Clio IV menjava radia

Vse o ozvočenju avtomobilov
Odgovori
Vlady
Prispevkov: 28
Pridružen: 06 Jan 2013, 16:52

Clio IV menjava radia

Odgovor Napisal/-a Vlady »

Ziujo.
mene pa zanima ce se je ze gdo lotil menjave avtoradija(medianav evolution) v cliu IV?
kot sem ugotovil je original radio nestandarden.. Ekran 2din enota pa zadaj 1din.
Imam ze nekaj idej kako se zadeve lotit.. Kaj se da naredit.. Vendar pa bi rad pred predelavo nasel cimvec informacij in idej da zadevo speljem in uredim res tako kot se spodobi.. Ker bi kasneje tudi na tem forumu predstavil predelavo in opis ce bi se se gdo drug zelel lotit menjave in mu s tem olajsam delo..
me pa zanima se glede original maske ki pride okrog radija in ventilacije...
ali obstaja pri cliu 4 verzija ki ima samo navaden original radio... Pac standarden 1din brez vecjega ekrana...ce obstaja in bi pasala isto v ta model z medianav evoltion bi jo probal dobit in za osnovo pri predelavi in vgradnji rajsi uporabil to masko...
mogoce gdo ve kaj o tem? Ali pa jo celo ima in bi jo prodal?
Uporabniški avatar
joegsm
Prispevkov: 18
Pridružen: 12 Apr 2016, 20:38

Re: Clio IV menjava radia

Odgovor Napisal/-a joegsm »

Saj imaš android radie za clio4 malo morje in poleg je že maska... https://www.aliexpress.com/wholesale?ca ... +4+android
Vlady
Prispevkov: 28
Pridružen: 06 Jan 2013, 16:52

Re: Clio IV menjava radia

Odgovor Napisal/-a Vlady »

Je ze res da se jih dobi... Vendar za tisto kar imam namen narediti v vozilu ti radiji enostavno ne pridejo v postev.
sem ze raziskal to.. Ponujajo ogromno... Ampak glavna stvar ki jo iscem pa je nazalost pri teh radijih in proizvajalcih na zadnjem mestu... Sama kakovost zvoka mi je pomembna... In ta je dalec dalec preslaba... Ne rabim milijon aplikacij in podobnih zadev...
komplet avdio sistem(in vozilo) bo prilagojeno za namene tekmovanj v kvaliteti zvoka(EMMA Slovenija) in seveda tudi vsakodnevnemu uzivanju v poslusanju glasbe na cimvisji ravni kvalitete
Za taksne zadeve pa je najbolj pomemben clen ze sam izvor zvoka... Torej radio...
Uporabniški avatar
zig@
Prispevkov: 388
Pridružen: 29 Maj 2007, 15:48
Kraj: Ljubljana

Re: Clio IV menjava radia

Odgovor Napisal/-a zig@ »

Zdravo

Pioneer je ponudil rešitev za Clio IV, morda ti tole pride v poštev

https://www.pioneer-car.eu/eur/products ... 62dab-clio
wilson
Prispevkov: 12
Pridružen: 25 Feb 2014, 01:33

Re: Clio IV menjava radia

Odgovor Napisal/-a wilson »

Je že kdo vgradil tole v Clio 4? Tipke za radio delajo?

Poslano z mojega 2107113SG z uporabo Tapatalk

Using Tapatalk
Odgovori