi zvibrira use. Pa sem bil na servisu so najdl da ni biu en nosilec čisto zategnjen, drugo pa da je kao OK.. Sam men se še vedno zdi da je en nosilec bogi. Ker mi prestavno ročko tut zatrese ko dam mal gas pa spustim, in pa dokler se ne zagreje mašina mi notri armatura vibrira. Gre se pa za Megane II 2004 letnik, dizel.
vzemi v roko pajser ali pa kakšno štango in preglej vsak nostilec posebej (pod motorjem, ob motorju, menjalnik). pač prisloni na motor/karoserijo in porkaj, pa boš takoj videl kje je problem ;)

l.p.
Polnjenje klime že od 30€!!!!!!!!!
Če se ti težava zdi nerešljiva pokliči nas = ASTILBA d.o.o. priporočena delavnica za vzdrževanje vozil s strani renault kluba.
pomoč, informacije na 040-171-052
Uporabniški avatar
vran22
Prispevkov: 388
Pridružen: 28 Jan 2012, 13:29
Kraj: Prebold

Re: Nosilci motorja

Odgovor Napisal/-a vran22 »

ka je normalno da je tak zvit oz potolčen nosilec motorja zgornji desni? al so to na servisu mal tak porukal da je za silo ok ?

Slika
R. Megane II ph1 1.9dci Privilige Lux :)
Uporabniški avatar
lukeatluke
Prispevkov: 660
Pridružen: 18 Maj 2010, 17:46

Re: Nosilci motorja

Odgovor Napisal/-a lukeatluke »

sasoz napisal/-a:Bom danes poslikal, ko bom menjal. :D
.... :!:
Odgovori